Янка-угомонись• сегодня в 07:38
Суд оправдал нардепа за убийство девушки
Житомирский районный суд оправдал народного депутата от партии "Батькивщина" Андрея Николаенко по делу о смертельном ДТП в Житомирской области, в котором погибла 18-летняя девушка-сирота.
Ничего удивительного, отсталый Бандустан
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ дляMary_40
Кстати в Германии да выплачивают водителю моральный,вред от того стороны сбил человека попал в аварии если оеа переходила с нарушением правил п дд
Так само і в Польщі. І я вважаю, що це правильно
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Прекрасно могут убить. У меня одноклассница так погибла. Овца выскочила на дорогу и она инстинктивно повернула руль ,и выехала на встречку. Двое детей остались сиротами. Пешехода не посадили и платить не заставили, а зря
Так став лежачим паралізованим наш родич(((( щоб не збити дебіла, вильнув вправо, бус гружений був і пішов з дороги кувирком
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляРусланка з гілки
Перечитайте ще раз ПДР.Ви можете вважати як завгодно, ПДР каже інакше. Я не схвалюю дії пішоходів, але водії мають дивитися на дорогу і дотримуватися обмеження по швидкості. Цього, на жаль, нема.
Вы знаете, я и согласна. И иногда бы поспорила. Потому что я и водитель, и часто пешеход на долгие дистанции. Сколько я вижу ситуаций неправоты с обеих сторон. И порой это цена жизни. Как бабки бегут в неположенных местах, они даже не смотрят по сторонам. Как несутся водители. Как выскакивают дети на дорогу. Вчера видела, как собачка без поводка чуть не попала под колеса. Это жилой комплекс, водитель ехал медленно. Но песик резко рванул. Хозяйка идиотка. Там ровно 10 шагов до поляны закрытой. Возьми на поводок, нет же.
Конкретно про действия депутата не могу судить, не слышала истории этой.
Вспомнила Меладзе в этой связи. Интересно, он сдержал слово свое
Русланка з гілки• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Загальні обмеження швидкості:
- за містом 90 км/ч;
- ’дорога для автомобілів’ 110 км/ч (таких не дуже багато);
- автомагістраль 130 км/ч (таких взагалі досить мало).
- за містом 90 км/ч;
Напишіть це щасливій власниці куплених прав.
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
И дебила никто не наказал. Правда?
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
И дебила никто не наказал. Правда?
Звичайно що ні(((( лазило собі далі, а водій в 37 став лежачим овочем і в такому стані протягнув ще 5 років(((
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляРусланка з гілки
Перечитайте и вы. Там есть правила и для пешеходов. И чётко прописано, где именно они могут пепеходить
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Я за то, чтоб пешеходов штрафовать начали. Я и сама часто пешеход. Но очень надо ответственность обеих сторон
Русланка з гілки• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Ніхто ж і не каже, що пішохід правий. Пішохід у цьому випадку порушив і заплатив за це життям. Мене обурює, що водій, який порушив не менше - залишився безкарним. І він далі їздитиме на 140+ через місто, не дивлячись на дорогу. А мав би відповідати, і прав його мали б позбавити за таке.
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляБожа кульбабка
ну, смотрю я на дорогу, не превышаю свои 120 по трассе и передо мной выбегает чел..и? Они иногда выбегают моментально! Какая разницы, сбить на скорости 120 или 140, да хоть на 80 - результат будет один и тот же.
Речь идет о торможении при скорости 80км/ч и 150км/ч
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляРусланка з гілки
Отвечать за что? За превышение? Да, должен
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Сразу видно что у вас прав нет.Вы не водитель.Разница есть.И большая.
ага) 10 лет как нет, без прав за границей рассекаю))
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мої знайомі в Польщі, з котрими доволі тісно співпрацюємо: їхав з роботи додому, дозволеними 50 км/год і козлиця двонога на електросвмокаті на регульованому пішохідному переході вилетіла йому під колеса.
Результат: ремонт машини (новенька, щойно з салону, купра) - 28 тис.зл, 3 тижні їзди замісним авто(120 зл/доба) - за рахунок батьків козлиці, оскільки сама козлиця неповнолітня. Плюс штрафи за їзду пішохідним переходом, за відсутність захисного шолому і неналежне виконання батьківських обов´язків. Всього винесло під 50 тис.зл. і це ще дякують, чо знайомий відмовився від морального відшкодування, а мав повне право.
Побільше би в нас таких рішень - гляди, не одне двоноге би згадала, що пішохід- такий самий учасник руху і повинен нести відповідальність за свої дії на дорозі
100%)
Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад
Ответ дляБожа кульбабка
С чего Вы решили что Вы мне интересны?
Суждения типичного пешика.
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
С чего Вы решили что Вы мне интересны?
Суждения типичного пешика.
Удалено администрацией...
Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад
Ответ дляБожа кульбабка
Удалено администрацией...
Вы о себе пишете и своих фантазиях.
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы о себе пишете и своих фантазиях.
не, это у вас фантазия разыгралась)) на вашей планете дорогу никто не перебегает в неположенном месте, только водители виноваты, сразу видно, что вы именно та, кто перебегает где захочется
Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад
Ответ дляБожа кульбабка
Удалено администрацией...
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Удалено администрацией...
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Жаль Вас.
а мне вас нет) бегайте дальше 😂
Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад
Ответ дляБожа кульбабка
а мне вас нет) бегайте дальше 😂
Тявкайте дальше.
С такими как Вы и спорить не о чем.
Божа кульбабка• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тявкайте дальше.
С такими как Вы и спорить не о чем.
Удалено администрацией...
Ответ дляРусланка з гілки
Вилучення прав буде 100%, а не просто штраф. Можливо й посадять. Бо це трактується не просто як порушення ПДР, а як вбивство з необережності.
Ми про умовно автобан зараз говоримо, не про щось інше, виходячи з ситуації яка вже сталася. В цій ситуації немає вбивства з необережності, є дуже грубе порушення зі сторони пишохода яке потягло за собою його смерть. Все.
Навіть якщо сто разів повторити інше, це не змінить ситуацію. Порушення в Німеччині швидкісного режиму, до 10 км- 20€, до 20 км-50€, потім точно не знаю, якщо більше 50 км то 250€ штраф і пункт чи два в посвідчення. Але в Німеччині гарно штрафують і пішоходів і велосипедистів і самокатчиків.
Ответ дляРусланка з гілки
Я не свої висновки пишу, а технічних експертів. Згідно їх висновків, різниця була і швидкість хоча б 110 врятувала б життя тій дитині.
Якщо ви дійсно водій, то розумієте, що перебуваючи у крайній лівій полосі смішно писати про ’раптовий вихід пішохода’. Вона перетнула 3 полоси, поки ’раптово’ не потрапила під колеса. Водій не міг її не бачити, просто не міг. Те, що він не гальмував до самого удару говорить лише про одне - він не дивився на дорогу.
Ви розумієте що швидкісна трасса з відбійниками з обох сторін апріорі означає що пішоходів там НЕ ПОВИННО І НЕ МОЖЕ бути! Блін, це швидкісна трасса. І не три, а одну полосу і вона можливо бігла. Я не бачу сенсу вам щось доводити, ви 100% пішохід, не водій, єдине що можна сказати, не повторюйте помилку цієї дівчинки, крапка.
Ответ дляРусланка з гілки
Ні 100%.
Перевищення швидкості на 40 км/год у межах населеного пункту (включаючи автобани, що проходять через місто) у Німеччині вважається серйозним порушенням. Згідно з актуальним Bußgeldkatalog 2026, наслідки будуть суворими:Штраф: Приблизно 260 євро (+ адміністративні збори близько 28,50 євро).Бали: 2 пункти у Фленсбурзі (Flensburg).Заборона на водіння (Fahrverbot): 1 місяць позбавлення водійських прав.Важливі нюанси:Якщо швидкість перевищена на 41 км/год або більше, штраф зростає до 400 євро, але заборона водіння залишається на 1 місяць.Для водіїв, які перебувають у випробувальному терміні (Probezeit), це порушення класифікується як ’грубе’ (A-Verstoß), що додатково призведе до продовження випробувального терміну та обов´язкового семінару (Aufbauseminar).Наведені дані стосуються випадків, коли зафіксована швидкість перевищує обмеження на 40 км/год після врахування похибки радара.
Назавжди посвідчення не конфіскують.
Ответ дляМалая Налегке
Когла я иду еа красный свет бегу спешу или перехожу где не положено я понимаю всю меру ответственности. Я смотрю что никого на дороге нет что нормальный обзор. Что я успею пере бежать как машина приедет. Если нет обзора далеко, я пока иду бегу смотрю в жду сторону. Тем более у полосы а не одна.
Я именно смотрю едет там сто то с какой скоростью доедет ли, и может еще что вылезет повернуть головой и бегу. Если олеа машина шакрывает обзор и мне дальше не видно не бегу.
Ответ дляМалая Налегке
Мелодией может и сдержал. Но это не повод, там был пешеходный переход,а он слепой. Водителя,наверное зажлрбился нанять. Или не прсчитал нужным.
Родичи согласились на мат ущерб ибо понимали что при любом раскладе его не посадят, уж лучше денег поиметь.
По нормальному ущерб он и так должен был возместить.
И оплачивать до фина всего, и детей женщины тоже и плюс сесть.
Но он обратился только помощью.
Ответ дляРусланка з гілки
Водий меньше порушив. Скорость очень многие превышают, почти все. Оценивают опасность. Он же с другими машинами не сбился.
А девушка под 2 машина полезла, первый водитель затормозил и не попала, зоия может она увидела сто ее пропускают и радостно кинулась.