КартаБезКомиссий• Изменено 1 час назад
Нормально допомагати дорослим дітям?
Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
В шоколаде• 1 час назад
Вообще-то, если ребёнок студент, то содержать нужно до 23 лет.
Иначе он может подать на алименты.
Скокмоно - стокнуно• 1 час назад
Ответ дляПовелитель бітка
Ну я відверто не хочу допомогати
Вірніше дитина виросла, вивчилась. Живе окремо. Всьо.
От заробляє 20000 нехай на них і живе.
Я заробляю 40000 і маю право жити на свої 40 тисяч
Звісно подарунки.
За потреби можу позичити гроші.
От заробляє 20000 нехай на них і живе.
Звісно подарунки.
За потреби можу позичити гроші.
називається,здихалась))) впевнена що і стосунки у вас хренові. нема тепла
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
де і в кого? дурні люди,що живуть на позичках. ні в кого не позичаю і нікому не дам.
У батьків.
Тобто не дарувати гроші.
А я тобі оплачую курси перукарів. Коли зможеш - повернеш
Тобто не дарувати гроші.
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Це не від гарного життя. Впевнена, що донька не відмовилася би від допомоги. І ви самі це розумієте. Або ви троль.
Зате вона вміє заробляти і сама на себе розраховувати
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляПовелитель бітка
Насправді це чудово. Ваша донька має вже нормальний такий досвід. І вона вже точно знає чого варта її праця і де не потрібно працювати
І я так вважаю
Борщик• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
В 18 - це доросла людина?
Ну я особисто не хочу, щоб моя донька в 18-20 років жила лиш роботою.
Це ж яка повинна бути зп, щоб вистачало на зйом житла, їжу, одяг, медицину при потребі, комунальні. У 18 років, навіть якщо після університету працювати по вечорах, то на все не вистачить. Певно, в доньки автора не було іншого виходу. Але це не норма.
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Як людина може і молодець
А як ваша донька- бідна і нещасна
А ви- сподіваюсь, троль
А як ваша донька- бідна і нещасна
А ви- сподіваюсь, троль
Чому бідна і нещасна?
Скокмоно - стокнуно• 1 час назад
Ответ дляПовелитель бітка
У батьків.
Тобто не дарувати гроші.
жах)))
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Їй вже 25. Раніше працювала фрілансером, машиністом на заводі, кухарем, касиром.
З 18 років ви їй нічого не оплачували і вона все сама?
Купи слона• 1 час назад
У моих родителей были возможности. Купили мне квартиру, оплатили ремонт, не брали деньги за жилье когда жила с ними во время учебы в Универе. Одевали очень хорошо, оплачивали поездки за границу.
Будет у меня возможность, тоже буду помогать своим взрослым детям. Это не из принципиальности, а потому что просто могу.
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Надеюсь она урок усвоит (как к тебе так и ты) хорошо встанет на ноги, а вы будете сидеть сама и голодать в старости
Чому голодать?
Ви взагалі щось чули про сепарацію? Це абсолютно нормальні стосунки коли мама доросла відповідає за своє життя, дитина доросла сама керує своїм життям.
Гроші це завжди залежність.
Коли ви даєте гроші дорослим дітям ви ставите їх в залежне становище
Гроші це завжди залежність.
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Вона заробляла тисяч 15 тоді, цього їй вистачало. Але спала 2-3 години і не мала часу на відпочинок
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чому бідна і нещасна?
Тому, що немає підтримки опори і розуміння від власної матері.
Але вам це не дано, напевно і до 18 ви не особо вкладались, материнство в 18 не вимикається
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Капець
А що тут поганого? Навпаки самостійна
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Які у вас стосунки? Навряд близькі
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Так, нічого не оплачую. Вона поїхала в обласний центр на навчання, на першому курсі десь щось підкидала, а з другого курсу вона все сама
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Просто чудові стосунки! Ми спілкуємось по кілька разів на день.
Вона веде не дуже комфортний для мене стиль життя. Але я поважаю її автономність.
Вона ж в свою чергу прекрасно знає моє життя, як я до неї ставилась і підтримувала
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляжар-птица Нюра
В чате?
Ні, старший менеджер з продажу в регіоні
КартаБезКомиссий
• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Вона вже доросла людина
жар-птица Нюра• 1 час назад
Ответ дляБорщик
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
Ну если мамку за 2 года в гости не разу не позвали, то это о чем-то да и говорит. Я против когда родители пенсионеры отдают все чтоб невестка себе куртку купила или внукам штаны. Но и у автора явно перебор. Тем более девочка 18лет...
жар-птица Нюра• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
В 18 лет?
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляПовелитель бітка
Чому голодать?
Гроші це завжди залежність.
Нет, не чула. Перевезли дочь поступать и с ней сами переехали семьей. Она жила в семье на всем готовом, а не бомжевала в общаге. В это время училась, развивалась.
Завтра ей 25, полетела с сестрой отмечать как мечтала. За свой счет все.
А смогла б она этого добиться, живя в общаге и думая, за что ей есть, одеваться, кусры оплатить, технику купить и т.д.
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКупи слона
Особисто я вважаю, що при можливості треба дітям допомагати. Ваші батьки молодці. Я також знала таких дітей в моєму університеті, яким допомогли батьки, і це були хороші діти, в нас взагалі на курсі була вся група толкова, та от, тим, кому допомогли, то було легше почати карʼєру, вони були і є більш впевнені. А от ті, хто платив за житло, комунальні, скромно вдягнутий, тому було важче. Тому дітям слід допомагати, можливо, в міру, але підтримувати.