Фенте Фря• вчера в 19:14
Без негатива, скажите, вы когда решаете родить энного ребенка в случае полного
зависимого положения от мужчины или его военного положения, когда в любой момент может не стать мужчины, вы обдумываете вариант что останетесь одна? Или эти мысли отгоняете?
СамавиховуюКота• 2 часа назад
В нас була бажана планована дитина, в своїй квартирі, міцно стояли на ногах. Все чудово. Під час моєї вагітності він знайшов коханку і коли дитині був 1 рік пішов до неї. Тобто усі ті плани, підготовки до сраки. І не було ще війни, і взагалі все було чудово. Але все одно повністю сама дитину піднімаю. Він забив болт на неї. Аліменти 2 тис грн мінімалка.