Кукусик• 03 мая в 14:38
Телефон для особи похилого віку. Старої закалки
Лікеро- горілчаної закалки. Є родич. Скоро 75 років. Телефони кнопочні і ті постійно б´є, або чимось в ганделиках заливає. Ще й отвір живлення вийшло поламати. Людину вже не переробиш. Акуратною не стане. Який можна купити телефон для зв´язку в такому випадку? Протиударний і живучий, з недрібним екраном.
Перекус беру завжди• 03 мая в 14:46
Fly очень живучий. 650 грн сейчас вроде. Разобъет, купите новый.