КартаБезКомиссий• Изменено 1 час назад
Нормально допомагати дорослим дітям?
Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
Повелитель бітка• 57 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Ну яку пенсію отримаєте - на таку і будете жити.
Ну ми ж дорослі люди? Ми може розробити фінансове стратегічне планування своєї старості. Накопичення, депозити, пасивний дохід.
А можемо вкластись в лотерею я дітям квартиру вони мені стакан води.
Але відверто другий варіант він такий не стабільний. Може так але скоріш за все ні.
І знаєте чому ні?
Бо навіть в цій темі порадниці, чиїсь діти написали що допомогатимуть вже своїм дітям а не стареньким батькам
І знаєте чому ні?
жар-птица Нюра• 57 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ще є син молодший. Я на роботі, донька живе 400 км від мене
А ей тоже некогда к вам ездить?
КартаБезКомиссий
• 57 минут назад
Ответ дляВельми шановна
А ви не мали чим допомагати чи не допомагали принципово?
Не мала чим
Жена сантехника• 57 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Так вона ж не сирота, щоб лиш на себе розраховувати.
А матері можна для себе пожити чи народила і пожиттєво тепер дитині винна?
Якщо що, я +/- така дочка, як у автора, тільки вже дуже доросла. Але якось досить рано до мене дійшло, що моя мама - це не ресурс, який можна тягнути безкінечно, а окрема людина зі своїми бажаннями, мріями і прагненнями, які треба втілювати, а не забити на себе, бо колись народила
Дайте згадаю• 57 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Я скажу зараз жорстоку річ.
Людина має відчути що вона може втриматись в цьому світові одна. І так це боляче!
Але це сила.
Людина яка знає свою силу не буде терпіти абюзивні стосунки ( не тільки з чоловіком в можливо і з рідними батьками) бо залежні від фінансів
Але це сила.
Людина може відчувати все що завгодно.
Але відчувати себе самою при живих батьках це неймовірно страшно.
Вельми шановна• 56 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не мала чим
то так і пишіть, що не у вас не було можливості допомагати.
Ответ дляПовелитель бітка
Я скажу зараз жорстоку річ.
Але це сила.
Така людина найчастіше стає конякою і сім´ї. Яка і чоловіка тягне на собі, і дітей, і будинок. Або живе завжди сама, бо не розуміє потрібність сім´ї.
Вельми шановна• 55 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я не працювала і не вистачало грошей
а чому не працювали, якщо не було грошей?
ДеньгиНеСдаю• 54 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Моїй буде влітку 20. Допомагаю і буду допомагати чим зможу. Хоч в нас заробітки плюс мінус одинакові. Але в неї витрати більші.
А вы обойдетесь?
КартаБезКомиссий
• 53 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
А хто утримував молодшу дитину і вас?
Мій чоловік
КартаБезКомиссий
• 53 минуты назад
Ответ дляВельми шановна
Бо не було роботи
жар-птица Нюра• 52 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
Давайте так.
Дитина залежна від батьків.
Старенькі немічні батьки залежні від дорослих дітей.
Але ж зараз мова про відносини двух сторін. Дорослих.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
Дитина залежна від батьків.
Ще раз кажу гроші це завжди залежність
Вот всё вы хорошо говорите. Но деньги это зависимость это исключительно ваше восприятие. Не стоит его всем навешивать.
Для меня например, деньги это про любовь. Любишь значит все деньги отдашь. Когда с детьми то тут, конечно, нужно аккуратно. Дабы не навредить. Ну впринципе как и с любовью
Борщик• 52 минуты назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, я не працювала тоді
Автор, ви навмисно написали тему і порційно подаєте деталі. В темі написано так, що донька з 18 років сама, вже 2 роки. Наче їй зараз 20. А виходить 25. Написали би, що скрута з грошима. І дитя вертілося, як могло, бо вибору не було. А то про високе - самостійна, все сама. Це просто вибору не було. Це не про силу. Це про безвихідь. Та й спати дитині по 2-3 години це не ок. Скоріше за все ви переживаєте, що так сталося. Бо все ж ви мати. І жінка. Доньці було важко. Дуже важко скоріше за все. Ну а зараз у вас же є робота. Мабуть, є і відпустка. То поїдьте до доньки. Чому ні?
ТебеОноНадось• 52 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
Я скажу зараз жорстоку річ.
Але це сила.
А навіщо існує родина тоді,якщо від неї немає допомоги,підтримки? Любов це ж не слова,а дії,а як батьки постаріють і почнуть потребувати допомоги,це гасло для них також працює,чи ні?
Повелитель бітка• 52 минуты назад
Ответ дляНебоброїдка
какая вы отвратительная
Чому? Я двадцять років поклала своє життя на виховання дитини. Освіта, море, на конкурси у вихідний.
Зараз я хочу до косметолога, на масаж, в Карпати.
Чому я маю тягнути цю лямку до смерті?
Невже моя дитина хоче щоб я була жертовною змученою жінкою?
Спойлер. Ні.
Моя донька пишається мною що я слідкую за собою, гарно виглядаю.
Бо їй потрібна щаслива мама.
Чому я маю тягнути цю лямку до смерті?
Спойлер. Ні.
Бо їй потрібна щаслива мама.
ДеньгиНеСдаю• 49 минут назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
називається,здихалась))) впевнена що і стосунки у вас хренові. нема тепла
Почему? Потому что мать не укладывает свою жизнь ребёнку под ноги?
КартаБезКомиссий
• 49 минут назад
Ответ дляБорщик
Далеко їхати, з пересадками
Повелитель бітка• 48 минут назад
Ответ дляДайте згадаю
Людина може відчувати все що завгодно.
Стоп, стоп, стоп.
Мова турботи для кожного різна.
Для когось це просто перевод грошей з карти на карту.
А для когось це знати чим живе твоя дитина.
Спілкування.
Напевно кожна дитина має знати що двері батьківського дому завжди відкриті для неї.
Але ми зараз говоримо про дорослих дітей, дорослих людей.
Якщо вони пішли в своє життя, починають його планувати і приймати рішення. То це їх плани, їх рішення і їх фінансова відповідальність
Мова турботи для кожного різна.
Спілкування.
Борщик• 46 минут назад
Автор, якщо доньці нині 25, а 18 їй було у 2018-1017 році. Де ж вона навчалася, де жила, ви геть ні за що не платили? Гуртожиток, навчання, на їжу, на одяг, на медицину? Ціни ж були доволі високі, як для дівчини у 18 все тягнути. Чи ви не допомагали, то може ваш чоловік дитині щось давав по грошах? Бо звучить, як фантастика.
Дайте згадаю• 46 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Стоп, стоп, стоп.
Мова турботи для кожного різна.
Спілкування.
Мова турботи для кожного різна.
Спілкування.
Ні, мова не про це, а про розуміння того, що ти не сам.
Життя довге і не завжди легке.
Якщо ти випхав дитину в 18 і вона сама себе забезпечує до мусить, то тут не має чому хвалитися.
Це не про любов і підтримку.
Автору навіть не має коли в гості поїхати на день. Знаєте чому?
Тому що не всіх дітей люблять батьки
Життя довге і не завжди легке.
Це не про любов і підтримку.
Тому що не всіх дітей люблять батьки
Повелитель бітка• 46 минут назад
Ответ дляSvitlo_
А вам яка модель сім´ї подобається? Тато заробляє, мама двох янголяток з гарною зачіскою готує всім сніданок? Нажаль дуже багатьом довелось через сльози в цій моделі ставати або сильними в 45 років після розлучення.
Або бути мудрою жінкою і терпіти зради чи приниження чоловіка
ДеньгиНеСдаю• 45 минут назад
Ответ дляЛижТолько
Мне 37 и родители до сих пор помогают, я не замужем. Считаю девочкам нужно помогать всегда, а мальчикам до 18 лет, если учится - до 21 года. Потому как здоровая девочка растет в достатке, а мальчик к сложностях.
А вы маме помогаете? Или ваша мама не девочка, а мальчик?
Попельшка• 43 минуты назад
Мне 44 и мне помогают родители. Хотя мне и не сильно надо. Но там маму не переубедить. И да, мы помогаем детям своим тоже. И буду помогать.
Повелитель бітка• 42 минуты назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну дивіться. Є мій досвід. Є ваш досвід. Є досвід тисяч сімей.
Мій досвід і тих сімей що я знаю. В більшій чи меншій мірі у кого гроші у того влада.
КартаБезКомиссий
• 41 минуту назад
Ответ дляБорщик
Чоловік теж не допомагав. Він хворів, а потім я лізналась, що у нього є коханка. Доньці не допомагав
жар-птица Нюра• 40 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Ну разумеется деньги могут стать инструментом манипуляции,но если их дающий так не думает то они и не станут.
Повелитель бітка• 36 минут назад
Ответ дляТебеОноНадось
Ну особисто для мене родина це прийняття.
Що батьки чи чоловік чи діти приймають мене, мені добре з ними, їм добре зі мною.
Те що я не фінансую грошима дитину не значить що я про неї не турбуюсь.
Ми постійно на зв´язку. В силу її молодості я наприклад можу записати її до гарного лікаря, коли її бросив хлопець ми сиділи онлайн до 5 ранку. Після шопінгу в нас обзор покупок.
І ми даруємо одна одній подарунки. Сюрпризи.
Але, наприклад підкинути 100 долларів до зарплати просто так. Ні.
Позичити 500 баксів заплатити залог за квартиру без проблем. Коли будуть гроші повернеш
Дайте згадаю• 36 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Мені подобається модель де на першому місці в людей взаємоповага, взаємопідтримка.
Тоді не має проблем ні в кого, ні в до 45 ні після.
Жена сантехника• 36 минут назад
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А это только в одну сторону обычно работает.