Злива інформації• сегодня в 13:15

Безоплатні програми перекваліфікації для жінок: відкрито набір на навчання

Reskilling Ukraine у партнерстві з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства України відкриває набір на безоплатні програми перекваліфікації для жінок у рамках програми OnTrack. У межах програми учасниці можуть опанувати нові професії, які сьогодні є затребуваними на ринку праці та відкривають можливості для подальшого працевлаштування.

«Сьогодні для українського ринку праці критично важливо розширювати можливості для людей, які хочуть здобути нову професію, підвищити свою економічну стійкість і знайти роботу у сферах, де є попит на кадри. Саме тому ми підтримуємо ініціативи, які допомагають жінкам опановувати нові спеціальності, зокрема ті, де вони раніше були представлені менше. Такі програми дають нові навички та створюють реальний шлях до зайнятості», — зазначила заступниця міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Дарія Марчак.

Наразі відкрито набір на безкоштовні навчальні програми за такими напрямами:

водійка вантажівки категорії C
водійка вантажівки з причепом категорії CE
автомеханікиня
водійка вилкового навантажувача
водійка фронтального навантажувача
операторка екскаватора
майстриня штукатурних і декоративних робіт
зварювальниця.
Навчання поєднує теоретичну підготовку та практику, що дозволяє учасницям отримати реальні навички для подальшої роботи. Під час навчання учасниці отримують постійний супровід команди, доступ до актуальних вакансій від роботодавців і допомогу з працевлаштуванням. Також передбачене безоплатне проживання та харчування на час проходження навчання.

Reskilling Ukraine — це проєкт з перекваліфікації та кар’єрної підтримки жінок і ветеранів України. Проєкт реалізується шведською неприбутковою організацією Beredskapslyftet за підтримки уряду Швеції, приватних фондів та бізнесу.

Детальна інформація про програми та реєстрація доступні на сайті проєкту Reskilling Ukraine https://www.reskillingukraine.com/

Оновлена версія• сегодня в 13:26
Ответ дляЗлива інформації
Я HR в компании
Тогда, процитирую мою любимую ( народную) пословицу :
’Язык не срака-,хай балака’

Янгол в камуфляжі• сегодня в 13:27
Ответ дляЗлива інформації
Я же написала, что если не будет основной, пойду на любую, потому что жизнь продолжается и деньги нужны в любом случае.
Да не врите. Не пойдёте вы никогда на эти работы. А сказки рассказывать на Советчице каждая может )
автор Злива інформації • сегодня в 13:28
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Каждая женщина вправе решать свою судьбу сама.
Оновлена версія• сегодня в 13:28
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
’Диванные войска!’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 13:32
Ай да ’молодцы’. Все покращання для продолжения кровавой бани и ни одного для ее завершения
Эти работы- это смерть женского здоровья. Пусть те, кто их предлагает своих матерей, жен и дочек туда переквалифицируют
автор Злива інформації • сегодня в 13:29
Ответ дляОновлена версія
’Диванные войска!’
Водій/ка

м. Київ
’Юнік Трейд’ запрошує на роботу водія/ку вантажного автомобіля. ЗП - 38 000-44 000 грн.
Як ухурделю• сегодня в 13:29
Ответ дляЗлива інформації
Вам никто не мешает найти умственную работу и получать 80-100 тыс грн
якщо у вас такі є
скиньте силку?

Оновлена версія• сегодня в 13:29
Ответ дляЗлива інформації
Ну,если у нее совсем плохо с головой..или ей 25-30 лет...наслушалась’романтики дорог’..
Да...
БолеИменее• сегодня в 13:29
Ответ дляВероятненько
Когда пишут вилку, смотри на нижнюю границу. Это и есть зарплата. Все остальное для морковки.
Это всем известный факт, дурних нема
Ответ дляЯк ухурделю
якщо у вас такі є
скиньте силку?
Електрогазозварник/ця

м. Київ
ТОВ ’Браво Ліфт’ запрошує на роботу еоктрогазозварника/цю. ЗП - 30 000-45 000 грн.
Як ухурделю• сегодня в 13:29
Ответ дляЗлива інформації
Електрогазозварник/ця

м. Київ
не про розумовою працею 80-100 тис
автор Злива інформації • сегодня в 13:30
Ответ дляЯк ухурделю
не про розумовою працею 80-100 тис
Сварщик это не тяжелая физическая работа
БолеИменее• сегодня в 13:30
Ответ дляЗлива інформації
Я HR в компании
Нууу, звездеть- не мешки ворочить
Пані_Перчик• сегодня в 13:30
Ответ дляЗлива інформації
а что вам мешает найти умственную работу, если вас из эйчарок попрут?
Ответ дляБолеИменее
Нууу, звездеть- не мешки ворочить
Водій/ка

м. Київ
’Нова пошта’ шукає в команду водіїв/йок на міжміські перевезення Україною. ЗП - 45 000-60 000 грн.
Знаю бакси• сегодня в 13:30
Ответ дляЗлива інформації
Очень смешно. Одна экипировка и баллон с газом могут весить как сам сварщик
автор Злива інформації • сегодня в 13:31
Ответ дляПані_Перчик
Ничего абсолютно
Як ухурделю• сегодня в 13:31
Ответ дляЗлива інформації
я так розімую ви далекі від цього всього, коль таке пишите?
Оновлена версія• сегодня в 13:31
Ответ дляЗлива інформації
Водій/ка

м. Київ
Не пишите мне ’глупость’( прошу прочитать ругательно-матерное слово)..
Я работаю в транспортной сфере 30 лет....кухню знаю изнутри... Годков мне много. Лапша не держится.

Пані_Перчик• сегодня в 13:31
Ответ дляЗлива інформації
Електрогазозварник/ця

м. Київ
Удалено администрацией...
Як ухурделю• сегодня в 13:31
Ответ дляЗнаю бакси
ага еще забыли написать, что опасная
автор Злива інформації • сегодня в 13:32
Ответ дляЯк ухурделю
Пайщик/ця

м. Київ
Frontline Robotics запрошує на роботу пайщика/цю. ЗП - 35 000 грн.
Пані_Перчик• сегодня в 13:32
Удалено администрацией...
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляЯк ухурделю
ага еще забыли написать, что опасная
Еще и вредная, но автор далека от этого. Она из репертуара - кем вы себя видите в нашей компании через 5 лет
Сварщица газом: трупом
Налитое яблочко• 2 часа назад
Удалено администрацией...
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Мужиков переловили, по норам загнали, а теперь оператора экскаватора среди баб ищут. Дебилы
Почему же дебилы? Отлично на этом заработали и продолжают зарабатывать.
автор Злива інформації • 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
Автослюсар/ка

м. Київ
VIDI шукає автослюсара/ку на роботу у м. Києві. ЗП - 25 000 - 30 000 грн.
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляЗлива інформації
Автослюсар/ка

м. Київ
У нас в магазинах ищут женщину-охранника. Бронь не дают, потому именно женщину.
автор Злива інформації • 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
Роботодавець:
VIDI
Локація:
по Бориспільському шосе (поворот на Аеропорт,7 хв.від Києва)
Вебсайт, LinkedIn:
https://vidi.ua/ua/
Вакантна посада:
Механікиня, автослюсарка
Службові обов’язки:
діагностика, пошук несправностей;
діагностика і ремонт агрегатів;
ремонт ходової частини авто;
регулювання вузлів установки коліс;
балансування / шиномонтаж;
проведення технічного обслуговування авто.
Вимоги до кандидатів/ток:
Вимоги:
освіта, вища технічна (інженерно — технічна, напрямок машинобудування або середньо — спеціальна);
досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року (бажано);
Готові розглядати кандидатів без досвіду
Робочій графік:
5/2 з 09:00 -18:00
Проживання:
ні
Модель робочого авто:
Заробітна плата:
25000 - 30000 грн
Бажана дата виходу на роботу:
за результатами співбесіди
Навчання / інструктаж:
так
Додаткова інформація:
Є програма адаптації нових працівників
Контактна інформація:
+380674432623 Галина
Як ухурделю• 2 часа назад
Ответ дляЗлива інформації
Роботодавець:
VIDI
Локація:
Вебсайт, LinkedIn:
https://vidi.ua/ua/
Вакантна посада:
Механікиня, автослюсарка
Службові обов’язки:
діагностика, пошук несправностей;
діагностика і ремонт агрегатів;
ремонт ходової частини авто;
регулювання вузлів установки коліс;
балансування / шиномонтаж;
Вимоги до кандидатів/ток:
Вимоги:
Робочій графік:
5/2 з 09:00 -18:00
Проживання:
ні
Модель робочого авто:
Заробітна плата:
25000 - 30000 грн
Бажана дата виходу на роботу:
за результатами співбесіди
Навчання / інструктаж:
так
Додаткова інформація:
Є програма адаптації нових працівників
Контактна інформація:
+380674432623 Галина
автор, то ви пишіть перед тим як йти на ці курси має бути попередня домовленість на роботу