Тролю як можу• сегодня в 12:21
Як побороти страх водіння?
Правам 4 роки, трохи поїздила на чоловіка машині (механіка) одразу, зрозуміла, що не можу на механіці, хотіла автомат. Ось є автомат, а я боюсь… Так, можливо трохи підзабула те водіння, правила, але зараз не про правила навіть мова.. Я з двору боюсь виїхати, боюсь зустрічних машин, боюсь не регульованих перехресть… Можливо це не моє? Але дивлюсь, водять багато і молодих, і страшних жінок, і туплять, і їдуть далі… от що мені робити? Дякую за поради
Тролю як можу
• сегодня в 12:23
Я три роки мріяла про своє авто, а тепер я в якійсь моральній ямі…
Гопница-Советчица• сегодня в 12:25
Тільки час і досвід , це не залежить від того автомат чи механіка, тільки з постійним набуттям досвіду і той страх пропаде .
Тролю як можу
• сегодня в 12:26
Ответ дляГопница-Советчица
Я розумію, що тільки сідати і їхати. Ось зараз треба йти за малою в школу, і я шукаю купу неіснуючих причин, чому мені треба йти пішки, а не їхати…
Гопница-Советчица• сегодня в 12:29
Ответ дляТролю як можу
Скільки часу у вас був той страх як почали водити?
Може пару місяців , але я мала 60 годин з інструктором, здала екзамен, сіла і поїхала . Спочатку їздила до свекрів і супермаркету , бо там великі парковки, потім почала їздити з дітьми і так вже й забула , як страшно було
Своего не предлагать• сегодня в 12:30
Ответ дляТролю як можу
Візьміть інструктора ще трохи з ним поїздіть.
Спочатку їхати не в час пік, а коли менше авто. Всім страшно
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:32
Я права получила 20 лет назад. Но, почти не ездила. Страх сильный, особенно в городе. За городом могла сесть, по трассе только. Так и не переборола(
Та никада в жизни• сегодня в 12:33
Ответ дляЯ матуся, мені можно
по трассе вообще отлично, особенно если дороги хорошие. я и заграницу ездила, а по городу до сих пор страшно
После шести ни-ни• сегодня в 12:35
Не дивіться на інших, хтось стрибає потрійні тулупи, а хтось вздовж бортика повзе як корова.
Водіння це навичка, хоча хтось має більші таланти, хтось менші, навчитися можуть усі.
Я теж абсолютно безталанна у водінні, їду і про себе промовляю ’хоч би в поворот вписатися, хоч би в поворот вписатися’. При тому хтось з пасажирів дивиться, щоб велосипедист зправа не з´явився.
Дуже допомогають знайомі маршрути, коли пам´ятаєш згаки і правила, вся увага лише на обстановку.
Вся така шо куди там• сегодня в 12:37
У всех страх только практика и ничего больше не поможет , и практика самой без помехи справа в виде мужа , если сильный страх с инструктором
ОйЙой• сегодня в 12:41
я 2 месяца назад получила, выезжала раз 5-6 минут по 10-15 по городу, но рядом муж, сама боюсь)
После первой поездки с мужем была грызня, орала - больше с тобой не поеду. Он поклялся, что больше рот не откроет) Езжу, молчит, даже видео снимает
Дома хвалит
Ну ниче се• сегодня в 12:49
Нужно ездить постоянно без перерыва только так и прийдут навыки и пропадет боязнь вождения
Файна пані• сегодня в 12:49
Ответ дляКлевотница
Страшних жінок.... ох автор
Ага) а ей красавице не дано
Тролю як можу
• сегодня в 14:06
Ответ дляФайна пані
Ага) а ей красавице не дано
Старших мала на увазі)
Тільки тепер побачила, що понаписувала)
ТебеОноНадось• сегодня в 15:42
Ответ дляТролю як можу
Вообще не было,сдала на права,села и поехала в тот же день. Но у меня классные инструкторы были.
ТебеОноНадось• сегодня в 15:45
Ответ дляТролю як можу
А школа далеко? Иногда действительно лучше пешком,с нынешними ценами на топливо
Тролю як можу
• сегодня в 15:56
Ответ дляТебеОноНадось
Пішком 25 хв, машиною 5-7 хв. В мене електро, заряджаю вночі по нічному тарифу, тому поки за це голова не болить…