Карусель-весель• 03 мая в 10:58
Кому 45+
Вы чувствуете себя молодыми и перспективными? Что у вас все самое лучшее впереди?
Непонятно• 03 мая в 13:33
Ответ дляparele
Я знайшла нову роботу в 53. Гарну, з хорошою зарплатнею, але чітко розумію, що мене взяли не за перспективність, а за досвід та знання, якими я можу поділитися. І я вже точно не готова рости ще дальше, вище, ширше. Перспектива - це про постійні зростання та розвиток.
У вас же была хорошая работа вроде?