Значит надо• 1 час назад
Це довго по часу?
Дівчатка, цікава Ваша думка. Якщо робити оральний секс чоловіку 1,5 години, це довго? При тому дуже глибоко, так, що аж сльози ідуть. Жорсткіше ніж в порно. Хлопець сказав, що йому таке подобається.
Море Щастя• 1 час назад
а вы ему, надеюсь, сказали, что вам нравится как минимум два часа сидеть на лице, а потом жестко отстрапонить?
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Йопт. Это ж долбанутся надо. Так же можно и здохнуть.
Я теж трохи шокована. Думала, 10-15 хв достатньо
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
И он всего лишь ваш парень…. Подумайте хорошо, надо оно вам или нет
І я так думаю
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляЖирафовое варьенье
ёй, у вас что, челюсть и горло казенные? Тогда вас жаль
Я одного разу пробувала, то потім тиждень боліло горло( це вперше такий досвід.
Хачапууури• 1 час назад
Звісно, він не може кінчити півтори години? Йому до лікаря пряма дорога.
КинДза• 1 час назад
Отаке купіть своєму хлопцю і хай не видумує, а Ви півтори години відпочинете, вздрімнете.
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Мені теж це було дивно, як він так довго не може закінчити. Попередньому хлопцю вистачало 10-15 хв і не жорстко, а тут я думала, що помру там
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляКинДза
Треба запропонувати) бо мене так на довго не вистачить.
Сільський ансамбль• 1 час назад
Ответ дляЗначит надо
дрочити йому менше треба, ебалаю... вже стільки про це кажуть... тепер нехай йде до лікаря і лікує свою проблему...
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляЗначит надо
10-15 хвилин- норма, що при оральному, що при класичному сексі. Хай до лікаря топає і перестає вас ґвалтувати.
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляСільський ансамбль
Щось також про це подумала. І ще він постійно каже, як взяти, що зробити, і різних ракурсі, в щоці звідки він такий обізнаний
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Я думала, може він таблеток напився тому і так довго не може закінчити
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляЗначит надо
Автор хватит клепать темы про мужика который вас бросил после секса. Отпустите его уже. Или он вернулся?