Злива інформації• сегодня в 13:15

Безоплатні програми перекваліфікації для жінок: відкрито набір на навчання

Reskilling Ukraine у партнерстві з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства України відкриває набір на безоплатні програми перекваліфікації для жінок у рамках програми OnTrack. У межах програми учасниці можуть опанувати нові професії, які сьогодні є затребуваними на ринку праці та відкривають можливості для подальшого працевлаштування.

«Сьогодні для українського ринку праці критично важливо розширювати можливості для людей, які хочуть здобути нову професію, підвищити свою економічну стійкість і знайти роботу у сферах, де є попит на кадри. Саме тому ми підтримуємо ініціативи, які допомагають жінкам опановувати нові спеціальності, зокрема ті, де вони раніше були представлені менше. Такі програми дають нові навички та створюють реальний шлях до зайнятості», — зазначила заступниця міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Дарія Марчак.

Наразі відкрито набір на безкоштовні навчальні програми за такими напрямами:

водійка вантажівки категорії C
водійка вантажівки з причепом категорії CE
автомеханікиня
водійка вилкового навантажувача
водійка фронтального навантажувача
операторка екскаватора
майстриня штукатурних і декоративних робіт
зварювальниця.
Навчання поєднує теоретичну підготовку та практику, що дозволяє учасницям отримати реальні навички для подальшої роботи. Під час навчання учасниці отримують постійний супровід команди, доступ до актуальних вакансій від роботодавців і допомогу з працевлаштуванням. Також передбачене безоплатне проживання та харчування на час проходження навчання.

Reskilling Ukraine — це проєкт з перекваліфікації та кар’єрної підтримки жінок і ветеранів України. Проєкт реалізується шведською неприбутковою організацією Beredskapslyftet за підтримки уряду Швеції, приватних фондів та бізнесу.

Детальна інформація про програми та реєстрація доступні на сайті проєкту Reskilling Ukraine https://www.reskillingukraine.com/

Знаю бакси• сегодня в 13:18
Мужиков переловили, по норам загнали, а теперь оператора экскаватора среди баб ищут. Дебилы

Фокус-Покус• сегодня в 13:18
Окрім того в Україні можна вступати в коледжі на бюджет кожні 8 років незалежно від попередньо отриманих освіт:) якщо конкурс пройти отримаєш нову професію також безкоштовно. Ще й стипендію платитимуть.
Фокус-Покус• сегодня в 13:18
Ответ дляЗнаю бакси
Мужиків, на жаль, москалі перебили.
Як ухурделю• сегодня в 13:19
Ответ дляЗнаю бакси
а автомеханікиня чи зварювальниця?
а зп буде на рівні жінки, а не чоловіка
автор Злива інформації • сегодня в 13:20
Ответ дляЯк ухурделю
а автомеханікиня чи зварювальниця?
а зп буде на рівні жінки, а не чоловіка
Автомеханік/киня

м. Дніпро, м. Київ
Компанія ’REMARK’ запрошує на роботу автомеханіка/киню. ЗП - 20 000-80 000 грн.
Янгол в камуфляжі• сегодня в 13:20
Ответ дляФокус-Покус
Мужиків, на жаль, москалі перебили.
А на фронт мужиков кто отправил ? Москали или украинское правительство ?
Знаю бакси• сегодня в 13:20
Ответ дляЯк ухурделю
а автомеханікиня чи зварювальниця?
а зп буде на рівні жінки, а не чоловіка
То вообще капец. Это какие силища нужно иметь

Оновлена версія• сегодня в 13:20
Какая олениха пойдет на водителя автопоезда????
Бортировать колесо,которое весит 70-80 кг!... Как нужно себя ненавидеть
Янгол в камуфляжі• сегодня в 13:21
Ответ дляЗлива інформації
Автомеханік/киня

м. Дніпро, м. Київ
Автор, ну лично вы пойдёте работать автомехаником или водителем экскаватора ?
Як ухурделю• сегодня в 13:21
Ответ дляЗлива інформації
Автомеханік/киня

м. Дніпро, м. Київ
прикольний розбіг
жінці 20000, чоловіку за цю ж працю 80000?
автор Злива інформації • сегодня в 13:21
Ответ дляОновлена версія
Водій/ка евакуатора

м. Київ
Компанія ’Експрес Т’ шукає у команду водіїв/йок евакуатора. ЗП - 60 000-110 000 грн.
Вероятненько• сегодня в 13:21
Ответ дляЗлива інформації
Автомеханік/киня

м. Дніпро, м. Київ
Когда пишут вилку, смотри на нижнюю границу. Это и есть зарплата. Все остальное для морковки.
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Если останусь без основной работы,то конечно пойду.
MacOS-ница• сегодня в 13:22
Ответ дляОновлена версія
Это жесть. Ублюдская страна.
Знаю бакси• сегодня в 13:22
Ответ дляЗлива інформації
Автомеханік/киня

м. Дніпро, м. Київ
Ну вот во мне вес 53 кг. Из меня автомеханикиня как из го*на пуля
Янгол в камуфляжі• сегодня в 13:22
Ответ дляЗлива інформації
И давайте угадаем. Вы работаете не на физически тяжёлой работе . Правда ?
Вероятненько• сегодня в 13:22
Ответ дляЗлива інформації
То есть, если Советчицу закроют.
автор Злива інформації • сегодня в 13:22
Ответ дляMacOS-ница
Это жесть. Ублюдская страна.
Водій/ка-далекобійник/ця

с. Копилів, Київська область
Компанія Taifun Transport запрошує на роботу водія/йку-далекобійника/цю (категорії С, CE, вантажні перевезення по Європі та Україні). ЗП - 60 000-70 000 грн.
автор Злива інформації • сегодня в 13:23
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я HR в компании

Як ухурделю• сегодня в 13:23
Ответ дляЗнаю бакси
вот ваш труд и оценят в 20000)
Знаю бакси• сегодня в 13:23
Ответ дляЯк ухурделю
вот ваш труд и оценят в 20000)
И не говорите
Як ухурделю• сегодня в 13:23
Ответ дляЗлива інформації
Водій/ка-далекобійник/ця

с. Копилів, Київська область
ну я реально знаю далекойбіниць, до речі дуже не погано вони працюють
Оцененная• сегодня в 13:24
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
на фронт то відправили, але з лопатами в руках.
автор Злива інформації • сегодня в 13:24
Ответ дляЯк ухурделю
Слюсар/-ка з ремонту вантажних автомобілів

м. Львів
’OKKO’ шукає в команду слюсарів/-рок з ремонту вантажних автомобілів. ЗП - 40 000-60 000 грн.
Оцененная• сегодня в 13:24
На держслужбах мужики сидять, а жінки хай ідуть....
Оновлена версія• сегодня в 13:24
Ответ дляЗлива інформації
Водій/ка евакуатора

м. Київ
Автопоезд- это фура с прицепом...груженная....на дороге.
Я работала на тяжёлой физической работе....’вырыгивать’ это буду до конца моих дней. У меня жизнь так сложилась,что больше некому было...
Не стоит здоровье угробленное никаких денег....
Янгол в камуфляжі• сегодня в 13:25
Ответ дляЗлива інформації
Я HR в компании
Так это было понятно, что вы не пойдёте ни автомехаником , ни водителем фуры, ни водителем экскаватора. Даже если вашу основную работу потеряете )
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 13:25
Ответ дляЗлива інформації
Водій/ка-далекобійник/ця

с. Копилів, Київська область
Хоть приезжай чтоб бесплатно права сделать
автор Злива інформації • сегодня в 13:25
Ответ дляОцененная
Вам никто не мешает найти умственную работу и получать 80-100 тыс грн
автор Злива інформації • сегодня в 13:26
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я же написала, что если не будет основной, пойду на любую, потому что жизнь продолжается и деньги нужны в любом случае.