Дідова баба• 03 мая в 20:56
Коляска Chicco Triolove, хто має?
Будь ласка, дівчатка, в кого є така коляска, а саме прогулянкова, як ви кріпите ті кляті ремені безпеки? Всю голову зломали, вже і в gpt питала, все ніяк до купи не зберемо
Ля-ля-ля• 03 мая в 21:09
Порядок сборки (1 → 2 → 3)Шаг 1: Соединяем плечевой ремень (A) с поясным (B). Наконечник плечевого ремня обычно вставляется сверху в паз поясного, пока они не станут единой деталью. Повторите для левой и правой стороны.Шаг 2: Вставьте полученную «сборку» (A+B) в центральный замок (C) до щелчка.Шаг 3 (Регулировка): Потяните за фиксаторы на ремнях, чтобы убрать лишнюю длину.Важные нюансы для Chicco Trio Love:Высота спинки: В этой модели 3 уровня высоты плечевых ремней. Проверьте, чтобы они не «давили» сверху вниз, а выходили ровно из-за плеч.Разъединение: Чтобы расстегнуть, нужно одновременно нажать на центральную кнопку замка.
Дідова баба
• 03 мая в 23:25
Дідова баба
• 03 мая в 23:27
Ответ дляЛя-ля-ля
Мені таке саме писав, але з´ясувалося, що в нас інший тип фіксації. Зліва є незрозуміле кільце, яке постійно випадає, та пази для поясного чомусь поряд один з одним на невеликій відстані, що взагалі збиває з пантелику
Цідило правди• 04 мая в 01:07
Ответ дляДідова баба
Ось така
Береш одну пряжку
👉 протягуєш її через кільце
2. Друга пряжка
👉 залишається вільною (не через кільце)
3. Далі:
👉 складаєш ці дві пряжки разом (поруч, як “пазл”)
4. І вже разом:
👉 вставляєш у центральний замок до клацання
👉 протягуєш її через кільце
2. Друга пряжка
👉 залишається вільною (не через кільце)
3. Далі:
4. І вже разом:
Дідова баба
• 04 мая в 08:18
Ответ дляЦідило правди
Береш одну пряжку
👉 протягуєш її через кільце
2. Друга пряжка
👉 залишається вільною (не через кільце)
3. Далі:
4. І вже разом:
👉 протягуєш її через кільце
2. Друга пряжка
👉 залишається вільною (не через кільце)
3. Далі:
4. І вже разом:
Пряжка не проходить через кільце, занадто велика...
Цідило правди• 04 мая в 09:29
Ответ дляДідова баба
Тоді другу пряжку треба пересунути на інший бік до кільця.
І взагалі тепер все просто. Звичайний триточечний ремінь.
Цідило правди• 04 мая в 22:44
Ответ дляДідова баба
Автор, змогли закрити?
Дідова баба
• сегодня в 15:53
Ответ дляЦідило правди
Автор, змогли закрити?
Ні... У всієї нашої родини не вистачає клепки, як це зробити 😂
Дідова баба
• сегодня в 15:54
Ответ дляЦідило правди
В нас інший тип ременя