Губи з філером• вчера в 22:55

В кого няні під час сну дитини займаються

Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 08:03
Ответ дляГуби з філером
Я от одного не розумію, ви реально вважаєте, що на всю Україну в мене єдиної є няня? І дати в мене ростуть не по рокам, а по секундам.
Ні, просто у всіх ці проблеми синхронізувалися з вашою. І ви одночасно заходите і виходите з сайту, щоб про них почитати

Мастер Клас• сегодня в 08:04
Ответ дляКнопус
Мій так на розвивайку біг із задоволенням,тому забрала з того садка і водила у розвивайку тричі на тиждень, теж до обіду.
У садочку є футбол раз на тиждень, йога, англійська,іспанська,логопедія,ритміка, танці,то поліція приходить,то швидка допомога,то пожежник, то концерт,то ярмарка. А свята - хеловін,космічні ночівлі, дні народження за святковим столом з аніматором, море іграшок, кожен день якась цікаво поробка,навіть рослини вирощують. Вже не кажучи про друзів. Старші діти їздять у зоопарк,на море, у музеї.
автор Губи з філером • сегодня в 08:09
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тобто проблеми в людей не повторюються? 😂
Але звісно, кожен бачить те, що хоче.
автор Губи з філером • сегодня в 08:10
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це ж ваша тема була, що ви не хочете оплачувати няні годину, яку вона чекає дитину з гуртка. Бо цей час вона робить що хоче. Типу в кафе може посидіти, чи шопитися.
Скільки б там не писали, що працівнику не потрібно в неоплачуваний час тринькати гроші на кафе, автор була непрошибаєма. Точно як ви оце, зі ’перервою’ няні. В яку вона кроку з роботи ступити не може.
Дитина не ходить на гуртки :)
Україна наше все• сегодня в 08:10
Ответ дляГуби з філером
Але звісно, кожен бачить те, що хоче.
Капец вы сегодня не выспались((
Как будете бизнесы бизнесить?)
Україна наше все• сегодня в 08:12
Ответ дляГуби з філером
Дитина не ходить на гуртки :)
А че не ходит?
Безлім на все• сегодня в 08:13
Ответ дляГуби з філером
Звісно ні, але ці три години, а в тиждень це вже 15 годин, я просто оплачую за те, що вона нічого не робить
Прицепите к няне датчик на движение, и когда она в состоянии покоя не платите ей за эти часы. В месяц сэкономите кругленькую сумму🔥

Одна_на_всей_планете• сегодня в 08:20
Ответ дляГуби з філером
Ну судячи з відповідей то так, ніхто її не має :)
Прання закиньте, мільйонерша,!)
Дюйм оф о4ка• сегодня в 08:26
Ответ дляГуби з філером
Але звісно, кожен бачить те, що хоче.
Та повторюються, кажу ж. При тому одночасно у всіх.
В дитини чистий одяг хоч є? А то няня не пере, а мама на Порадниці зависла.
Вам телефонограмма• сегодня в 08:25
Ответ дляГуби з філером
Да у тебя ее тоже нет. Сидишь тролишь
Вам телефонограмма• сегодня в 08:26
Ответ дляДюйм оф о4ка
Думаю у автора нет, ни детей, ни няни, ни зарплат 56 тысяч. Сидит от скуки фигню пишет для потехи
Личко Невеличке• сегодня в 08:28
Ответ дляГуби з філером
Ні. Тому що в мене вдома не має вільного часу в розмірі 3 годин :)
Ну поговоріть з нею, попросіть це робити за доплату.
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Я не хочу за додаткову плату. Цей час в так оплачується.
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляУкраїна наше все
А че не ходит?
А повинен?
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Я думаю таке треба обговорювати при прийнятті на роботу. Ну заставте її
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Так при прийнятті на роботу, я працювала з дому. Тому потреби такої не було.
Няня працює рік
Україна наше все• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
А повинен?
Ну, если вам деньги на развитие ребёнка жаль то- нет
Не должен
Зачем развиваться)
Проще спать днем в 4 года 3 часа
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Няня працює рік
Блін)) ну я ж не буду замість вас з нею говорити, правда?))
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Да у тебя ее тоже нет. Сидишь тролишь
А вас бачу ковбасить другий день 😂

автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Так я буду говорити, вона ж не вміє читати моїх думок, вірно? 😂😂
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
То говоріть. Ви заморочена якась. Поговорити це 10 хв, а не товктись тут годинами
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Я не заморожена, я хотіла отримати відповідь по темі, а відповідей по темі 0. Один Хейт
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
А вас бачу ковбасить другий день 😂
Не позорься
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Я вам відповіла по темі.
Где тут 0?• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Обідає вона з дитиною
Дитина спить і не потребує того, щоб над нею стояли.
У вас теж оплачувана обідня перерва 3 години? :)
То по Вашій логіці няні в ці 3 години можна змотатись до себе додому чи вільно погуляти, кинувши дитину без нагляду?
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
По моїй логіці, модна за 15 годин вільного часу в тиждень, знайти ці півгодини на всю цю роботу
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Я вам відповіла по темі.
Що саме?
Що потрібно говорити з нянею? А чому ви вирішили, що я не буду з нею говорити, тема про інше була
автор Губи з філером • 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Не позорься
😂😂😂 та куди мені до вас
Идеальная оптимистка• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Обідає вона з дитиною
у моего ребенка была няня до 9 лет, ребенок на плаванье - няня отдыхает, спит - няня обедает, единственная ее уборка это были игрушки. все.
Где тут 0?• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Уявляю, як Ви будете волати, якщо в інші 14,5 годин ´вільного´ часу няня сидітиме в кафе, гулятиме з подружками чи їздитиме до себе додому.