А я з косою• сегодня в 14:50
Це правда чи фейк? Завоз Індусів в Україну
Весь ФБ наповнений. Скажіть що це неправда
Вірю, я повірив• 1 час назад
Ответ для40каградусная
Наразі не можуть, а робити це все треба
Чого не можуть ?
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
А потом окажется что они все заражены вирусом, которых их спецом заразили, распылив разными способами над болезными.
ОТО ЗАЖИВЕМ
PORKA• 1 час назад
Ответ дляНе вмію заміряти
А что вас так пугает? Или возбуждает? Вот вьетнамцев сколько было у нас в Харькове? Как все выжили по вашему?
Новенький законопроект 15050 про самопосідання, наприклад. Займуть окупаси квартири і будинки тимчасово виїхавших на ’законних’ умовах і тоді злякаєтесь...
Не вмію заміряти• 1 час назад
Ответ дляPORKA
У вас на дныре свалка мусорная, а окупосы кадыровские и прочие цыгане с бурятами уже ваша реальность. Вы бы так за себя переживали
ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Их будет больше, поэтому ассимилироваться они не будут, а будут качать свои права. Почитайте, что в Британии творится, в их же медиа - волосы дыбом.
ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Ответ дляМания-Величия
А я вже чекаю, щоб до Києва їх привезли, і зробили нормально дороги, їм же не треба буде матеріали на дачу куму чи тещі завезти, може те дорожнє покриття нарешті буде роками триматися, а не зиму, а навесні все по новій катати..?))
уже турки сделали нам дороги перед полномасштабной?
так почитайте, как они их сделали, и когда они разваливаться начали
PORKA• 57 минут назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну-ну, украинцев потому успешно уничтожают, что они, заглядывая, что у соседа, не способны увидеть гангрену у себя. Кого обманываете? Себя обманываете.
40каградусная• 53 минуты назад
Ответ дляВірю, я повірив
Чого не можуть ?
Бо служать або переховуються
Знаю бакси• 37 минут назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы расист?
А вы были в городах Европы? Вам поведение представителей этих наций (не местных, а вот этих экзотических), приехавших таборами, нравилось? А их отношение к местным женщинам, к окружающим домам, памятникам?
Ні за холодну воду• 34 минуты назад
Що значить завозять? У нас що в світі рабовласницький лад повернувся? Загнали фуру і всіх мужиків на далекому сході кого побачили погрузили і в Україну? Що їх тут може тримати? Вони в Європі більше зароблять
Зайканалужайке• 33 минуты назад
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Різницю між експортом в імпортом знаєте? Ну от
Зайканалужайке• 29 минут назад
Ответ дляТишком нишком
Все не так !
Бо це ще більше підвищу безробіття, і рівень зп. знижує !
Нашим людям можна вже не платити, бо індуси за їжу працюють, як ви це не розумієте ?
Та ніхто не працює за їжу. Все значно банальніше і страшніше - ’наших людей’ вже немає.
Зайканалужайке• 26 минут назад
Ответ дляПапина дочка
Правда. Но наших выехало миллионы и никого не смущает, а как к нам завозят, то уже все -печаль. Для европейцев мы так же 3 сорт, как и индусы для вас
Ви нашого від європейця не відрізните, білі собі.
Зайканалужайке• 24 минуты назад
Ответ дляСкіфська пектораль
В харькове всю жизнь чёрные учились во всех институтах, и не 10 человек а дохренища. На барабашова коричневых море было. И что?
Не раздувайте из ничего проблему.
Справді ’нічого’? У нас в універі вчились іноземці, проблеми таки були, особливо з турками. Те, що це не афішувалось, не означає що нічого не було
миссДавеча• 16 минут назад
Це правда.
Всі клянуть владу.
А до чого тут влада? Запросили іноземців через брак робочої сили на підприємствах, на будівництві.
Багато чоловіків сидять вдома і не працюють. Не кажучи вже про те, що багато чоловіків у війську. А є такі роботи, зокрема на будівництві, які жінка не піде виконувати.
Всі клянуть владу.
Папина дочка• 10 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
И что? Вы расистка?
Зайканалужайке• 6 минут назад
Ответ дляПапина дочка
И что? Вы расистка?
А це злочин? Ви нетолерантні до расистів?
Папина дочка• 5 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Вообще-то да, расизм - это преступление
Зайканалужайке• только что
Ответ дляПапина дочка
Вообще-то да, расизм - это преступление
Чому? Бо справжнім господарям життя начхати, якого кольору їх раби? Справжні злочинці - ваша ’толерантна’ братія, яка відбирає у людей право на думку, відмінну від вашої. А, ’то інше’))) звісно
Тоді майте на увазі - толерантність організму призводить до його загибелі.