Милота• сегодня в 11:48
Яке місце в Україні ви відкрили для себе і хочете повернутись туди знову?
Море Щастя• сегодня в 12:11
Карпати, так полюбила їх в школі, що в дорослому житті купила будинок
Хоча Україна наша прекрасна всюди
Море Щастя• сегодня в 12:20
Але якщо чесно, дуже зараз шкодую що не відвідала багато міст і місць в Україні. І мабуть вже ніколи там не буду.
Ще дуже хочу якось організувати поїздку на Житомирщину, місце де народилася моя бабуся
Там нікого з рідних вже немає Але хочу хоча б село те побачити
Маргарита и Мастер• сегодня в 12:30
Бакота, Хотин, Каменец Подольский, жили там прям на каньйоне, Карпаты конечно
Маргарита и Мастер• сегодня в 12:32
Ответ дляМоре Щастя
Там офигенные гранитные каньйоны
Море Щастя• сегодня в 12:42
Ответ дляМаргарита и Мастер
Там офигенные гранитные каньйоны
В чоловіка друг є з Коростишева, постійно запрошує в гості, треба якось скористатися запрошенням