А я з косою• 2 часа назад

Це правда чи фейк? Завоз Індусів в Україну

Весь ФБ наповнений. Скажіть що це неправда
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
на Майдане тусуются

Курочка• 2 часа назад
Ответ дляМорковна
Сейчас гуляя по Киеву слышишь только русскую речь
Особенно молодеж.
Не брешіть. Ану давайте свою геолокації, побачимо в якому там Києві ви гуляєте
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
Все не так !
Бо це ще більше підвищу безробіття, і рівень зп. знижує !
Нашим людям можна вже не платити, бо індуси за їжу працюють, як ви це не розумієте ?
Як раз індуси і інщі мігранти не працюють за їду, їх оплата стартує від 800 дол на місяць і це закріплено законодавчо. Умови для них краще, ніж для місцевих різноробів
Морковна• 2 часа назад
Ответ дляСокодавка ще та
Вот именно
Удалено администрацией...
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
це ви описали вб...сама так , і духан паличок
В курсі діла• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы расист?
Не то чтобы расист, но я побаиваюсь смуглых, которые не понимают мой язык, особенно в темном переулке , а я их, чужие они нам. Сейчас будет маленькая шутка(или нет): говядина через несколько лет пропадёт из супермаркетов!
Сокодавка ще та• 2 часа назад
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...

Морковна• 2 часа назад
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляБойова
Зимнюю песню помните?
У нас нема світла,зате є тепло
У нас нема тепла,зате є добро?
Её продолжение
У нас нема українців,зате є індуси
Ла ла ла ла ла ла ла
припев : Джими джими ача ача
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
В моєму оточення все навпаки. Молодь в своїй переважній більшості, особливо студенти спілкуються українською
Скіфська пектораль• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Скажем так, наше животноводство терпит крах, она и без них пропадёт.
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Страх пораждается невежеством
Багиня• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Люди їдуть працювати, а не сидіти на соціалі. І їх праця полегшить вам життя.
за 800 дол дворником , камон..
В курсі діла• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Страх пораждается невежеством
Кончено невежество, я же не знаю их языка, культура, менталитета. Они даже закон наш не знают толком, скорее всего.
Скіфська пектораль• 2 часа назад
Ответ дляБагиня
припев : Джими джими ача ача
Аджаре мери са
Ке джаги джаги ра
Не заздріть тьоті• 2 часа назад
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Скіфська пектораль• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Вам не придётся с ними общаться, успокойтесь)
Зроблено у 80-х• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Ви вже змирились? Чи вам все одно що третина населення України буде індуси?
Задовбали цими індусами. Раніше ви їх не помічали? На Троєщинському ринку їх повно ще часів відкриття.
В тут, що не день,то караул
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляБагиня
за 800 дол дворником , камон..
Саме так, такі умови, не нижче 800

Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Так ці пройдисвіти - забудовані компанії українців кидають на зп., а з іноземцями буде ще гірше. Куди вони будуть скаржитися на умови праці і різні штрафи, які люблять ліпити.
Все будівництво в Україні тримається на кидалові робочої сили !
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Аджаре мери са
Ке джаги джаги ра

на злобу дня, актуально
В курсі діла• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Придётся как и со всеми другими. Взаимодействие везде : магазин, работа, транспорт. Или вы хотите сказать они не будут пользоваться никакими услугами а только работать на стройке и спать рядом в палатке?
Бойова• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы расист?
А вы кордонщица 91?
Папина дочка• 2 часа назад
Правда. Но наших выехало миллионы и никого не смущает, а как к нам завозят, то уже все -печаль. Для европейцев мы так же 3 сорт, как и индусы для вас
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та скільки можна вже?
Все вам не так. Про ціни не можна, про світло не можна, про індусів і тих не можна. Вийдіть звідси, та зачиніть двері
Морковна• 2 часа назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
ФсеСама• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
всё не так
Скіфська пектораль• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
В харькове всю жизнь чёрные учились во всех институтах, и не 10 человек а дохренища. На барабашова коричневых море было. И что?
Не раздувайте из ничего проблему.
мадамГрицацуева• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Святі індуси...не так, те що індуси не воюють в Україні, а воюють українці, знищують українців, поки індуси будують дороги..за більші кошти ніж платять в армії. Може для себе будують? Якщо незрозуміло я можу доступніше пояснити.
Скіфська пектораль• 2 часа назад
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Индусы это ж не евреи)