Карапулька• 04 мая в 15:59

Офігєнна збалансована вечеря)

Порція на одну.
Це я на випередження😄😄
автор Карапулька • 04 мая в 16:18
Ответ дляДайте вподобайок
Да, 150 грамм селёдки - это огромная порция. Максимум, который может себе позволить абсолютно здоровый человек - 100 грамм в несколько дней
Не цікавить ваша думка)

Бритоножка• 04 мая в 16:19
Ответ дляДайте вподобайок
Душно, нестерпно, задуха....
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:18
Ответ дляЗалізна пані
там - это где?
и расскажите, как вы уровень соли через экран измеряете, я тоже хочу такие способности
Для этого достаточно иметь глаза
автор Карапулька • 04 мая в 16:19
Ответ дляПросто болталка
Когда завтракали? В 5 утра?
В 6:15, перед залом
Просто болталка• 04 мая в 16:19
Ответ дляКарапулька
В 6:15, перед залом
Перед каким залом?
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:20
Ответ дляКарапулька
Не цікавить ваша думка)
Можно , конечно, и 300 грамм съесть и пивом запить, но тогда не стоит претендовать на сбалансированность ужина
Г@Л@В@ломка• 04 мая в 16:20
Ответ дляДайте вподобайок
’Солоний оселедець рекомендується вживати 1-2 рази на тиждень, загальною вагою близько 100-150 грамів, щоб уникнути надлишку солі, яка навантажує нирки та серце, а також викликає набряки.’
Гугл з вами незгоден. Каже, що можна і 150

Форс мажор• 04 мая в 16:20
Ответ дляЗалізна пані
на другом континенте - восемь утра, еще на завтрак не все проснулись ))
А их у вас всего два?
Бритоножка• 04 мая в 16:20
Ответ дляКарапулька
Не цікавить ваша думка)
Вони не тільки у вашу миску наплюють, вони зараз знайдуть психіатричні відхилення, з огляду на осоледця. Не так лежить, не та вага, не той колір.
Акукарача• 04 мая в 16:21
Ответ дляБритоножка
Автор, тутешні мешканці не вживають нічого окрім лосося,авокадо і смердячого сиру.Запивають Шардоне 65 року і заварюють копі лювак. Все інше для них, нелюбов що себе.
Здрасьте, а каши забыли? Без каш - это неполноценное питание.
автор Карапулька • 04 мая в 16:21
Ответ дляПросто болталка
Перед каким залом?
Спортзалом))
А ось і я• 04 мая в 16:21
Ответ дляЗалізна пані
В Пекине или Австралии?
автор Карапулька • 04 мая в 16:22
Ответ дляДайте вподобайок
Захочу і з´їм
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:22
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну, если автор мужик под сто кг, то тогда можно и 150, но это неточно
автор Карапулька • 04 мая в 16:23
Ответ дляЗалізна пані
Ви знаєте скільки континентів в світі?
автор Карапулька • 04 мая в 16:23
Ответ дляДайте вподобайок
Мужик 200 кг. Надіюсь вам відлягло
Г@Л@В@ломка• 04 мая в 16:24
Ответ дляДайте вподобайок
Я висока, 175 см ростом і важу 59 кг. Запросто можу з´їсти 150 гр оселедця і мені норм. Можу й більше, але ще з чоловіком треба ділитися .
Брехушечка• 04 мая в 16:25
Ответ дляДайте вподобайок
Це якраз норма! 100-150г
Тумба-юмба• 04 мая в 16:27
Картошка якась доходяга
Чому вона варена і якась дуже суха? Хочеться полити маслом її.

Карусель-весель• 04 мая в 16:27
Ответ дляКарапулька
Кого там вже стошнило?
То від надлишку або застою жовчі(яду) в них
автор Карапулька • 04 мая в 16:27
Ответ дляТумба-юмба
Картошка якась доходяга
Дойшла на грилі до кондиції
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:28
Ответ дляКарапулька
Мужик 200 кг. Надіюсь вам відлягло
Тогда 150 грам селёдки вам на пользу пойдут
автор Карапулька • 04 мая в 16:29
Ответ дляДайте вподобайок
І не сумнівайтесь
Весняний Марафон• 04 мая в 16:29
Я до 16.00 работаю на удаленке и у меня сейчас тупо обед..у кого+то уже ужин, прикольно...
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:29
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дело же не в этом. А в правильности и сбалансированности питания.
Бритоножка• 04 мая в 16:32
Ответ дляКарусель-весель
Сто відсотків. Що, що, а срачі тут люблять. Навіть через чужу миску і чужу їжу. Через оселедець і його вагу вони оцінюють любов до себе.
автор Карапулька • 04 мая в 16:31
Ответ дляДайте вподобайок
Вже всі зрозуміли що ви експерД))) досить.
Г@Л@В@ломка• 04 мая в 16:32
Ответ дляДайте вподобайок
Та все нормально у автора в тарілці. Я не знаю до чого ви прискіплюєтесь, чесно. Оселедець вимочений від зайвої солі, огірок, картопля на грилі. Там все смачно і гармонійно. І збалансовано.
автор Карапулька • 04 мая в 16:32
Ответ дляБритоножка
Та на здоров´я)) людям же треба десь жовч злити . Надіюсь вони хоч щасливіші на краплю стають
Дайте вподобайок• 04 мая в 16:33
Ответ дляКарапулька
А вы претендовали? И уж точно не вам решать: сколько и кому мне отвечать