Мафиозная• сегодня в 14:39
Віт. Д 10 у підлітка
16 років. Що краще приймати?
Сундучок с каникулами• сегодня в 14:41
Приймати саме вітамін Д. Дозування та як довго призначить лікар
Краля-Галя• сегодня в 14:43
Вітаміни Д після сніданку з чимось жирненьким масло яйця. Педіатр призначив дозу 2000, ендокринолог підняв до 4000
Квітнева Іванівна• сегодня в 14:48
10 це за аналізами? Якщо так,то у моєї дочки 16 р.було 11 за аналізом. Призначили 2 міс 4тис. А потім на літо 2 тис . Взагалі пити увесь рік. Мені при аналізі 17 назначили на усю зиму 5600.
2 тис для вас мало. Вам або 4 тис або 5600. Я брала одразу капсули з віт К іомегою. Наприклад, Солемакс
ПочтальЁнша• сегодня в 14:46
Моїй дитині в такому ж віці призначили 25000 раз на тиждень протягом 7 тижнів, потім по 400/день на постійній основі на 6 місяців
Мафиозная
• сегодня в 14:46
Ответ дляКвітнева Іванівна
Так, аналіз
Квітнева Іванівна• сегодня в 14:48
Ответ дляМафиозная
Так, аналіз
Ну от..беріть капсули з віт.К і омегою. Наші не беріть. Солемакс і Декамакс прекрасні. Для вітД треба жир.тому омега обов´язкова