Мюллерная• 1 час назад

Цінність саморозвитку

А що для вас саморозвиток?
Останнім часом це все якось хайпово переоцінено
оці всі курси, книжки, почитай, піди виясни... це не саморозвиток. це потребітельство інформації. часто не дуже усвідомлене.
А саморозвиток - це коли ви самі до чогось прийшли. методом дослідження теми, пошуків, аналізу і роздумів

А курси це якась імітація. дофаміновий укол. який навіть не завжди проходять, не говорячи вже про практичне використання
Бува і таке• 1 час назад
В Давайте на кокретиці. Ось для вас в чому ваш саморозвиток, чого завдяки ньому досягли,чого саме прагните, що винайшли, відкрили?

Своего не предлагать• 1 час назад
Для меня получение новых знаний по моему хобби
А так дружба с собой больше
автор Мюллерная • 1 час назад
Ответ дляБува і таке
ні в чому. тому й тема створена.
якщо в когось є результати, було б цікаво їх почути
і в чому саме був саморозвиток
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Для меня саморазвитие- это получение информации и навыков в совершенно любой области, которая меня интересует. Приготовление борща в 30 вариантах- саморазвитие как и изучение латыни, дыхания маткой, 10 способов выйти из леса без компаса и пр
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Плюсусюсь. Только хотела об этом написать. Кто-то совершенствуется в маникюре, кто-то в психологии, кто-то в кулинарии, а кто-то все и сразу. Саморазвитие, по моему мнению, а это углубление в сферу сфоих интересов, а не потому что это модно.
автор Мюллерная • 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
на скільки часу ця інформація отримана? от ви прочитали про 10 способів вийти з лісу. за останні 5 років в лісі і не були. і інформація підзабулась.
сюди ж будь-яка тема, типу латині і тд. яка чисто для інформації, а не практики
і яка чисто для заучування, а не пошуку свого

хоча якщо ви самі вивели ці 30 варіантів приготовлення борщів, і вони ще й комусь передались - окей, це був саморозвиток
автор Мюллерная • 1 час назад
Ответ дляКаваЗМолоком
це навчання
а саморозвиток - це коли ви самі робите якісь висновки, аналіз, дослідження. свою життєву мудрість знаходите

Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляКаваЗМолоком
И сохранить ясный ум
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляМюллерная
це навчання
Ну это по-вашему мнению. Почему в борще нельзя найти философию и мудрость, создавая идеальный рецепт?
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляМюллерная

не важно философское приминение у данной информации или практическое. Она уже принесла пользу- заставила человека думать и помогла создать новые нейронные связи
Колдунья-вещунья• 59 минут назад
Ответ дляМюллерная
це навчання
А в процессе обучения вы не делаете выводы, не анализируете полученную информацию , просто зазубриваете и все?
автор Мюллерная • 59 минут назад
Ответ дляКаваЗМолоком
я ж написала вище. що якщо ви самі шукаєте і підбираєте рецепт - то це і є мудрість та саморозвиток.. якщо просто приготували з рецептів і вже забули чим номер 17 відрізняється від номеру 8, то в чому смисл ?
автор Мюллерная • 58 минут назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
так в тому й то питання. де там думання, якщо людина просто потребляє інформацію.
Своего не предлагать• 58 минут назад
Ответ дляМюллерная

Я не изучаю, что мне не интересно .
Освоение создание бота подарило мне часа 3 свободного времени
Оптимизация жизни , легче рутина , больше для себя
А Мастер-класс Лизы Глинской убрал вопрос что взять с собой , ее тортики легкие красивые
Колдунья-вещунья• 57 минут назад
Ответ дляМюллерная
Если вы забыли, значит эта информация была вам не интересна и не имеет отношения к вашему развитию как повара
автор Мюллерная • 57 минут назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
залежить від типу навчання
як я писала вище, не всі навіть курси прослуховують, не те що б а практиці використовувати чи робити якісь свої висновки по темі
Своего не предлагать• 57 минут назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Кстати да , семейный очаг и центр силы -мамин борщ
автор Мюллерная • 56 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Я не изучаю, что мне не интересно .
робота по інструкції - це просто робота. не важливо бот це чи тортики.
Своего не предлагать• 55 минут назад
Ответ дляМюллерная
В повышение. Мастерства ,
У меня морозилка забита заготовками, что облегчают жизнь

Своего не предлагать• 54 минуты назад
Ответ дляМюллерная
А вы его создайте для финансового контролера , а потом говорите про инструкции
автор Мюллерная • 54 минуты назад
Ответ дляСвоего не предлагать
В повышение. Мастерства ,
в такому випадку це розвиток в сфері господарки дому. а не кулінара
автор Мюллерная • 53 минуты назад
Ответ дляСвоего не предлагать
я не знаю що таке фінансовий контролер
на основі чого ви створили бота?
Своего не предлагать• 52 минуты назад
Ответ дляМюллерная
Это свободной женщины , которая делает одним процессом на месяц
Но похоже вам обесценивать классно все , удачи
Борисфенка• 52 минуты назад
Саморозвиток потрібен для самореалізації.
Щоб після розігріву мотору машина поїхала.
А просто гріти мотор - безсенсово. Але багато хто це робить.
Своего не предлагать• 51 минуту назад
Ответ дляМюллерная
я не знаю що таке фінансовий контролер
на основі чого ви створили бота?
Но основе своих рабочих процессов и нормативки
автор Мюллерная • 51 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
100%
автор Мюллерная • 50 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
питання було на чому створений бот. пайтон, чатжпт, н8н чи ще щось
Своего не предлагать• 49 минут назад
Ответ дляМюллерная
Ще щось ші
автор Мюллерная • 47 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Ще щось ші
що ші? на основі чого бот працює? не які інформацію оброблює (зрозуміло, що фінансова сфера), а на чому, що обробляє ту фінансову інформацію
Своего не предлагать• 41 минуту назад
Ответ дляМюллерная
Вам воно треба ? Ну бавиться жіночка оптимізацією , якийсь допит почався