sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_180
Пуки-куки• 08 мая в 15:36

Горить Чорнобильський ліс.

Зараз вітер в сторону білорусі. все йде туди.
показать весь текст
like 1 woman_facepalming 4 crying_face 6
58 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_2
Файна пані• 08 мая в 15:50
31
Ответ дляПуки-куки
я відписалася від усіх тк, бо там брехня. без телеграму простіше жити
Ага,явже бачу по вашій інформації звідки вона)

anonim_109
Клин_Кляйн• 08 мая в 15:51
32
Ответ дляПуки-куки
в мене там знайомі саме гасять.а не просто інформатори. і радіація не в нормі
Одевайте противогаз , закрывайте окна,не выходите из дома.
anonim_170
А я з косою• 08 мая в 15:54
33
Ответ дляКлин_Кляйн
Так уже ж горел недавно,год или два года назад.Что,опять?Дежавью какое-то.
Он горит каждый год , просто с разной интенсивностью
anonim_108
Королева ганделику• 08 мая в 15:56
34
А хтось має дозиметр, щоб напевно можна було перевірити, що в Києві? Цікаво, оці боти , які показують забруднення повітря і т.д., показують реальний стан в зв´язку з пожежою ?
like 1
anonim_108
Королева ганделику• 08 мая в 15:58
35
Ответ дляТа не реву я
Пока нет. На windy.com посмотрите
Поки дійсно все до сусідів. Сьогодні десь навіть читала, що білорусам сказали маски одягати на вулиці.
anonim_180
автор Пуки-куки • 08 мая в 16:03
36
Ответ дляКоролева ганделику
Поки дійсно все до сусідів. Сьогодні десь навіть читала, що білорусам сказали маски одягати на вулиці.
це правда. В мене там близький родич гасить. все йде на картопляника
anonim_45
Как нефиг делать• 08 мая в 16:04
37
Ответ дляКлин_Кляйн
Так уже ж горел недавно,год или два года назад.Что,опять?Дежавью какое-то.
Да,уже было такое в 22 или в 23 точь в точь больше недели горел
anonim_70
Шиворіт навиворіт• 08 мая в 16:04
38
Ответ дляНе заздріть тьоті
Нет, сейчас ветер сменился и все несёт в нашу сторону, сильно не радуйтесь
https://www.ventusky.comправда?
anonim_70
Шиворіт навиворіт• 08 мая в 16:05
39
Ответ дляКлин_Кляйн
Так уже ж горел недавно,год или два года назад.Что,опять?Дежавью какое-то.
в 2020 сильно горело

anonim_45
Как нефиг делать• 08 мая в 16:06
40
Ответ дляКлин_Кляйн
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_94
младокошкина• 08 мая в 16:06
41
Ответ дляФайна пані
В в курсі скільки днів він вже горить, чи ви тільки сьогодні прокинулися?
давно горит? я нигде новосттец не видела ...
anonim_2
Файна пані• 08 мая в 16:08
42
Ответ длямладокошкина
давно горит? я нигде новосттец не видела ...
А ви їх і не побачите. Але автор стверджує, що їй про це сказали люди задіяні в тушінні. Я не маю права розголошувати. Просто навіщо брехати. Ну прочитала в Телеграмі, визнай це, ні починається в мене брат сват в гур, СБУ і т.д.
anonim_180
автор Пуки-куки • 08 мая в 16:08
43
Ответ длямладокошкина
давно горит? я нигде новосттец не видела ...
https://www.pravda.com.ua/news/2026/05/08/8033723/
anonim_45
Как нефиг делать• 08 мая в 16:08
44
Ответ дляШиворіт навиворіт
в 2020 сильно горело
Во время войны уже горел
anonim_70
Шиворіт навиворіт• 08 мая в 16:09
45
Ответ длямладокошкина
давно горит? я нигде новосттец не видела ...
с утра куча новостей везде, даже иностранщина показывает, если мне из Нидерландов с самого утра уже звонили и просили окна не открывать,

как и все каналы Киева пишут
ну, еще ДСНС уже сколько фото выкладывали
вчера север Черниговщины уже горел

вот в 15-46 выложили ДСНС свежую инфу:
🔥Наразі в 4 областях України триває гасіння 9 пожеж, загальною площею понад 2 тис. га. З них 6 - локалізовані. Зокрема, наймасштабніші ⤵️

▪️ Рівненщина: у Сарненському районі локалізовано пожежу лісового масиву на площі 90 га.

▪️ Житомирщина: триває ліквідація масштабної лісової пожежі в Поліському природному заповіднику. Орієнтовна площа займання 500 га. Сильний вітер і висока температура повітря сприяють швидкому поширенню вогню. Ситуацію ускладнює те, що частина територій замінована, через що рятувальники не можуть повноцінно працювати на окремих ділянках. Для розмінування залучені спери ДСНС. Також у гасінні використовують БпЛА та роботизовану техніку.

▪️ Київщина: у Зоні відчуження триває ліквідація пожежі лісової підстилки. Наразі вогнем пройдено 1180 га. Розповсюдженню вогню сприяє посушлива погода та різкі пориви вітру.

▪️ Чернігівщина: у прикордонних районах триває пожежа лісової підстилки, орієнтовною площею 1200 га. Через близькість до кордону, хаотичне мінування територій та загрозу російських обстрілів залучення техніки й особового складу ДСНС наразі неможливе. Працівники лісництва створюють мінералізовані смуги, щоб не допустити поширення вогню.

📌Загалом на всіх локаціях від ДСНС залучені 379 вогнеборців та 99 одиниць техніки. Ситуація повністю контрольована. Дякуємо рятувальникам, лісівникам, саперам і всім службам, які працюють у надзвичайно складних та небезпечних умовах!
like 1
anonim_180
автор Пуки-куки • 08 мая в 16:09
46
Ответ дляФайна пані
А ви їх і не побачите. Але автор стверджує, що їй про це сказали люди задіяні в тушінні. Я не маю права розголошувати. Просто навіщо брехати. Ну прочитала в Телеграмі, визнай це, ні починається в мене брат сват в гур, СБУ і т.д.
новини є скрізь. ви осліпли?
https://www.pravda.com.ua/news/2026/05/08/8033723/

https://www.5.ua/regiony/pozhezha-v-chornobylskii-...
woman_facepalming 4
anonim_70
Шиворіт навиворіт• 08 мая в 16:10
47
Ответ дляКак нефиг делать
Во время войны уже горел
но там не того масштаба было и быстро потушили
а вот в 2020 остатки сёл сгорели в зоне (((
crying_face 1
anonim_94
младокошкина• 08 мая в 16:11
48
Ответ дляШиворіт навиворіт
с утра куча новостей везде, даже иностранщина показывает, если мне из Нидерландов с самого утра уже звонили и просили окна не открывать,

как и все каналы Киева пишут
ну, еще ДСНС уже сколько фото выкладывали
вчера север Черниговщины уже горел

вот в 15-46 выложили ДСНС свежую инфу:
🔥Наразі в 4 областях України триває гасіння 9 пожеж, загальною площею понад 2 тис. га. З них 6 - локалізовані. Зокрема, наймасштабніші ⤵️

▪️ Рівненщина: у Сарненському районі локалізовано пожежу лісового масиву на площі 90 га.

▪️ Житомирщина: триває ліквідація масштабної лісової пожежі в Поліському природному заповіднику. Орієнтовна площа займання 500 га. Сильний вітер і висока температура повітря сприяють швидкому поширенню вогню. Ситуацію ускладнює те, що частина територій замінована, через що рятувальники не можуть повноцінно працювати на окремих ділянках. Для розмінування залучені спери ДСНС. Також у гасінні використовують БпЛА та роботизовану техніку.

▪️ Київщина: у Зоні відчуження триває ліквідація пожежі лісової підстилки. Наразі вогнем пройдено 1180 га. Розповсюдженню вогню сприяє посушлива погода та різкі пориви вітру.

▪️ Чернігівщина: у прикордонних районах триває пожежа лісової підстилки, орієнтовною площею 1200 га. Через близькість до кордону, хаотичне мінування територій та загрозу російських обстрілів залучення техніки й особового складу ДСНС наразі неможливе. Працівники лісництва створюють мінералізовані смуги, щоб не допустити поширення вогню.

📌Загалом на всіх локаціях від ДСНС залучені 379 вогнеборців та 99 одиниць техніки. Ситуація повністю контрольована. Дякуємо рятувальникам, лісівникам, саперам і всім службам, які працюють у надзвичайно складних та небезпечних умовах!
спасибр
anonim_108
Королева ганделику• 08 мая в 16:11
49
Ответ дляПуки-куки
це правда. В мене там близький родич гасить. все йде на картопляника
Скільки років пройшло, а знову наші люди гасять цього ’монстра’. Кажуть, після того, як росіяни пробили купол,ситуація там дещо погіршилася і терміни захисту зменшилися до мінімальних. Шкода, що не росію все.

anonim_2
Файна пані• 08 мая в 16:20
50
Ответ дляПуки-куки
новини є скрізь. ви осліпли?
https://www.pravda.com.ua/news/2026/05/08/8033723/

https://www.5.ua/regiony/pozhezha-v-chornobylskii-...
Ви наче вище писали про перевірених інформаторів і що новини не читаєте, бо аідусіль відписалися) От що й треба було довести, ви просто брехуха, нема у вас ніяких знайомих іінформаторів
heart 1
anonim_180
автор Пуки-куки • 08 мая в 16:24
51
Ответ дляФайна пані
Ви наче вище писали про перевірених інформаторів і що новини не читаєте, бо аідусіль відписалися) От що й треба було довести, ви просто брехуха, нема у вас ніяких знайомих іінформаторів
для вас спеціально в гуглі знайшла. хіба це важко?? бо ж пишете нема ніде. є. скірзь є. але мені подзвонили і попередили. від брехухи чую.якась притрушена холєра
like 2 woman_facepalming 3
anonim_46
Дякую_аж_підскакую• 08 мая в 16:24
52
Ответ дляПуки-куки
вітер в сторону раші і білораші
Палец слюнявили и проверяли?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_46
Дякую_аж_підскакую• 08 мая в 16:26
53
Ответ дляПуки-куки
Пріська?це ти???
А, манька
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_2
Файна пані• 08 мая в 16:31
54
Ответ дляПуки-куки
для вас спеціально в гуглі знайшла. хіба це важко?? бо ж пишете нема ніде. є. скірзь є. але мені подзвонили і попередили. від брехухи чую.якась притрушена холєра
Я лише написала, що у вас недостовірна і неповна інформація. І якби вам реальну інформацію надавали люди дотичні до цієї ситуації, то ви б писали зовсім інакше,а так ви пишете виключно лише те, що вам кинули в Телеграм каналах. Просто на майбутнє, будьте чесною і не вигадуйте оих ваших ’інформаторів’) Люди,які там задіяні, не мають права розголошувати інформацію. Ну визнай, що трохи прибрехпла і насправді принесла те, що ще від учора публікувалося,а ти лише сьогодні під вечір прокинулася, ні, вигадує якихось мв´іфічних ’інформаторів’
noavatar
So_so• 08 мая в 16:52
55
Природа гибнет(
crying_face 1
anonim_48
Мотористка• 08 мая в 17:42
56
Ответ дляПуки-куки
вы гидромицентр? у меня люди проверенные. ветер в сторону белораши. кстати,уровень радиации превышен. хотя об этом ни слова. нигде. пишут,что в норме. но это неправда. но ветер не в нашу сторону и пока это спасение
Дивлюсь по показниками якості повітря, по супутнику, немає пожежі. Коли горіла василтківська нафтобаза були підвищені показники. Диво дивне
anonim_108
Королева ганделику• 08 мая в 17:47
57
Ответ дляМотористка
Дивлюсь по показниками якості повітря, по супутнику, немає пожежі. Коли горіла василтківська нафтобаза були підвищені показники. Диво дивне
Ну так напрям вітру поки постійно в сторону Білорусі, то що тут може показувати?
anonim_108
Королева ганделику• 08 мая в 17:48
58
https://www.ventusky.com/ru/порывы-ветра-карта/за-...
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff