КартаБезКомиссий• Изменено 08 мая в 14:08
Нормально допомагати дорослим дітям?
Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
показать весь текст
5
2
5
99
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:23
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну если мамку за 2 года в гости не разу не позвали, то это о чем-то да и говорит. Я против когда родители пенсионеры отдают все чтоб невестка себе куртку купила или внукам штаны. Но и у автора явно перебор. Тем более девочка 18лет...
Вона запрошувала, але я не маю часу на це
7
4
В шоколаде• 08 мая в 14:23
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона заробляла тисяч 15 тоді, цього їй вистачало. Але спала 2-3 години і не мала часу на відпочинок
А потом к 30 болячки полезут?
Не жалко ребёнка?
Вы, я надеюсь, не собираетесь в старости ей на шею садиться?
Не жалко ребёнка?
Вы, я надеюсь, не собираетесь в старости ей на шею садиться?
15
Ответ дляПовелитель бітка
Чому голодать?
Ви взагалі щось чули про сепарацію? Це абсолютно нормальні стосунки коли мама доросла відповідає за своє життя, дитина доросла сама керує своїм життям.
Гроші це завжди залежність.
Коли ви даєте гроші дорослим дітям ви ставите їх в залежне становище
Ви взагалі щось чули про сепарацію? Це абсолютно нормальні стосунки коли мама доросла відповідає за своє життя, дитина доросла сама керує своїм життям.
Гроші це завжди залежність.
Коли ви даєте гроші дорослим дітям ви ставите їх в залежне становище
Дорослі - це після 23 років. І аж ніяк не у 18.
6
ЛижТолько• 08 мая в 14:23
Мне 37 и родители до сих пор помогают, я не замужем. Считаю девочкам нужно помогать всегда, а мальчикам до 18 лет, если учится - до 21 года. Потому как здоровая девочка растет в достатке, а мальчик к сложностях.
3
6
1
Повелитель бітка• 08 мая в 14:24
Ответ для66сезон666серия
Нет, не чула. Перевезли дочь поступать и с ней сами переехали семьей. Она жила в семье на всем готовом, а не бомжевала в общаге. В это время училась, развивалась.
Завтра ей 25, полетела с сестрой отмечать как мечтала. За свой счет все.
А смогла б она этого добиться, живя в общаге и думая, за что ей есть, одеваться, кусры оплатить, технику купить и т.д.
Завтра ей 25, полетела с сестрой отмечать как мечтала. За свой счет все.
А смогла б она этого добиться, живя в общаге и думая, за что ей есть, одеваться, кусры оплатить, технику купить и т.д.
Я уточнила. Свою доньку я вивчила. Професію вона отримала. І поїхала в інше місто. І так. Вона заробляє 20000 і має планувати свій бюджет на 20000. Якщо сьогодні посиділа в ресторані то завтра посилить на мівіні.
1
сказочное_Бали• 08 мая в 14:25
в мене два сини 24 р і 18 р, старшому помагали поки навчався, все купували він рано почав підробляти. молодший навчається закордоном звичайно допомагаю, в нього є можливість піти підпрацювати, але поки ми не наполягаємо.
про повинні не повинні, ви родили дітей і ви маєте допомагати завжди. буде в мене можливість буду завжди давати, діти не просили народитись в цей світ, так що робіть життя комфортним
про повинні не повинні, ви родили дітей і ви маєте допомагати завжди. буде в мене можливість буду завжди давати, діти не просили народитись в цей світ, так що робіть життя комфортним
10
Борщик• 08 мая в 14:25
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона заробляла тисяч 15 тоді, цього їй вистачало. Але спала 2-3 години і не мала часу на відпочинок
Скільки це тривало? Впевнена, як людина, як пройшла схожий шлях, вашій доньці буде що розказати психологу.
6
Повелитель бітка• 08 мая в 14:25
Ответ дляSvitlo_
Дорослі - це після 23 років. І аж ніяк не у 18.
Я думаю цифра 18 дуже умовна.
Для мене ця цифра коли дитина отримала диплом.
Хтось може і раніше стати фінансово не залежнии
Для мене ця цифра коли дитина отримала диплом.
Хтось може і раніше стати фінансово не залежнии
1
Уходя дверю не хлопать• 08 мая в 14:25
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зате вона вміє заробляти і сама на себе розраховувати
Все умеют это
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:25
Ответ дляБорщик
Скільки це тривало? Впевнена, як людина, як пройшла схожий шлях, вашій доньці буде що розказати психологу.
До закінчення університету
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:26
Ответ дляSvitlo_
Ви в старості теж будете дуже самостійною. Бо що сієш, те і жнеш.
А до чого тут моя старість?
7
Борщик• 08 мая в 14:26
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, нічого не оплачую. Вона поїхала в обласний центр на навчання, на першому курсі десь щось підкидала, а з другого курсу вона все сама
А ви чому не допомагали? Не було грошей? Чи принципи? Чи інших малих дітей виховували? Яка ваша причина?
Повелитель бітка• 08 мая в 14:27
Ответ дляSvitlo_
Ви в старості теж будете дуже самостійною. Бо що сієш, те і жнеш.
Давайте так.
Дитина залежна від батьків.
Старенькі немічні батьки залежні від дорослих дітей.
Але ж зараз мова про відносини двух сторін. Дорослих.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
Дитина залежна від батьків.
Старенькі немічні батьки залежні від дорослих дітей.
Але ж зараз мова про відносини двух сторін. Дорослих.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
5
жар-птица Нюра• 08 мая в 14:27
Ответ дляКартаБезКомиссий
В 25
Так вы так написали, чтр вроде ей сейчас 18.
Ну ок. Но все равно это очень хороший рост доя 25. Если так то отлично.
Но вообще, автор, мальчиков и девочек по-разному воспитывают. Если ваш ребёнок на своих хлебах с 18 лет, то вы ей можете гордиться, а вот собой нет..
Ну ок. Но все равно это очень хороший рост доя 25. Если так то отлично.
Но вообще, автор, мальчиков и девочек по-разному воспитывают. Если ваш ребёнок на своих хлебах с 18 лет, то вы ей можете гордиться, а вот собой нет..
6
1
Уходя дверю не хлопать• 08 мая в 14:27
Ответ дляSvitlo_
Так автор з 18 років не допомагає доньці
Автор бреше, як дише.
Дочка уехала, но она в курсе всех ее занятий, и кто сколько спит, отчёты дочка скидывала каждые 5 мин
Дочка уехала, но она в курсе всех ее занятий, и кто сколько спит, отчёты дочка скидывала каждые 5 мин
1
жар-птица Нюра• 08 мая в 14:27
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона запрошувала, але я не маю часу на це
Чем же вы заняты?
Борщик• 08 мая в 14:27
Ответ для66сезон666серия
Нет, не чула. Перевезли дочь поступать и с ней сами переехали семьей. Она жила в семье на всем готовом, а не бомжевала в общаге. В это время училась, развивалась.
Завтра ей 25, полетела с сестрой отмечать как мечтала. За свой счет все.
А смогла б она этого добиться, живя в общаге и думая, за что ей есть, одеваться, кусры оплатить, технику купить и т.д.
Завтра ей 25, полетела с сестрой отмечать как мечтала. За свой счет все.
А смогла б она этого добиться, живя в общаге и думая, за что ей есть, одеваться, кусры оплатить, технику купить и т.д.
Ви молодець! Як є можливості, так і треба.
66сезон666серия• 08 мая в 14:27
Ответ дляПовелитель бітка
Я уточнила. Свою доньку я вивчила. Професію вона отримала. І поїхала в інше місто. І так. Вона заробляє 20000 і має планувати свій бюджет на 20000. Якщо сьогодні посиділа в ресторані то завтра посилить на мівіні.
Она сама выучилась как могла
сказочное_Бали• 08 мая в 14:28
Ответ дляКупи слона
У моих родителей были возможности. Купили мне квартиру, оплатили ремонт, не брали деньги за жилье когда жила с ними во время учебы в Универе. Одевали очень хорошо, оплачивали поездки за границу.
Будет у меня возможность, тоже буду помогать своим взрослым детям. Это не из принципиальности, а потому что просто могу.
Будет у меня возможность, тоже буду помогать своим взрослым детям. Это не из принципиальности, а потому что просто могу.
так і має бути, ми маємо допомагати дітям. не батькам, не дідам... а саме дітям
1
Дайте згадаю• 08 мая в 14:28
Якщо дитина вчиться, то так, якщо ні, то може йти працювати і себе забезпечувати.
Дайте згадаю• 08 мая в 14:29
Як на мене, то в ідеалі забезпечити дитину житлом, все інше вже сама
Борщик• 08 мая в 14:29
Ответ дляSvitlo_
Так вона ж не сирота, щоб лиш на себе розраховувати.
Автор навряд це зрозуміє.
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:29
Ответ дляБорщик
А ви чому не допомагали? Не було грошей? Чи принципи? Чи інших малих дітей виховували? Яка ваша причина?
Я не працювала і не вистачало грошей
4
9
Повелитель бітка• 08 мая в 14:29
Ответ для66сезон666серия
Она сама выучилась как могла
Не зрозуміла.
Я вчила і виховувала доньку. Забезпечила освіту яку хотіла донька. Навіть дала кошти коли вона переїзджада в інше місто десь на півроку оренди житла. Все. Далі сама
Я вчила і виховувала доньку. Забезпечила освіту яку хотіла донька. Навіть дала кошти коли вона переїзджада в інше місто десь на півроку оренди житла. Все. Далі сама
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:29
Ответ дляПовелитель бітка
Давайте так.
Дитина залежна від батьків.
Старенькі немічні батьки залежні від дорослих дітей.
Але ж зараз мова про відносини двух сторін. Дорослих.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
Дитина залежна від батьків.
Старенькі немічні батьки залежні від дорослих дітей.
Але ж зараз мова про відносини двух сторін. Дорослих.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
Саме так
Жена сантехника• 08 мая в 14:30
Ответ для66сезон666серия
Надеюсь она урок усвоит (как к тебе так и ты) хорошо встанет на ноги, а вы будете сидеть сама и голодать в старости
А все, что вложено в ребенка до его 18 лет, моментально нивелируется, если мать не помогает до седых волос?
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу