Алгонавт• вчера в 23:33

Вгадайте ціну на заморозку яйцеклітин, Киів

Нещодавно ходила на прийом на консультацію в одну з київських репродуктивних клінік. Можливо комусь пригодиться ця інфа. Нарахували за сам пакет послуги отримання яйцеклітин та річне зберігання - близько 44000 грн, плюс близько 40000 грн будуть коштувати необхідні медикаменти. Консультація-1400 грн, узі щоб подивитися ваш стан і кількість фолікулів - 900 грн. Потім після першого року зберігання потрібно оплачувати додатково близько 580 грн за кожен додатковий місяць зберігання. В цілому весь процес займе 14-16 днів, починати треба з третього дня циклу.
УраганнаЯ• сегодня в 00:29
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чоловік фертильний протягом всього життя.
Для запліднення десятка клітин і в 70 років можна використати його матеріал.
Тому нехай собі ходить і чекає зустрічі з автором

А ви всіх жінок ’бабами’ називаєте?
Фертильность🤣
Ну вы точно нихрена не в курсе генетики и мутаций после сорока. Пиздец тут экспэрды..
Лижите и дальше жопу автору, она вас рдостно лайкнет.

Сон і дрімота• сегодня в 00:29
Ответ дляГрабля
Боже, невже ви думаєте, що 100тис- це те, на що заздрять? Реально? У мене є син, чоловік у якого така зп, а ви думаєте, що я можу заздрити на таке життя, як у автора, яка хоче створити іллюзію майбутньої дитини?
Счастливая женщина не будет хейтить другую за желание стать матерью. Что-то у вас явно не так.
УраганнаЯ• сегодня в 00:29
Ответ дляГрабля
Це міраж вагітності, автору здається, що так вона в процесі якомусь, який її наближує до вірогідної впгітності
Та пусть гнездуется)
автор Алгонавт • сегодня в 00:30
Ответ дляГрабля
А ви думаєте, що вам зараз почнуть писати бездітні жінки з закордону, які рвануть здавати яйцеклітини, прочитавши ваш пост?
А ви думаєте, що бронь врятує вашого чоловіка від мікроавтобуса тцкашників і їх газового балончика?;)
ФруктЕщеТот• сегодня в 00:30
Ответ дляАлгонавт
Я не хочу ростити одна.Жаль, що він не знає, можливо був би радий насправді.
То може, вам до церкви сходити?
Моя знайома почала ходити до церкви, списала у священника чи є десь вільний чоловік, який може інколи допомагати з ремонтом кранів або труб, бо їй нікого було попросити (і іще в неї двоє дітей яких треба вводити на гуртки - тобто, їй самій не було часу цим займатися). Священик порадив декількох прихожан, вона з ними познайомилася та таки з одним із них одружилася.
Там, правда, такий чоловік - не п´є, не курить, не обманює (бо це заповіді Божі забороняють), кожен вечір читає молитву. В принципі, ідеальний чоловік. Що правда, то він притримується постів і їй треба готувати окремо (окремо м´ясо собі і дітям, окремо картопля для чоловіка на час постів - наприклад, жаркоє вона готує тільки під час християнських свят на всю сім´ю із чоловіком разом, або готує собі і дітям - але чоловіку варить якусь кашу коли пости).
В принципі, вона вдачно заміж вийшла. Чоловік заробляє (працює на фірмі), любить дітей, не зраджує. В те що кожну неділю йде до церкви на 9-ту - ну і ладно, потім коли повертається додому, робе хатню роботу. Мій чоловік, наприклад, у 9 годину на вихідних тільки просинається і іще годину грає на телефоні, тільки після 11 щось робе.
Мудрецыха мира• сегодня в 00:30
Ответ дляВорожу на каві
А как с языком этой? Так хорошо знаете, что познакомились и замуж вышли? Я когда часто слышу эти истории, мне всегда интересно как с языком...
Английский конкретно тут, как второй родной. Его знаю
автор Алгонавт • сегодня в 00:31
Ответ дляУраганнаЯ
Фертильность🤣
А ви хто, попрошу? Лікар-репродуктолог з 20-річним досвідом?

Глас_Народа• сегодня в 00:31
Ответ дляАлгонавт
Немає партнера. А вік вже 35 плюс. Тому і почала задумуватися за це. Хоча АМГ ще дуже хороший для мого віку.За необхідну кількість також знаю, лікар попередила. Чим раніше, тим легше буде набрати за один раз необхідну кількість.
Не пойму. Вот сейчас вы не рожаете из-за партнера. А если он так и не появится то что тогда?
Грабля• сегодня в 00:31
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну то прекрасно, що у вас є чоловік і син. А у автора немає. Нормальна людська реакція на цю ситуацію-поспівчувати і сказати, що все буде добре. Але ж це не про тутешні коменти, чи не так?
Співчуваю
Мудрецыха мира• сегодня в 00:32
Ответ дляВсех анонимов аноним

А ви всіх жінок ’бабами’ називаєте?
Материал в 70 будет очень уставшим
Как и в 50. Зависит от образа жизни
В Украине здоровых мало
УраганнаЯ• сегодня в 00:32
Ответ дляАлгонавт
Сколько в вас гавна🫣
автор Алгонавт • сегодня в 00:33
Ответ дляУраганнаЯ
Сколько в вас гавна🫣
Віддзеркалюю вас і вашу подружку по духу
Всех анонимов аноним• сегодня в 00:33
Ответ дляМудрецыха мира
Материал в 70 будет очень уставшим
Как и в 50. Зависит от образа жизни
В Украине здоровых мало
Бывает и в 25 плохой материал у мужчины.
В жизни всякое бывает.
Грабля• сегодня в 00:34
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це здоровий глузд. Вона об´єктивно оцінює свої шанси і не пише, що вона принцеса, яка скоро зустріне свого принца. Ну не складається у людини. От ви і заміжня, і дитина є, а така зла та паскудна, що вам це явно не допомогло.
Ви себе перечитайте, в кожному пості ви гадите когось. Від ваших постів тхне, а ви звинувачуєте когось. Захисниця з чорним піднебінням) ви вже своє насіння заморозили?
Мудрецыха мира• сегодня в 00:35
Ответ дляВсех анонимов аноним
В жизни всякое бывает.
Не отрицаю. Но вероятность с возрастом больше, если учесть даже одинаковый образ жизни. Я в 25 ещё ого была
Сейчас совсем нет. Мужчины не особенные
Но, это такое. По теме я все написала выше. Автору удачи
УраганнаЯ• сегодня в 00:35
Ответ дляАлгонавт
Ну правда она такая.
Но запомни, чем больше в тебе гавна- тем меньше яйцеклеток.
Можешь не тратить деньги. В тебе нет материнской энергетики.
Безпорадна Кроко• сегодня в 00:36
Ответ дляВсех анонимов аноним
В жизни всякое бывает.
Так, знаю молодих чоловіків і безпліддя саме за чоловічим фактором. Як і жінок, що не можуть завагітніти ні у 20, ні у 40. Останні 20 років всі голівудські актори народжують через еко, то чому ні? Нормальна тема. Будемо вдячні науці за таку можливість
автор Алгонавт • сегодня в 00:37
Ответ дляУраганнаЯ
Ну правда она такая.
На ти будете своєму чоловіку писати погрози))На цьому нашу дискусію немає сенсу продовжувати.
Всех анонимов аноним• сегодня в 00:37
Ответ дляАлгонавт
Автор, то якісь нічні боти активувались)
Не звертайте уваги

автор Алгонавт • сегодня в 00:37
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну бачите, деяких порадниць бісить прогрес у науці
Безпорадна Кроко• сегодня в 00:38
Ответ дляГрабля
Я гадила тільки таких як ви. Чорноротих баб, яким по темі нічого сказати, тільки дурні коменти. Нещасна ви жінка
Kateryna-S• сегодня в 00:43
Я как-то слышала что процент успешного ЭКО выше из замороженных яйцеклеток чем из «свежих» Не знаю правда или нет, у меня в тот момент ребенку было уже пару лет и это было выступление на какой-то конференции моего доктора, так что мне не актуально было. Просто удивил этот факт. Так что имеет смысл замораживать с этой точки зрения тоже.
Свій варік• сегодня в 00:52
Автор удачи вам пусть все получится.
Мужчину попробуйте искать по клубам интересам (например спорт какой-то или колодки петь например)
В коротких поездках можно познакомиться
И выше писали про церковь, мне кажется это прям самое реальное
У меня никого нет, и не ищу. Искала бы - пошла бы в церковь
И кстати собака
Постоянно все пытаются заговорить на улице, а я конечно как бомж
В разорванной куртке и с дулькой без макияжа, но собака делает всю работу
Сон і дрімота• сегодня в 00:53
Ответ дляАлгонавт
Автор, а это вы к чему? Я в этой теме была на вашей стороне, но этот выпад удивил. Какое вам дело до броней? Какое это отношение имеет к вашей теме?
Та прям багіня• сегодня в 00:54
Интересно как они сохраняли яйцеклетки в первые локдауны 🙄
Зайченя• сегодня в 00:55
Ответ дляАлгонавт
Автор, а сколько вам лет?
Просто я не понимаю почему вместо поиска мужчины вы сосредоточились на яйцеклетках.
Вы выехали с началом войны?
автор Алгонавт • сегодня в 01:00
Ответ дляСон і дрімота
Відповіла на їдкий коментар порадниці у її стилі, щоб вона трохи прийшла до тями і перестала пробувати наступати на хворий мозоль.
автор Алгонавт • сегодня в 01:02
Ответ дляЗайченя
Автор, а сколько вам лет?
Вы выехали с началом войны?
Нещодавно виповнилося 38. Так, виїхала з початком війни.
Чоловіків шукала, але не складалося, попадалися несерйозні, а ті, які подобалися жили далеко.
Эскиз бесконечности• сегодня в 01:03
Отсортирована твои сообщения.
Не будет у тебя семьи. У змей нет семей. А морозь- не морозь- толку не будет. Пока до головы не дойдет.
Зайченя• сегодня в 01:04
Ответ дляАлгонавт
Вы хотите заморозить яйцеклетки и продолжить поиски партнёра за границей?