Обращеница• сегодня в 12:33
Чим керуються такі чоловіки?
Не так давно познайомилась з чоловіком. Знайомство випадкове, ініціатива йшла від нього. Весь час, що ми разом знаходились він дивився, що я роблю, чим займаюсь, весь час намагався зі мною познайомитись. Через тиждень почав писати мені в соціальній мережі. Ми досить інтенсивно спілкувались, кожен вечір бачилися, гуляли. І десь через два тижні після знайомства у нас був с*екс. Після якого він різко охолонув. Ну ми ще один раз бачилися і кілька разів переписувались ну і все. Я дуже боляче пережила таке його відношення, до того ж він старший за мене - на 13 років. Потім побачила його інстаграм, і там одні підписки на дівчат, купа лайків всім дівчатам. Ну як мене угараздило вляпатись в таке. Кілька тижнів після цього я шукала причину в собі, що йому не сподобалось, що можливо я якась не така, надто швидко все було. Дівчатка, у Вас був схожий досвід? Що керує такими чоловіками? Чи все таки причина в мені?
Зроблено у 80-х• сегодня в 12:35
Расскажите подробнее сам секс. Все было быстро и ваши интересы по боку?
Шукаю стакан• сегодня в 12:35
Авторе, у що саме ви ’вляпалися:? Провели приємно час, сподіваюся, що і секс був приємним. Що знову не так?
Швабристка• сегодня в 12:35
Нет предела совершенству. Ищет (или уже нашел) другую. Если считать 1 секс в 2 недели, то у мужчины 2 секса в месяц. Причем, с разными партнершами.
Коренная киевлянка• сегодня в 12:36
Поипались - разъезжались
Причина проста, он хотел присунуть и все
В его планах отношений он не строит
Ищет следующую
И так по кругу
В его планах отношений он не строит
Ищет следующую
И так по кругу
Обращеница
• сегодня в 12:36
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сам с*екс був дуже інтенсивний, довгий, навіть грубий. Тривав десь 2 години, я ще здивувалася як так довго.
Мозговая пилочка• сегодня в 12:38
Не было, мне как-то везло, никто не бросал. У Вас с ним разные цели, Вы ищите долгих отношений, общения, он - разнообразия в сексе, новых побед. Не ищите причин в себе, с вами всё нормально.
Не за Будка• сегодня в 12:37
Ответ дляОбращеница
Таблєточки
Обращеница
• сегодня в 12:37
Ответ дляШукаю стакан
Він просто дуже різко охолонув, і в мене з´явилась думка, що я йому не сподобалась(
Обращеница
• сегодня в 12:37
Ответ дляШвабристка
Та напевно(
Шукаю стакан• сегодня в 12:38
Ответ дляОбращеница
Тобто вам не сподобалося, але ви жалкуєте, що це не продовжилося?
Зроблено у 80-х• сегодня в 12:38
Ответ дляОбращеница
Он дела все сам или о вас тоже заботился?
Обращеница
• сегодня в 12:38
Ответ дляМозговая пилочка
Та я сама зараз не шукаю стосунків. Але це було якось дуже швидко, там хоча б кілька разів, а тут лише один(
Эскиз бесконечности• сегодня в 12:39
Ответ дляНе за Будка
Таблєточки
Не обовʼязково, може придрочився.
В мене зараз чоловік може не закінчувати кілька годин, і може одразу після закінчення йти на друге коло 🤷🏼♀️
Гербарія сушу• сегодня в 12:39
Нет, причина не в вас. И вообще не нужно копаться в нем: почему он так сделала. Вы не можете быть в ответе за его мысли и поступки. Больно - да. Но вины в вас нет никакой. Вы ничего не сделали нетак. А почему он так поступил - его проблемы.
Шукаю стакан• сегодня в 12:39
Ответ дляОбращеница
Судячи з того, що ви пишите, він вам таеож не особливо сподобався. Вас заціпило, що він вийшов з гри першим?
Не за Будка• сегодня в 12:40
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не обовʼязково, може придрочився.
Залежить від віку
ДолькиКабана• сегодня в 12:40
Ответ дляШвабристка
Может и чаще. Если паралельно развлекать и выгуливать несколько.
Может себе позволить. Хобби у человека такое.
А автор уже фату мысленно примеряла
Обращеница
• сегодня в 12:41
Ответ дляШукаю стакан
Він мені спочатку не дуже сподобався. Але коли ми почали спілкування, то сподобався. Він дуже розумний, з харизматичний, вміє говорити
Эскиз бесконечности• сегодня в 12:41
Ответ дляОбращеница
Ой, автор було б через що перейматися, почекайте кілька тижнів, Вас відпустить, то просто гормони, головне, не копайтеся в собі, причина не в Вам, із Вами усе добре
Обращеница
• сегодня в 12:41
Ответ дляДолькиКабана
А автор уже фату мысленно примеряла
Та я сама не хочу стосунків, але один раз ца якось мало. Хоча б довше трохи поспілкувались
Швабристка• сегодня в 12:42
Ответ дляДолькиКабана
А автор уже фату мысленно примеряла
Вот видите, как важен тайм-менеджмент? )
Значит надо• сегодня в 12:42
Вам нечем заняться что у вас 2 недели каждый день есть время на кого-то кого не знаете близко? И что еще делали кроме как гуляли?
Обращеница
• сегодня в 12:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
Більше я робила. Ще дуже жорсткий мінет йому подобається, який робила десь годину. Потім мене кілька днів все боліло
ДолькиКабана• сегодня в 12:43
Ответ дляОбращеница
Для чого? Він собі в колекцію поклав. Йому достатньо. Тим більше, йому не спілкування від вас потрібно
Ля-ля-ля• сегодня в 12:43
Що керує такими жінками, як ви? :)
Різниця в тому, що йому потрібен був секс, а вам відносини:)
Все
ДолькиКабана• сегодня в 12:43
Ответ дляОбращеница
І треба ще кілька разів повторити? Ви мазохістка?
Обращеница
• сегодня в 12:43
Ответ дляГербарія сушу
Він мені часто розповідав, що в нього багато знайомих моделей, танцівниць. І я подумала, що не відповідаю йому
Эскиз бесконечности• сегодня в 12:44
Ответ дляОбращеница
Тю. І нашо воно Вам?
Хай іде з миром
Ля-ля-ля• сегодня в 12:44
Ответ дляШукаю стакан
Ну тому що автор тривожний тип привʼязаності
ДолькиКабана• сегодня в 12:44
Ответ дляОбращеница
І тому старалися годину довести, що ви краща за них хоч в чомусь