Дюагональ• 04 мая в 16:08

Хто знає де у Києві можна здати плазму крові і скільки за це платять зараз?

Мишка-шалунишка• 04 мая в 16:35
Ответ дляУгги в горошек
я вас мабуть здивую, але я не лише живу в Україні, а і ніколи з не ї не виїжала.
І контрольний вистрєл, як то кажуть, - являюсь почесним донором і по сьогодні що два місяці здаю кров.
Скільки дотацій зараз маєте?

А шо сталося?• 04 мая в 16:36
А сперму где принимают?
Мишка-шалунишка• 04 мая в 16:38
Ответ дляКишмишная Мая
Якщо донор, то знали б , який зараз дефіцит . І куди йде вся кров.
Ми готові були платити 10 тис за тромбоцити, але не знайшли донора.( Не Київ)
Довелось колоти уколи .
Не у всіх закладах, де проводять дотації є робочі апарати на тромбоцити. Я на тромбоцити не здаю, але зал однин, то чула, від працівника, що не знають колии запрацюєють знову апарати на тромбоцити. Миколаїв.
Латексне альтер ЕГО• 04 мая в 16:38
Ответ дляА шо сталося?
А сперму где принимают?
В клиниках репродуктологии
Угги в горошек• 04 мая в 16:39
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Никогда не сдавала, но не против сдать. Есть пару вопросов:1. Кровь принимают если я правильно поняла и в частных лабораториях. Потом это кровь передается в государственные больницы?
2. Какое самочувствие после сдачи? На следующий день можно идти на работу по состоянию?
Я здаю на державній СПК (станція передивання крові). Про приватні чула, але не цікавилась і навіть не знаю, чи є вони у нас. Приватні - то завідомо питання про кошти, а я хотіла бути корисною людям, які опинились в такій же ... як я колись і бігала шукала донорів. В Києві точно є приватні, а я з обалсного центру, але не з Києва.

Самопочуття нормальне. Крові беруть 450 мл + 30-50 мл на аналізи. Головне не мати протипоказів і підготуватись до здачі (спецдієта за 2-3 дні до здачі). Після давання крові варто посидіти на місці і не сідати за кермо і не палити. Не палю зовсім, а от за кермо сідаю і одразу по справах. Таке життя, все поспіхом. Пийте водичку, поповнюйте баланс і кров швидко поновиться. Ну і, звісно, бажано з акцентом на залізо і гемоглобін. З роками відчутно лише на венах шрами і боляче під час проколу, але, враховуючи умови, в яких живемо, це можна потерпіти.
Угги в горошек• 04 мая в 16:39
Ответ дляКоролева краси
Так.
Чоловік і подруга - донори.
Чому вам смішно?
бо дурню написали.
Мишка-шалунишка• 04 мая в 16:39
Ответ дляКоролева краси
Кров можна здавати не раніше, як через 6 місяців.
Як ви через 2 здаєте?
Раз на три місяці, а тромбоцити раз на два тижні

Мишка-шалунишка• 04 мая в 16:40
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Державні центри приймають кров, в Києві є недержавна біофарма
Угги в горошек• 04 мая в 16:41
Ответ дляМишка-шалунишка
Скільки дотацій зараз маєте?
Дотацій - жодної. Донацій крові - понад 60.
З якою метиою цікаветесь?
Мишка-шалунишка• 04 мая в 16:42
Ответ дляУгги в горошек
З якою метиою цікаветесь?
Порівнюю, коли я вже матиму ті 60. Пізно почала здавати , в 2014 тоді для поранених бійців з опікового
Угги в горошек• 04 мая в 16:45
Ответ дляМишка-шалунишка
я почала в 2010, але здавала різ на 3 місяці, мене погнана жіночка, яка бере аналізи і порадила по жіночому (жінки і так мають щомісячну крововтрату) здавати раз на 3-4 місяці. Десь так і здавала. Але з 2022 здаю щодвамісіці, т.я у прифронтовому місті і потреби більші з відомих причин. А дрнорів в рази менше. Нажаль.
КаРаКаТиЦа• 04 мая в 17:21
Ответ дляКишмишная Мая
Ви в Україні живете ? Знаєте , який зараз попит на кров і як її важко дістати ?
Який? Я зареєструвалася в хелсмі на те, щоб бути донором, дуже рідко приходить повідомлення про потребу в крові
Кишмишная Мая• 04 мая в 17:24
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дивно, батькові після операції була потрібна і то 1 група . Дефіцит. Лікар лише раз її нам дістав.
Потім терміново були потрібні тромбоцити ( вони впали до 30 після хімії, це вже критичний стан ) , не змогли дістати також.
Кололи уколи. І то китайського виробника, і то лише 2 аптеки на область їх мали.наших чи європейського виробника нема в продажі.
КаРаКаТиЦа• 04 мая в 17:26
Ответ дляКишмишная Мая
Я не знаю. Я не професійний донор. Просто якось випливла в хелсмі пропозиція зареєструватися, то які зареєструвалася. А так здаю коли комусь зі знайомих потрібні донори. Батьку і мамі теж сама шукала донорів, бо купити не можна було
БЦАшка• 04 мая в 17:29
Дівчата, якщо є посвідчення донора, здаю пару разів на рік.Чи буде якась доплата к пенсії?На майбутнє питаю
Мишка-шалунишка• 04 мая в 17:44
Ответ дляКаРаКаТиЦа
То треба самому іти здавати
Мишка-шалунишка• 04 мая в 17:46
Ответ дляБЦАшка
О,й там смішна доплата якийсь незначний процент від мінімалки, це коли заслужений донор,
КаРаКаТиЦа• 04 мая в 18:10
Ответ дляМишка-шалунишка
То треба самому іти здавати
Я відповідала на те, що дефіцит крові, і чомусь мені як людині яка зареєструвалася, як та, хто готова бути донором дуже рідко надходять пропозиції здати кров. Сама за потреби я і так здаю
Мишка-шалунишка• 04 мая в 19:02
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бо ці центри не факт, що ’дружать’ з інтернетом в достатньо обсязі. Мені постійно приходять анонси , різні акції донації по Києву з донор уа. Я не в Києві, тому вони менеиформ не цікавлять