Панна Кота• 04 мая в 10:44
Хто пережив смерть близького і повернувся до нормального життя
скільки часу у вас пройшло?
Мой завтрак• 04 мая в 10:53
Ответ дляУраганнаЯ
Не смерть, а пропажу без вести ( до войны). Не пережила, уже 18 лет
Це чоловік ваш? Є шанс, що живий?
Полтавська галушка• 04 мая в 10:53
У кожного свій час. Я втратила чоловіка, але хотіла жити і поруч з´явилася людина, спеціально не шукала, яка заглушила наскільки могла біль. Вийшла повторно заміж через 1.4 роки. Можна сказати повернулася до нормального життя через 1+/- рік. Але не забула, бувають моменти...
Гореотума• 04 мая в 10:54
Прошло три года после смерти мужа. Жизнь стала совершенно иной. Второй год был самым сложным. Нормальная она или нет- не знаю. Скорее нет,чем да. Морально,финансово,физически очень трудно.
Галябалована• 04 мая в 11:07
В мене від загибелі чоловіка пройшов рік. Зовні для оточуючих я швидко прийшла до нормального життя, насправді я себе зусиллям вої змушую робити зараз елементарні речі аби не впасти в повну депресію. Всередині легше поки зовсім не стало, ба навіть гірше, бо приходить більше усвідомлення втрати
Вітаміни косметика• 04 мая в 11:16
Біль стиха. Пам´ять лишається назавжди -викрислити з життя минуле життя неможливо.Раджу антидеприсанти - не треба їх боятися. Треба шукати новий сенс в житті...
Наш Діма заживо горів- він любив життя танці, сміх...Ось і ми стараймося. на його 2 роки було як поховали не сумуввати, а жити - радіти, слухати музику яку він любив...Він би не хотів щоб плакали і сумували....
До нормального життя - тут залежить від втрати...Втрату дитини пережити це мабуть найгірше -незнаю і дай бог не пізнати таке.
Непереможна• 04 мая в 11:18
Отец погиб, когда ему было 40 лет. ДТП. Чтоб принять понадобилось около 10 лет. Но были последствия по здоровью, после чего и пришло принятие, что теряю здоровье. Заработала эндометриоз, псориаз, потеряла часть органов, бесплодие. Пришлось делать ЭКО. Увы, эти хронические заболевания уже неизлечимы.
Жалею что не принимала АД.
пані Солоха• 04 мая в 11:19
Где-то год, потом постепенно начала выходить из этого состояния, сейчас более менее, но все равно если накатывают воспоминания то слезы наворачиваются.
бибизяна• 04 мая в 14:15
4 года . Как раз сейчас немного стала отходить . А за эти 4 года периодами было . Не знаю может опять меня накроет