Обращеница• 26 апреля в 12:33
Чим керуються такі чоловіки?
Не так давно познайомилась з чоловіком. Знайомство випадкове, ініціатива йшла від нього. Весь час, що ми разом знаходились він дивився, що я роблю, чим займаюсь, весь час намагався зі мною познайомитись. Через тиждень почав писати мені в соціальній мережі. Ми досить інтенсивно спілкувались, кожен вечір бачилися, гуляли. І десь через два тижні після знайомства у нас був с*екс. Після якого він різко охолонув. Ну ми ще один раз бачилися і кілька разів переписувались ну і все. Я дуже боляче пережила таке його відношення, до того ж він старший за мене - на 13 років. Потім побачила його інстаграм, і там одні підписки на дівчат, купа лайків всім дівчатам. Ну як мене угараздило вляпатись в таке. Кілька тижнів після цього я шукала причину в собі, що йому не сподобалось, що можливо я якась не така, надто швидко все було. Дівчатка, у Вас був схожий досвід? Що керує такими чоловіками? Чи все таки причина в мені?
Обращеница
• 26 апреля в 15:39
Ответ дляПартизанка
А чому у вас назва теми - чим керуються чоловіки. В даному випадку абсолютно незрозуміло чим керуєтеся ви. Чоловік ізначально не сподобався, відносин не хотіла, спробувала секс який не сподобався, але хочу ще, переживаю що він пішов. З вами все ок? Розберіться в собі і пишіть тему ’що зі мною не так, чим я керуюся по життю?’
Він мені не сподобався спочатку, але коли ми почали спілкуватись, то сподобався, він дуже харизматичний та впевнений в собі.
Обращеница
• 26 апреля в 15:39
Ответ дляКвітнева Іванівна
Господи, Вам всего 27 а Вы выбираете уже старпёра🙈 и да, Вам на заметку, те кто с самого начала ходоки за каждой юбкой с возрастом не меняются) Лучше обратите внимание на младших, они реально офигенные, те кто 18-25, самый сок, а многие из них довольно таки серьёзные люди. Чем меньше у человека было связей тем эмоционально они умеют привязываться и любить. Мужчины быстрее стареют нежели женщины + молоденьких можно воспитать под себя
Та мене молоді не дуже приваблюють
Значит надо• 26 апреля в 15:47
Ответ дляОбращеница
Це ввечері після роботи. Гуляли біля річки, катались по місту, ходили в кафе, просто в парку сиділи
У вас нет хобби и личной жизни что все вечера свободны? Учитесь не давать левому человеку место в жизни пока вы его нормально не узнали. Встречайтесь один-два раза в неделю с хорошими свиданиями, а не просто прогулка в парке. Тогда вот такие коллекционеры будут отпадать, они не превышали тратить много времени и ресурсов
Обращеница
• 26 апреля в 15:56
Ответ дляЗначит надо
Так, Ви маєте рацію
Партизанка• 26 апреля в 16:01
Ответ дляОбращеница
вам не сподобався секс. Чому ви хочете продовження сексу який був жахливий?
Обращеница
• 26 апреля в 16:05
Ответ дляПартизанка
Він був просто дуже грубий, напевно і йому секс не сподобався, я більш ніжна(
Дама_из_рекламы• 26 апреля в 16:26
Ответ дляОбращеница
Не знаю, мені він його не робив)
А почему??
Но я так и думала))
Вам рассказал как вы должны стараться, а сам ничего)
Но я так и думала))
Обращеница
• 26 апреля в 16:27
Ответ дляДама_из_рекламы
А почему??
Но я так и думала))
Так, він казав, що він хоче і як потрібно)
Значит надо• 26 апреля в 16:58
Ответ дляОбращеница
Не знаю, мені він його не робив)
Ооо это вообще треш. У меня есть правило если мужчина мне не делает, я ему тоже. Даже если просит.
Блиск думки• 26 апреля в 17:29
Ответ дляОбращеница
Просто цей чоловік мені сподобався, він дуже впевнений в собі, такий з характером, харизмою. В мене взагалі в сексуальному плані він третій
Ну так с ним либо тоже харизматична задержаться или наоборот,готовая для полного подчинения,но это будет плохо для нее же
Ну и в сексе вы не совпали
Блиск думки• 26 апреля в 17:32
Ответ дляОбращеница
Та мене молоді не дуже приваблюють
Вам нужно вначале изучить саму себя,что вы хотите в жизни,пожить просто одна.А там и подходящий найдется .А не сразу в поиск с первым попавшимся