КартаБезКомиссий• Изменено сегодня в 14:08

Нормально допомагати дорослим дітям?

Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
Svitlo_• сегодня в 14:57
Ответ дляЖена сантехника
А матері можна для себе пожити чи народила і пожиттєво тепер дитині винна?
Якщо що, я +/- така дочка, як у автора, тільки вже дуже доросла. Але якось досить рано до мене дійшло, що моя мама - це не ресурс, який можна тягнути безкінечно, а окрема людина зі своїми бажаннями, мріями і прагненнями, які треба втілювати, а не забити на себе, бо колись народила
В сім´ї не буває для себе.

Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
В сім´ї не буває для себе.
Тоді це вже співзалежні стосунки, а не сім´я. У здорової людини саме вона має бути на першому місці
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А вы обойдетесь?
До чого тут обійдусь. Я не навчаюсь. Мені менше потрібно одягу і т.д. Бо мені це вже не цікаво. І багато чого.
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну разумеется деньги могут стать инструментом манипуляции,но если их дающий так не думает то они и не станут.
Спокуса дуже велика.
Відверто. Я сама відчуваю цю спокусу.
Моя донька доросла. Робить речі які мені не подобаються ( татуювання наприклад).
Або купує дороге обладнання для ді Джей.
Ви уявляєте яка в мене з´явиться спокуса сказати доньці, от я ночей не спала працювала, тобі гроші надіслала в ти соски проколола
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляДайте згадаю
Мені подобається модель де на першому місці в людей взаємоповага, взаємопідтримка.
Тоді не має проблем ні в кого, ні в до 45 ні після.
Як це суперечить фінансовій незалежності двух дорослих людей?
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
В сім´ї не буває для себе.
Ой. Це дуже дуже погано!
Треба для себе.
Наші батьки жертвували собою щоб ми були щасливі, ми жертвуємо собою щоб діти були щасливі, наші діти будуть жертвувати собою...
А по факту ніхто не щасливий.
Бо цю жертовність передають по колу нащадкам
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Але ж ці кошти можна позичити.
Зачем?

Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Я не знаю скільки вам років .
Але невже вам не хочеться нову сукню? Невже не хочеться на море чи на масаж?
Невже ваші зуби всі проліковані?
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Зачем?
Бо мені теж потрібно
Кофр для ноги• 2 часа назад
Ответ дляБорщик
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
Мабуть в гуртожитку живе. Але згадую своїх одногрупників абсолютно всім допомогали батьки в такому віці.
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Бо мені теж потрібно
Если вам тоже нужно - значит у вас нет возможности помогать. И это тоже нормально. Речь же о тех, у кого есть возможности.
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Тут дуже велика вилка.
Є батьки які з пенсії дають дітям.
Мені не вистачає на ботокс та подорож.
Вірніше вистачає.
Але якщо я віддам гроші дитині тоді в неї буде подорож, в в мене не буде
Дайте згадаю• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Перечитайте ще раз автора.
Дитина її не народилась одразу 25 річною
Борщик• 2 часа назад
Автор, а з початку повномасштабної донька закордон поїхала? Їй було 20-21, були програми, і для студентів в тому числі. Поїхала? Та і ви також поїхали? Син був неповнолітній?
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
Бідна дитина
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
Ага, у мене така сама матуся-красотуся. При цьому їй усе життя допомагали родичі. Людина просто нічого не розуміє про старт, усе сама-усе сама (так-так).
У мене дочка ще мала, я їй намагатимуся дати хороший старт. Не бажаю такого життя, як у мене.
Дайте згадаю• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Ой. Це дуже дуже погано!
Треба для себе.
А по факту ніхто не щасливий.
Не згодна.
Не всі живуть в такій моделі і не всі в ній виросли
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Тут дуже велика вилка.
Є батьки які з пенсії дають дітям.
Мені не вистачає на ботокс та подорож.
Вірніше вистачає.
У каждого свои приоритеты
Вам важнее ваш комфорт, кому-то комфорт ребенка. Да и без путешествия можно обойтись и на будущем это не отразится
Борщик• 2 часа назад
Ответ дляКофр для ноги
Я також. Тому читати автора трохи дивно. Хто зовсім був без грошей, тому і то батьки якісь передачі з їжею передавали, і ця їжа розтягувалася надовго. Хтось з хлопцем жив, в батьків хлопця. Чи хтось мав більш старшого хлопця. Але от щоб все самі з 18 років, от прям по всіх фронтах, то не памʼятаю такого. До речі, більшість в моєму колі були незаможні або дуже скромні про грошах, тому добре знаю, що і як. Тому здивувала інформація автора, що з 18 років сама дитина крутилася. Ну і спати по 2-3 години кілька років поспіль - це перебільшення. Жодна людина не витримала б в такому режимі довго. Я добре знаю, про що пишу. Бо і самі так працювала. Фізично це неможливо роками. Тут автор явно перебільшила про 2-3 години.
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
И ваша крайность плохо и полное содержание взрослых детей плохо. Нужна самостоятельность, но вы как мать можете переодически радовать даже взрослого ребенка.
Так в пості автора не про повне утримання
Купити одяг - це може бути одні кросівки раз в пару років або той же манікюр раз на пів року
Це не утримання
А у автора з крайності в крайність
Наче її дитина повна сирота
Так, вона працює
Але вона не має досвіду на величезну зп, бо вік ще не той
І навчання ж ще є.
Та дитина хоч спить кожен день?
Бо доньці моїй теж от 18, і так я її утримую, за навчання плачу, годую, взуваю, одягаю і буду це робити до кінця навчання скоріш всього, бо навчання забирає в неї доволі багато часу, про повноцінну роботу речі іти не може.
Вона підробляє на свої якість там хотілки, але в бюджеті витрат це копійки фактично

автор КартаБезКомиссий • 2 часа назад
Ответ дляБорщик
Не кожного дня 2-3 години, але часто так і спала. Бувало що і 5 годин поспить. Передачі з їжею не передавала, хіба 1-2 рази в рік. Батьки сусідок доньки хотіли, щоб всі разом харчувалися з передачок з дому, але я порахувала, що мені це не вигідно.
На циголках• 2 часа назад
Толсто,автор,пиши исчо..
Сонечко• 2 часа назад
Я допомагаю, коли просить.
Вона заробляє 45 тис, чоловік 20. Квартира 13. От вчора 200 євро перерахувала.
Я за кордоном, мої статки вищі, але і витрати теж. Тому не можу оцінити, чи я просто допомагаю, чи вже балую
автор КартаБезКомиссий • 2 часа назад
Ответ дляБорщик
Донька в Україні
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
А вам яка модель сім´ї подобається? Тато заробляє, мама двох янголяток з гарною зачіскою готує всім сніданок? Нажаль дуже багатьом довелось через сльози в цій моделі ставати або сильними в 45 років після розлучення.
Або бути мудрою жінкою і терпіти зради чи приниження чоловіка
Існують лиш крайності.
Штора с кисточкой• 2 часа назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Працює старшим менеджером
у вас отбитое отношение к ребенку.Помогаем,балуем,21 год, оплачиваем образование
автор КартаБезКомиссий • 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
А що не так у моєму відношенні?
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Ну ми ж дорослі люди? Ми може розробити фінансове стратегічне планування своєї старості. Накопичення, депозити, пасивний дохід.
А можемо вкластись в лотерею я дітям квартиру вони мені стакан води.
Але відверто другий варіант він такий не стабільний. Може так але скоріш за все ні.
І знаєте чому ні?
Бо навіть в цій темі порадниці, чиїсь діти написали що допомогатимуть вже своїм дітям а не стареньким батькам
Так може їх батьки ще не старі?
Якщо їх народили рано і вони своїх дітей рано, то всі ще взмозі повноцінно працювати і батьків утримувати не треба
Мой_ужин• 2 часа назад
Я сама заробляла з 18 років, це було моє бажання, а не потреба. Завжди непогано заробляла. Але мені от 50 і батьки все одно намагались завжди чимось допомогти, хоча в цьому також не було потреби. Я намагаюсь їм допомогти, вони мені. Якось так
Штора с кисточкой• 2 часа назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
А що не так у моєму відношенні?
нет поддержки, вы даже у нее не были,
выбросили и все
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляПовелитель бітка
Я не знаю, яке життя жде мою дитину. Але поки я зможу - стільки допоможу.