Пишна молодиця• сегодня в 08:18
У Києві судитимуть лікарку дитячої лікарні через смерть 8-річної дівчинки
Києві до суду скерували обвинувальний акт щодо колишньої лікарки приймального відділення однієї зі столичних дитячих лікарень, яку обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків після смерті 8-річної дівчинки. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.
За даними слідства, дитину доставили до медичного закладу бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на задишку, кашель та осиплість голосу.
У прокуратурі зазначають, що лікарка приймального відділення неправильно встановила діагноз. У дитини діагностували гостре респіраторне захворювання та призначили симптоматичне лікування.
Через кілька годин стан дівчинки різко погіршився. Її перевели до реанімаційного відділення у стані клінічної смерті.
За висновками слідства, дитина померла від вірусно-бактеріального сепсису, джерелом якого стала гнійна пневмонія.
Прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду.
У прокуратурі також повідомили, що обвинувачена вже не працює у приймальному відділенні дитячої лікарні.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.
Водночас відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено обвинувальним вироком суду.
Ответ дляЛуноликая Вика
Пневмония определяется на рентгене. Какого х.ра, простите, родители не сделали ребенку рентген и не приехали в больницу с медицинской историей? Это не аппендицит, который развивается стремительно. Пневмония не образовывается за несколько часов. И не нужно медицинское образование, чтобы понять, что с ребенком что-то не то и нужно обследовать
Ха аппендицит не стремительно тоже. Вы жаете, сначала инфекция потом гнить начинает. У меня 2 месяца был, терапевт ставила хр бронхит, температура 37, 4 была. Жуть. После удаления еще блин почти год тоже была 37, 2
IQ 80• 28 минут назад
Ответ дляОколовита
Київ, Богатирська
Це як раз і наша, не знала що там таке..
Барбітта• 12 минут назад
Ответ дляЛуноликая Вика
Не совсем понятно, ребенок умер через несколько часов после попадания в больницу с гнойной пневмонией? Но пневмония не развивается за час. Видимо, и родители очень затянули время и обратились в больницу, когда было уже поздно
Звичайно, ’винні’ батьки, хто б сумнівався. Це вони не дали правильно встановити діагноз,правда? І взагалі, куди вони дивилися, не могли самостійно відкоригувати лікування в лікарні, правда?
Барбітта• 8 минут назад
Ответ дляГолубка миру
А что, мрт, кт и узи вылечит от сепсиса??
Если человек умирает через несколько часов от момента госпитализации, значит , состояние было критическим.
А чому дитина у ’критичному стані’, яку привезла швидка, не була розміщена до реанімації, а діагностовано застуду?
Барбітта• 6 минут назад
Ответ дляСтрекозей
Судя по тому,что через 2 часа ребёнок был в реанимации в состоянии клинической смерти от сепсиса на фоне гнойной пневмонии,там ничего уже не помогло бы.Родители куда смотрели,что довели ребёнка до такого состояния?
На передовую она отправляет женщин принудительно,ты глянь на неё,шобла зелёная пусть шурует и искупает кровью за то,что натворили и творят дальше.
Зачекайте, тобто батьки без медичної освіти були зобов´язані на око визначити, що стан дитини критичний, а лікар приймального відділення, маючи всі можливості для діагностики, не побачила жодної загрози для життя дитини і не поклала її в реанімацію і це ок?
Барбітта• 5 минут назад
Ответ дляЛуноликая Вика
Провтыкала не врачиха, а родители, если ребенок через несколько часов уже умер. При чем уже успел развиться сепсис
А за якими саме ознаками ви це визначили?
Барбітта• 3 минуты назад
Ответ дляСтрекозей
Потому что в детском возрасте все происходит стремительно,и процесс в данной конкретной ситуации уже был запущен,причём в таком состоянии,что ничего бы не помогло,никакие ударные дозы антибиотиков,никакая дезинтоксикационная терапия,симптоматическая,ничего!
Плюс дома родители могли что-то давать,например,сбивать температуру,что смазало картину.Гнойная пневмония не могла протекать бессимптомно.
Ок, а як лікарі швидкої і приймального відділення лікарні могли її пропустити?
Луноликая Вика• 1 минуту назад
Ответ дляБарбітта
Тут вся ситуация не ок. Но врач только увидел ребенка, а родители наблюдали это состояние на протяжении времени. Как врач могла сходу увидеть сепсис, если ребенок поступил с жалобами на кашель?