Домашка• вчера в 21:08

Крем з spf

Дівчата, сильно не сміятися.

Дожила до поважного віку, і користувалась сонцезахисним кремом тільки засмагаючи на морі.

Я так розумію, треба щодня? Чи тільки влітку?
Під макіяж? (користуюсь тільки пудрою)
Якій порадите?

Наперед вдячна.

П.с. про креми з ретинолами, віт. С, що там ще мастхев? і питати боюсь, але б почитала залюбки про плюси - мінуси.

Пропоную обговорити догляд за собою у 45+, якщо до косметолога не планую і процедури також не планую (розумію, що кремчики навряд чи допоможуть, але ж цікаво!)
Замріяна• вчера в 21:09
Щодня. Є багато думок на цей рахунок, але я все ж таки поки користуюсь постійнно.

Замріяна• вчера в 21:12
Я користуюсь dr. Kadir. В них є з кольором (підлаштовується під шкіру) та звичайний. З кольором придає гарний тон шкірі й доглянутість. Але якщо дуже світла шкіра, не підійде. SPF 50.
ВыФсеВрете• вчера в 21:11
Я только летом пользуюсь, мне не комфортен он
parele• вчера в 21:11
Користуюся цілий рік. Просто взимку 20, з весни до восени 50.
автор Домашка • вчера в 21:12
Ответ дляЗамріяна
Дякую!
Замороженная селедка• вчера в 21:12
Ответ дляВыФсеВрете
А зря
ВыФсеВрете• вчера в 21:17
Ответ дляЗамороженная селедка
А зря
Не зря, я не нахожусь долго на солнце и всегда в кепке. Меня прищит , даже от самых легких. Я и так всю жизнь боролась с акне, уже 4 года с чистым лицом и эта мазанина только мне портит кожу. Это моё решение, вы можете мазаться как вам угодно.

Мой завтрак• вчера в 21:21
Пользуюсь несколько лет др. Медион спф 50, это если мне тон не нужен.
Если нужен тон - то кушон Сускин спф 50
Еще хочу попробовать спф с тоном Tizo, но хотелось бы пробник найти
Стефанія• вчера в 21:43
Спф наносить под тональный или на тоналку?
Носки на подтяжках• вчера в 21:44
Тоже выбираю сейчас spf.
Обьясните, наносить spf утром а потом тон? Так получается закроет.
Банка з медом• вчера в 21:59
В мене зараз skin 1004 , спочатку наношу зволожуючий крем , потім спф , потім точково бб від ерборіан
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 22:00
Ответ дляСтефанія
Вместо
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 22:01
Мне 46. 14 лет использую спф круглый год. Уходовой косметикой довела свою кожу до такого состояния, что мне не нужен мейкап ( тон, пудра). Только уходовый спф
Королева Сарказма• вчера в 22:04
Авторе, повірте ви не одна така. Покоління 45+ більшу частину життя прожили без СПФ. Мені 46 і спф не тільки на морі я почала використовувати буквально роки 4 тому. Довго шукала такий, щоб був не занадто щільний під макіяж. Зараз в мене ось цей. Користуюсь щодня. Наношу зранку одразу після вмивання, потім макіяж. Тональним я не користуюсь, а румяна та пудра на нього лягають відмінно.
автор Домашка • вчера в 22:09
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую дуже!
Звездолётчица• вчера в 22:15
Ответ дляparele
А от по відчутті на шкірі обличчя ви відчуваєте різницю між 20 і 50 ? Вони по консистенціі різні?
Наивная Хо• вчера в 22:51
Ответ дляСтефанія
Под