Рогнеда Карповна• 1 час назад
Хочеться прибити сусідку.
З 6.30 виходить на балкон, курить і говорить по телефону, включеному на гучномовець
Це просто якийсь жах.
І це може тривати годину.
Це просто якийсь жах.
І це може тривати годину.
НеКонец-Света• 1 час назад
Ответ дляИванка Бур
Вуха не болять від беруш?
Мені ось предстоїть жити в квартирі,де теж неадекватні сусіди,то підбираю собі беруші.
У мене були воскові,але щось не дуже,від пінних вуха болять.
Як надовго вам вистачає однієї пари?
Ви знаєте,на диво,ні,думала також,що буде важко,але вже звикла,що часто і вдень у них ходжу,коли тиші хочеться.Перші пару тижнів було незвично і могли у вухах трохи неприємні відчуття виникати,але зараз усе норм,вже більше року користуюсь Одні(саме силіконові) використовую десь біля 20 днів,після ночі з рідким милом теплою водою сполоснула,сухою чистою серветкою промокнула і в контейнер.Восковими не користувалась,а пінні мені не підійшли,постійно вилазили з вух,незручно мені було.
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Я вже давно сплю тільки в берушах силіконових,бо маю і кодло собак піді мною,які і посеред ночі можуть почати завивати і мою ’любімку’сусідку,яка о 5 ранку сушить волосся феном і з другого боку любителів до 3 години ночі телевізор дивитися і ржати під нього.Співчуваю автор,це жахливо
Боже
Просто камера катувань
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Или запись голосов котиков в гоне. Тоже приятно
и местные подключатся
😂😂😂😂😂
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Розмовляли з нею в минулому році інші сусіди, як бачите толку 0.
Але просинатися від того, що хтось тріпажттся по телефону, це та ще насолода
підключайтесь в розмову ,розповідайте співрозмовнику про сусідку .буде ховатися в квартирі
Страхованная• 1 час назад
Ответ дляСвекруховна
Не треба мені розповідати, що я ідеалізую, чи романтизую життя у власному будинку. Це тиша і свобода. Автор, в квартирах я і не такий треш слухала..більше нізащо. Можу тільки співчувати.
То ви просто падаєте від втоми та не чуєте косарок та бухих сусідів.
Дім-це свинанрник або каторга
Або безодня грошей
Дім-це свинанрник або каторга
Або безодня грошей
ЯсноВидящая• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
Заварите кофе, послушайте, разве вам не интересно
Слухати не цікаво… краще коментувати голосно )))
Може коли в бесіду зʼявиться третій учасник то сусідка перестане так робити
Хоча.. теж не факт..
Весотехник• 1 час назад
Ответ дляЯсноВидящая
Хоча.. теж не факт..
У нас когда то рядом армяне снимали, ни послушать, ни прокомментировать. Страшно громкие, хорошо что не долго жили)
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
Я колись жила біля сусідів молдаванів
Якщо десь і існував ад, то це в мене.
Це був просто тотальний жах, нерви, недоспані ночі. Вони постійно голосно розмовляли, просто зранку доглибокої ночі .
Якщо десь і існував ад, то це в мене.
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Так!!
Я чую навіть того, з ким вона говорить
Комментируйте
Весотехник• 1 час назад
Я помню как у нас все разъехались в начале войны, на стояк квартир 5 осталось, такая тишина была. Потом как рад был, что вернулись и какая то жизнь появилась.
Сейчас снова муравейник
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляЧудовий каламбур
Ставте на балкон портативну колонку і врубайте гавкіт собаки чи крик півня, можете запалити твердий спирт, вентилятором хай дим на її балкон дує. І так щоразу, коли вона виходить
Правильно! Пусть и остальные соседи проснутся!
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ дляИванка Бур
Вуха не болять від беруш?
Як надовго вам вистачає однієї пари?
У мене м´які пористі, але вуха болять, та і через них теж чути сусідів, коли ті ржуть серед ночі((
ЯсноВидящая• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
Ой, «гучні» сусіди то капець..
у мене раз був сусід який дуже спиртне поважав, а потім з мамою своєю сварився так, що меблі літали… добре що ми там довго не жили.
Вже коли свою квартиру купили то часто вночі хтось з сусідів дивився то битву екстрасенсів, то цього… слідчого, забула як звуть.. ну що розказував про старі «совєтські» справи то вбивць, то злодіїв.. я так і не знайшла хто то з сусідів був :) потім війна почалась, виїхали.
Тут на оренді поки було пару разів караоке у когось, та дуже гучна сварка з таким самим гучним примиренням
А, було ще майже як у Автора, тільки не о 6 ранку, а десь о 4 ранку. Хлопці поверхом вище вийшли з цигаркою, кавою та розмовами.. на вулиці літо, вікна відкриті.. я просто виглянула і попросила дати мені доспати до будильника :)
Вони вибачились, більше серед ночі я їх не чула :)
Чудовий каламбур• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
Разом сусідку легше бити
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Напишите на каком-нибудь ’официальном’ бланке СБУ, что все ее разговоры записываются и за ней на днях придут. Запечатайте в конверт и бросьте в почтовый ящик
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Ні, їй до 40 років. Це не бабка пенсіонерка
Я розумію, що вам хочеться спати, але хоч один раз вийдіть і підтримайте розмову. Вийдіть теж на балкон і голосно коментуйте все, що вона і її співрозмовник каже: а він що? а вона що? ой, повторіть, бо не розчула, дуже цікаво. І голосно ржіть. Протрольте її по повній. А загального будинкового чату у вас немає?
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
уроните на нее что-нибудь
Вона живе вище :)))
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
😂😂😂😂
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
А на балкон она выходит, чтобы своих домашних не разбудить))
Так!!!
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
😂😂😂😂
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Причем выйти с блокнотом и ручкой и делать пометки)
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
😂😂😂😂
Про все услышанное рано утром можете переспросить письменно, распечатав объявление в подъезде на видном месте. Возле каждого уточняющего вопроса оставить пустую строку для ее ответа. Разумеется, объявление начать с прямого обращения ’Уважаемая Светлана из 15 квартиры, что на 5-м этаже’. Чтобы она не могла подумать, что Вы еще, кроме нее, кого-то так уважаете)
Рогнеда Карповна
• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
А ха-ха-ха
Дякую!!!!!