Не за Будка• сегодня в 10:28
Це правда, що Україну не візьмуть в ЄС та НАТО?
Про це пише The Economist, Figaro та інші західні видання. При цьому, дуже здивовує те, що західні лідери Мерц чи Макрон торпедують цей процес власноруч, щоб України ніколи там не було. Вибачте, а навіщо тоді нам дванадцять років з усіх утюгів про вступ туди розповідають? Щоби що?
Стосовно НАТО пишуть, що теж ми там ніколи не будемо, бо це для НАТО неминуче зіткнення з РФ, чого НАТО дуже боїться, бо країна дуже величезна та сильна. Нащо нам тоді про вступ туди кажуть, якщо брати не збираються?
Чемна панночка• сегодня в 10:29
Зачем нам НАТО? Это НАТО всего боится и только выражает сочувствие
Кукусик• сегодня в 10:30
Яка біда
Яке горе, зрада !! Да Автор! ? Караааул!!
А читали Стуба ще? Він сказав що то Нато само потребує України, а не Україна Нато. Вже відкрито говорять европейсткі чиновники.
Все вже, союзи минулого дохлі.
Гола з конопель• сегодня в 10:31
За НАТО уже много лет говорят прямо, что не возьмут. А у нас все ждут.
Творческий типаж• сегодня в 10:31
Виходить генеральний секретар НАТО Марк Рютте і прямим текстом каже ’України в НАТО не буде’. У вас після цього ще якісь питання?
Кукусик• сегодня в 10:31
Ответ дляКупи слона
Ви яким боком до Нати?
Ну а раптом, поповзти хотілося на навчаннях Нато в лісах Скандинавії з принцесою Швеції, наприклад, варіант
Вероятненько• сегодня в 10:32
Ответ дляГола з конопель
Да кому нужно то нато. Бесполезная организация как и оон. Только взносы платить
Кукусик• сегодня в 10:32
Ответ дляТворческий типаж
Нато мертве
Все вже
Нам треба інші оборонні союзи. Вигідні, а не ми одні за всіх
Все вже
ОдинРазНадетое• сегодня в 10:32
с прозрением вас! лучше позже, чем как некоторые до сих пор себя пяткой в грудь лупят...
Гола з конопель• сегодня в 10:33
Ответ дляВероятненько
Если вы себя так утешаете, то ок
Крайня невістка• сегодня в 10:33
В сенсі мерц ’торпедує’? Якщо виконано 10% вимог ЄС з гармонізації законодавства для вступу в ЄС, то хто ’торпедує’? Мерц болт поклав чи таки президент з своєю ручною верховною радою?
Купи слона• сегодня в 10:34
Ответ дляКукусик
Покататися на Ф35 в водах Тихого океану?
ничевока• сегодня в 10:35
Ответ дляКукусик
Яка біда
Все вже, союзи минулого дохлі.
Украина нужна НАТО как страна , которая будет воевать за его интересы на своей территории и жизнями своих граждан. Но членом НАТО никогда не станет. Такое себе пушечное мясо. Причём деньги на эту войну Украине дают в долг , а не дарят. И их придётся отдавать.
Love_Love_Love_• сегодня в 10:35
Ну і ладнєнько
Головне нехай війна скінчиться і ця влада ує…е назавжди
Розбещена цяточка• сегодня в 10:36
Мы еще посмотрим как сработает нато когда параша на страны балтии пойдет. Будут просить помощь Украины
Царевна_несушка• сегодня в 10:37
Ответ дляРозбещена цяточка
они страны Балтии из Нато быстренько отчислят))
Кукусик• сегодня в 10:38
Ответ дляничевока
То навіщо Україні Нато? Самі можемо контракти і без цього брати.
Новий світ крокує Планетою. Ці гнилі установи вже йдуть в топку.
ничевока• сегодня в 10:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Подождите лет 5 и некуда будет вступать)
Через 5 лет в Украине некому будет вступать в любой союз. Хоть военный, хоть экономический. Мужчин истребят на войне , женщины с детьми разбегутся по всему миру.
Кидстаффовка• сегодня в 10:37
Ответ дляКукусик
Я знаю легші варіанти.
В мене ж фото дитини з її чоловіком :))
оксюморон• сегодня в 10:38
Ответ дляОдинРазНадетое
Удалено администрацией...
Я думаю, що це потужна Люда копіпастер робить. Там все як ви описали
Царевна_несушка• сегодня в 10:38
Ответ дляничевока
Если штаты выйдут из Нато, Нато развалится)