Пэрисхилтонша• сегодня в 16:21

Багато росіян будуть відпочивати поряд з Вами - отзыв на апартаменты

Багато росіян будуть відпочивати поряд з Вами. З великою вірогідністю ви будете жити в квартирі, яка належить росіянам, вони їх здають через управляючу компанію. Ну і не рекомендую людям похилого віку, потрібно бути готовим до важкого підйому з пляжу по сходах.
Плету корзинки• сегодня в 18:32
Ответ длябибизяна
Адекватні розуміють, що відпочинку серед гною не вийде, занадто смердить.
Тобто поруч із вами?)

Роза в вазі• сегодня в 19:08
Ответ дляПлету корзинки
Тобто поруч із вами?)
😁🤝
Клептоманка• сегодня в 19:35
И что? Я должна теперь шугаться и не отдыхать там? Схерали? Плевать, я даже спрашивать не буду кто откуда.
Ручки-Крючки• сегодня в 19:55
Ответ дляПэрисхилтонша
Я ответила на вопрос - и шо?
И вот и не пойму и шо в том отзыве. Нашо он
Наверное это предупреждение для «щирых патриотив», для них может это важно
Ручки-Крючки• 2 часа назад
Ответ длябибизяна
Ник ваш в точку)))
Будьте так ласкаві• 1 час назад
Яка країна?
автор Пэрисхилтонша • 1 час назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
Яка країна?
Болгарія

Скокмоно - стокнуно• 57 минут назад
Навряд чи.
Будьте так ласкаві• 4 минуты назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Болгарія
То готель пошукайте