Ліньки гуглить• сегодня в 18:00

Якщо ваша дитина пропускає заняття у репетитора

То просто не йде в цей день, чи потім відробляє в інший?
Так замучив цей підліток, не хоче ходити, через раз, або переносить постійно. Мені вже так соромно дзвонити репетитору ((( От завтра не хоче йти, каже скажи я захворів
Люблю_смаколики• сегодня в 18:23
Ответ дляТоматико
Ну хворий, то нехай лікується, відпочиває, без компа і телефону.
И без карманных денег. Я бы так сделала.
В принципе, я так и делала еще до подросткового возраста

автор Ліньки гуглить • сегодня в 18:28
Ответ дляЛюблю_смаколики
Не діє((
Голова колгоспу• сегодня в 18:40
Ответ дляЛіньки гуглить
Мені б хоча б закінчив коледж. В коледжі буде готуватись до НМТ для вступу у виші.
Саме цікаве, що хлопець розумний, але ледачий до слова взагалі
Коледж не готує до НМТ, тільки самостійно. А самостійно ви вже бачите як
Красота неземная• сегодня в 18:49
У мальчиков сейчас выбор не велик,попробуйте обрисовать ему перспективы.
Кредитная• сегодня в 18:51
Так а чого не хоче ходити? Хто вибирав що в нього є сильною стороною і приймав рішення? Хто обирав репетитора? Ви? А має приймати він, тоді б знав що і навіщо. А він у вас як дитинка з дитсадочку, все за нього мама вирішує. Так не має бути. Ні, не треба його виганяти і кричати що піде на роботу. Але поговорити про те що навчання це не просто так тому що мамі захотілося, а тому що йому кінець-кінцем треба буде вирішувати що робити в житті, як ставати незалежним. Дати можливість приймати рішення самому. Може йому той репетитор не підходить? Тільки вам підходить?
Дивне створіння• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
У меня такой,пока не переехал к папе,а потом отдельно учиться,толку не было