муха в кедах• сегодня в 11:29
Греція 100 тис на трьох
Халкідіки, готель 3 зірочки, сніданки та вечері, до моря 3 хв, автобусом. Це норм ціна чи дорого?
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Не дорого.
В прошлом году мой ребенок так ездил с классом - 650 евро за одного
Кашпо• 2 часа назад
Если вы на эту поездку три года откладывали, то дорого. Если просто немного сэкономили в последние месяцы и отложили, то нормально
курасаны• 2 часа назад
Кто много зарабатывает тому не дорого, кто мало тому будет дорогое удовольствие
Бабулька• 2 часа назад
Той рік я заплатила за одну людину , дорога, сніданок, 7 хв до моря, не Халкідікі але теж материк, 17 тис. Якщо є ще вечеря і з тим як ціни виросли за рік то думаю що норм. Але я б так не хотіла більше відпочивати.
З царем в голові• 2 часа назад
це ще мабуть норм. бо готелі з авіа дивлюсь на трьох на все включено на 10 ночей - 170-200 тисяч нормальні. Ну їх в баню з такими цінами, Туреччина з купою русні теж цього року невиправдано дорого.
Леди Г• 2 часа назад
Ответ длякурасаны
при чем тут чьи то заработки, есть рыночная цена.
Если все остальные предложения дешевле, то дорого,
если такая цена у всех тур операторов, то это обычная цена
курасаны• 2 часа назад
Ответ дляЛеди Г
Без денег вы далеко не уедите
Леди Г• 2 часа назад
Ответ длякурасаны
Без денег вы далеко не уедите
без денег вообще не задаются вопросом дорого или дешево, и отдых не планируют, кроме как на Балконии, а тем более не в Греции на море
Марс атакує• 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не дорого.
Дочь с классом ездили в Болгарию на такую сумму...
А_мій_самий_самий• 2 часа назад
сколько дней? семь? мне кажется, это нормальная цена, сейчас цены ого-го
Соседушка• 2 часа назад
Ответ дляБабулька
Почему,расскажите ??
Бабулька• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Почему,расскажите ??
Готель. 7 хв до моря не так то мало, особливо якщо спека +40. На пляжі або лежиш на рушнику, або лежаки які коштують не дешево, і платиш не на цілий день а до моменту поки не встав і не пішов, а деякі ще й уточнюють що оренда лежака 2-3 години. Басейну в готелі не було, так що варіант не йти до моря а повалятись біля басейну не можливий. Постійно ти з торбою, то води купити, то поїсти купити. Ціни на кафе не дешеві, харчування теж потягне. От ті розповіді що люди харчуються овочами, фруктами, ягодами то брєд, хоча б обід повинен бути нормальний, а це 15-20 євро з келихом вина, а ще + якась нарізка на вечерю, і за день улітало ще по 30-50 євро. На пляжах люди як шпроти в консервній банці, всі один в одного на голові, шум, гам, і діти бігають пісок ногами підкидають на відпочиваючих, а ще через одного всі курять.
Я була в курортному містечку, мабуть тому і так. На островах звичайно ж краще.
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Ну вот. Я люди пишут, что за грецию дорого
Я такая наивная• 1 час назад
Ответ дляЗ царем в голові
И что вы решили,какую страну выбрали?
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
И что вы решили,какую страну выбрали?
Поки ніяку. В нас зараз ремонт в новобудові, то вже думаємо це літо попустити, може на осінь шось дешевше буде. Друзі їдуть машиною в Грецію, наче дім зняти і не супер дорого. Але як подумаю що їхати в сумі 5-7 днів щоб 10 днів відпочити і самому готувати їжу, то охота відпадає. В мене Дніпро 50 метрів від дому, то буде нам і так пляж щодня.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБабулька
Вы описали самый обычный отдых,как везде)
муха в кедах
• 1 час назад
Ответ дляЗ царем в голові
Ви не з Черкас? Бо в мене таке саме, теж поруч
З царем в голові• 1 час назад
Ответ длямуха в кедах
Саме з них)
Бабулька• 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та не як усюди. Якщо у готеля є власний пляж, бар на пляжі, басейн, олінклюзів, то тоді відпочиваєш, не думаєш де ти будеш їсти і що будеш їсти, не думаєш що робити з 11 до 4, бо сонце таке шкваре що на пляжі не всидіш, а кайфуєш в тіні біля басейну, хочеш каву пьєш, хочеш коктейль. А ось такі варіанти де ти постійно ходиш з торбою по супермаркетах і продуктових лавках, на вулиці +40, в маркеті +20, три дня походів і ти слабий, і то вже не відпочинок а якесь таке аби щиталось що десь відпочивав.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБабулька
Но на сегодняшний день такое не стоит 100 на троих