Усміхайлик• вчера в 19:06
За 45 днів я схудла на 9,5 кг абсолютно неочікувано для себе
Хотіла я схуднути, з раціоном і харчуванням в мене ніколи особливих проблем не було, там я можу собі розписати, готувати і харчуватися як потрібно окремо від сімʼї. Можу регулювати харчування коли хочеться солодкого і тд.
А от спорт це проблема, особливо кардіо, з силовими легше, але теж без особливого задоволення.
Вирішила я щодня робити кардіо і проходити на біговій швидким кроком 10 км, звісно, при цьому тримаючи дієту і зважитись якраз перед ДН чоловіка до якого я хотіла схуднути.
Думаю, ну буде 5 кг - я буду щаслива. Але вийшло 9,5кг. Оскільки я щоранку робила планеу і вакуум то в мене дуже підтягнувся, саме , живіт.
Ось така історія, дуже тішуся. Тепер зменшу кардіо і підключу силові, якщо за наступні 45 днів скину ще 5 кг буду дуже щаслива.
Початкова вага була 72 кг.
Электричка• вчера в 20:46
Ответ дляУсміхайлик
До чого тут менопауза?
Як до чого? Для гармонії і дружби з місячними
Снегурочко• вчера в 20:46
Ответ дляУсміхайлик
Немає ніяких дурних теорій, це наука, звісно в животі, лиці і руках у вас є мʼязи. Мʼязову тканину легше розщепити як жирову.
Як в животі м´язами можна схуднуть на -9 см???
Усміхайлик
• вчера в 20:47
Ответ дляСнегурочко
Зійти вода + мʼязи + якийсь малий % жиру
мимАпроходила• вчера в 20:48
Ответ дляУсміхайлик
Зріст 167
Калораж 1600-1650
Как вам удается не быть голодной??? у меня если 2000 нет, то голод мучает, не знаю как избавиться от желания пожрать. В итоге дефицита калорий не выходит( , тоже надо 1600
Будьте так ласкаві• вчера в 20:50
Ответ дляУсміхайлик
Головне щоб вам легше стало
В мене з нормою білка все добре
Вы большая молодец
Усміхайлик
• вчера в 20:52
Ответ длямимАпроходила
Через бжу, ви голодні чи просто хочете чогось особливого?
І до речі зі спортом почуття голоду дуже притуплюється
Усміхайлик
• вчера в 20:53
Ответ дляЭлектричка
Ясно, ви про гормони і вуглеводи почитайте
Борщичок• вчера в 20:57
Ответ дляУсміхайлик
Приблизно 2 години.
Де я вам маю її показати?
Вітаю! А як вакуум робите?
Усміхайлик
• вчера в 20:59
Ответ дляБорщичок
Вітаю! А як вакуум робите?
Ой, я спочатку робила будь як. Сильний видох, вдох, втягую і затримую живіт від 15 до 45 секунд
База_птеродактилей• вчера в 21:05
Ответ дляЗ горіха зерня
У меня 1200+- калорий и вес стоит на месте...
Потму что Вы гоните... Посчитайте нормально свой дефицит, а не вотэтовотвсе
З горіха зерня• вчера в 21:06
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не понимаю,что значит нормально?
База_птеродактилей• вчера в 21:07
Ответ дляЗ горіха зерня
Не понимаю,что значит нормально?
Откуда Вы взяли, что Вам надо 1200?
Усміхайлик
• вчера в 21:07
Ответ дляЗ горіха зерня
Не понимаю,что значит нормально?
Нормально це дефіцит 20% порахуйте скільки у вас 20%
Усміхайлик
• вчера в 21:11
Ответ дляВ курсі діла
Ви молодець. А що за вакуум ви робите? І скільки вам років?
Вище написала.
Дякую
В курсі діла• вчера в 21:11
Ответ дляЗ горіха зерня
А є інсулінорезистентність? Це, скоріш за все із-за неї
База_птеродактилей• вчера в 21:13
Ответ дляВ курсі діла
Если питаться на 1100-1200 калорий, то не только вес станет... Совсем девки безмозглые, хоть бы азы почитали и посчитали на калькуляторах реальный дефицит для похудения
мимАпроходила• вчера в 21:25
Ответ дляУсміхайлик
Голодна
мимАпроходила• вчера в 21:27
Ответ дляУсміхайлик
Як ви рахуєте ті калорії? Через додаток? В мене приблизно рахує , я не важу їжу. Але їм як і раніше порції, а вага росте
Томатико• вчера в 21:47
Ответ дляУсміхайлик
Можливо у вас занадто великий дефіцит 🤷🏼♀️
А скільки по часу ви йшли 10 км?
Усміхайлик
• вчера в 21:47
Ответ длямимАпроходила
Приблизно калорії не рахуються. Це не можливо. Так, я важу їжу
ГЛЮкоза• вчера в 22:13
Ответ дляДеловитая
Юля, головне, коли ви насправді вирішите схуднути, зрозуміти, що ваша початкова вага набагато більша за 72 кілограми і перші втрачені досить швидко - це вода. А для того, щоби жир почав перетворюватися на мʼязи, треба буде важко попрацювати.
ГЛЮкоза• вчера в 22:15
Неужели похудения на 41 кг мало было?
Я не понимаю в чем суть этих трольных тем про похудение от гав гав.