ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:12
Як думаєте буде нова пандемія
Що думаєте розповсюдиться хантавірус? Знову почнеться нова пандемія
Love_Love_Love_• вчера в 23:17
Хз, в Іспанії пишуть про якийсь карантин.
Чесно скажу, я б зовсім не засмутилася б пандемії, посиділа б вдома, відпочила б 2-4 місяці
кайф
Обнимашкина• вчера в 23:17
Ответ дляLove_Love_Love_
кайф
Так а вы же и так дома сидите у мужа
Love_Love_Love_• вчера в 23:19
Ответ дляОбнимашкина
Так а вы же и так дома сидите у мужа
В чийого мужа?
Обнимашкина• вчера в 23:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас питаю- ви звідки знаєте?
Не нужно меня пытать.
Чучало яблуні• вчера в 23:24
Ні, не буде. Повірте мені, я застала початок коронавірусу в Китаї і прожила там всі два роки пандемії, потім навіть їздила в те місто Ухань. Такого вже не буде.
Лама_мама• вчера в 23:25
В Испании на карантин посадили 14 человек, которые были на лайнере. Если усидят-все будет ок.
Чупокабра• вчера в 23:30
Ответ дляЛама_мама
Читала, что на лайнере были и украинцы
Братья Капли• вчера в 23:32
Ответ дляЧучало яблуні
а з чого така впевненість, що такого не буде? я зараз не про хантавірус, бо він справді на корону не схожий. але ж в принципі ситуація може повторитись
Сама купляю квіти• вчера в 23:32
пЛандемия. будет, потому что запланировано. и патент на ’вакцину’, которую надо всем вколоть, уже давно создан
Чучало яблуні• вчера в 23:35
Ответ дляБратья Капли
Досвід. Плюс вже є процедури і алгоритми чітких дій у 21 сторіччі як справлятися з подібним.
Мона_Лиса• вчера в 23:39
Ответ дляЧучало яблуні
Так вот именно, что уже все увидели как легко человечество в панику вогнать
Вимагаю спілкування• вчера в 23:39
Вже ніхто на це не поведеться, вони ж заряжали вже і мавпячий вірус і менінгіт, нікому не цікаво вже.
Обнимашкина• вчера в 23:40
Ответ дляВероятненько
Пандемії не буде, але буде ще 152 335 тем про неї на совєтчіце
И шашлыки будут как потужний обещал.
Панна Кота• вчера в 23:41
30 человек разъехались по разным странам, контактировали со многими людьми, смертность высокая, и нет от нее лечения и вакцины. Нас хотят отвлечь от проблем с Украиной и перейти на проблему пандемии.
Обнимашкина• вчера в 23:46
Ответ дляПанна Кота
Скорее бы война задрала уже я согласна чтобы чума даже была абыне война
Вероятненько• вчера в 23:51
Ответ дляОбнимашкина
И шашлыки будут как потужний обещал.
А тема про шашлики? Чи вас просто заціпило, як папужку?)
Розвідка Маші• вчера в 23:51
Ответ дляЧупокабра
Читала, что на лайнере были и украинцы
5 членов экипажа
из_под_тишка• вчера в 23:52
Мені здається, що завезуть мігрантів і закриють виїзд з України для всього українського населення
Бабулька• вчера в 23:55
Ответ дляЧучало яблуні
В нову пандемію не вірю, але, бляха, де тут логіка у ваших словах? Яким чином те, що ви жили в Китаї вберігає людство від можливості пандемії?