Алгонавт• 2 часа назад
Вгадайте ціну на заморозку яйцеклітин, Киів
Нещодавно ходила на прийом на консультацію в одну з київських репродуктивних клінік. Можливо комусь пригодиться ця інфа. Нарахували за сам пакет послуги отримання яйцеклітин та річне зберігання - близько 44000 грн, плюс близько 40000 грн будуть коштувати необхідні медикаменти. Консультація-1400 грн, узі щоб подивитися ваш стан і кількість фолікулів - 900 грн. Потім після першого року зберігання потрібно оплачувати додатково близько 580 грн за кожен додатковий місяць зберігання. В цілому весь процес займе 14-16 днів, починати треба з третього дня циклу.
Сумчатая кошка• 2 часа назад
Это получается , ,80.000 заморозка, а потом ещё на ЭКО тратить? И не факт что получится с первого раза
Всех анонимов аноним• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Це треба так ускладнювати
Якщо буде в цьому потреба, то так.
Безпорадна Кроко• 2 часа назад
Ответ дляАлгонавт
Мені до пенсіі ще не одна декада))
Та тут у всіх після 30 клімакс, ви ж по відповідям бачите, що гормони провисають і мізки атрофуються перед деменцією мабуть
Грабля• 2 часа назад
Ответ дляАлгонавт
В інших краінах це дуууже дорого.
То ви будете їздити у Київ на стиулляцію, вам реально немає куди гроші витратити?
Алгонавт
• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
А до клімакса дуже навіть одна
Щось ви занадто за мене переживаєте.
Всех анонимов аноним• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
А чого вас тривожить, що автор буде робити?
Ворожу на каві• 2 часа назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якщо у вас є партнер, то ви можете пройти процедуру повного циклу ЕКЗ за рахунок нсзу.
Якщо тільки заморозка клітин, то дійсно за свій кошт і така вартість.
Я вам більше скажу, що потрібно 15-20 хоча б клітин заморозити. І не факт, що це вийде з однієї стимуляції
А для чего это вообще делается?
Сумчатая кошка• 2 часа назад
Если заморозите, потом же только ЭКО
Ещё тысяч 100
Ну если у вас есть 200.000, то замораживайте
Ещё тысяч 100
Грабля• 2 часа назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якщо буде в цьому потреба, то так.
Дійсно, коли у люлини є гроші і безліч часу, а бажання заморочитись масштабне, то чому б і ні. Шукати кавалера на другому кінці планети, їздити за тис.км здавати яйцеклітини, потім їх має хтось волочити з Києва у інший бік планети, щоб мужик надрокав сперми , знайти кліеіку, яка прийме ці клітини, 15річної давнини і запліднить.....
Всех анонимов аноним• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
А для чего это вообще делается?
Для чого люди народжують дітей?)
Сон і дрімота• 2 часа назад
Автор, спасибо за инфо. Полезно было почитать.
Очень жаль, что попались какие-то дятлихи в теме и пишут гадости. Вы - молодец, и у Вас всё получится🩵 Не слушайте этих гарпий, им явно завидно, что у вас есть 100 тысяч, отсюда и яд)
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Репродуктивна медицина завжди була дорогою річчю.Мені народження дитини обійшлося в 22000$ по чеках.З другої спроби IVF+ICSI. Зараз дешевше, але теж немало.
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Ну от є у автора на це гроші, час і бажання)
Чому ви так розхвилювалися?)
Грабля• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чому ви так розхвилювалися?)
Цікавлюсь
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Цікавлюсь
Задовільнити свою цікавість?)
Чи ще будуть питання?
Ворожу на каві• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Выезжайте за границу
Тут полно женихов
Не хотите украинцев - даже проще
Иностранцы вообще легко, требования не такие
Мне 41, вышла замуж за 5 месяцев
Рожать уже не буду ( есть дети )
Но это, кому нужно, не проблема
Папы детьми занимаются по полной
Тут полно женихов
Не хотите украинцев - даже проще
Мне 41, вышла замуж за 5 месяцев
Рожать уже не буду ( есть дети )
Но это, кому нужно, не проблема
Папы детьми занимаются по полной
А как с языком этой? Так хорошо знаете, что познакомились и замуж вышли? Я когда часто слышу эти истории, мне всегда интересно как с языком...
УраганнаЯ• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
У автора інша ціль)
Вона хоче зберегти свій матеріал для використання потім разом з партнером
Якби в неї була ціль просто народити, то вона заплатила б за процедуру інсемінації і отримала вагітність без збору клітин
Ну ок, ее биоматериал сохранится в 35летнем виде. А его?🤣🤣🤣
Он сейчас где-то ходит и нихрена не в курсе, что надо думать об их совместном будущем и что-то там морозить.
Фуйня. И баба от этой навязчивой мысли так никого и не привлечет, от нее так и прёт тяжелая энергетика, вот мужи и разбегаются.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Боже, невже ви думаєте, що 100тис- це те, на що заздрять? Реально? У мене є син, чоловік у якого така зп, а ви думаєте, що я можу заздрити на таке життя, як у автора, яка хоче створити іллюзію майбутньої дитини?
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляУраганнаЯ
Чоловік фертильний протягом всього життя.
Для запліднення десятка клітин і в 70 років можна використати його матеріал.
Тому нехай собі ходить і чекає зустрічі з автором
А ви всіх жінок ’бабами’ називаєте?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Задовільнити свою цікавість?)
Чи ще будуть питання?
Вам відчитатись чи ви в курсі куди вас можна послати?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
А ви всіх жінок ’бабами’ називаєте?
Фертильність не дорівнює якість, почитайте про вірогідність синдрому Дауна у старих партнерів
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Ну то прекрасно, що у вас є чоловік і син. А у автора немає. Нормальна людська реакція на цю ситуацію-поспівчувати і сказати, що все буде добре. Але ж це не про тутешні коменти, чи не так?
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Для цього є скринінг під час вагітності
Алгонавт
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Тоді навіщо вам ця тема і чому ви такі активні тут. Для вас це зовсім не актуально.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляУраганнаЯ
Це міраж вагітності, автору здається, що так вона в процесі якомусь, який її наближує до вірогідної впгітності
Алгонавт
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Ви краще переживайте за те, щоб ваших чоловіків ТЦК не забрало. Бронь чи відстрочку вже купили?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляАлгонавт
У мого чоловіка бронь, не хвилюйтесь так за нього.
Алгонавт
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
А ви так за мене не хвилюйтеся ;)
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Це здоровий глузд. Вона об´єктивно оцінює свої шанси і не пише, що вона принцеса, яка скоро зустріне свого принца. Ну не складається у людини. От ви і заміжня, і дитина є, а така зла та паскудна, що вам це явно не допомогло.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляАлгонавт
А ви думаєте, що вам зараз почнуть писати бездітні жінки з закордону, які рвануть здавати яйцеклітини, прочитавши ваш пост?