ротцвеники• сегодня в 08:44
МОЗ хоче змінити правила видачі дозволів на зброю
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на МОЗ.
Йдеться про підготовку змін до наказу № 252 від 20 жовтня 1999 року, якими передбачається оновити перелік медичних протипоказань для отримання медичної довідки форми № 127/о.
Передбачається визначити, що всі форми психічних розладів, зокрема ті, які спричинені вживанням психоактивних речовин, є медичними психіатричними протипоказаннями для отримання відповідного дозволу, - зазначили у відомстві.
Міністерство також планує внести зміни, щоб під час розгляду питання про стан здоров´я людини лікарсько-консультативні комісії обов´язково враховували довідку форми № 100-2/о. Це документ про проходження психіатричного огляду, зокрема щодо вживання психоактивних речовин.
Сьогодні такої вимоги немає, а також психіатричні протипоказання не включають конкретного переліку хвороб і станів.
У чинному наказі прописано, що під протипоказання підпадають "громадяни, які за психічним станом схильні до агресії або аутоагресії" або "громадяни із соматично зумовленими порушеннями психіки".
Журналістка видання перевірила, як у Києві проходять такі огляди для отримання медичної довідки, необхідної для дозволу на зброю. Вона з´ясувала, що отримати таку довідку можна за 20 хвилин, і "обстеження" має досить формальний характер.
ротцвеники
• сегодня в 08:45
Міністерство також планує внести зміни про те, аби під час розгляду питання про стан здоров’я людини лікарсько-консультативні комісії обов’язково враховували довідку форми № 100-2/о – документ про проходження психіатричного огляду, зокрема щодо вживання психоактивних речовин. Сьогодні такої вимоги немає, а також психіатричні протипоказання не включають конкретного переліку хвороб і станів.
В чинному наказі прописано, що під протипоказання підпадають ’громадяни, що за психічним станом схильні до агресії або аутоагресії’ чи ’громадяни із соматично обумовленими порушеннями психіки’.
Журналістка видання перевірила, як у Києві відбуваються такі огляди для отримання медичної довідки, які потрібні для дозволу на зброю. Вона зʼясувала, що отримати таку довідку можна за 20 хвилин, і ’обстеження’ є досить формальне.
Мона_Лиса• сегодня в 08:48
Скорее бы дали всем оружие. Посмотрим сколько продержится потужная Влада.
ротцвеники
• сегодня в 08:49
Ответ дляМона_Лиса
Я только за ужесточение правил медосмотра не только для разрешений на оружие, но и на все виды особо опасных работ.
Самоучка• сегодня в 08:51
Ответ дляМона_Лиса
Людей стреляют, на раду ни одного покушения, а оружия и сейчас полно на руках.
ротцвеники
• сегодня в 08:52
Ответ дляМона_Лиса
Фантазерка с советчицы)
Мона_Лиса• сегодня в 08:53
Ответ дляротцвеники
Фантазерка с советчицы)
Давно пора товарищ. Viva la revolución!
ротцвеники
• сегодня в 08:53
Ответ дляМона_Лиса
Не вижу причин лично вам сейчас купить карабин и выйти пострелять во двор по кошкам. Посмотрим сколько вы продержитесь
ротцвеники
• сегодня в 08:53
Ответ дляМона_Лиса
Давно пора товарищ. Viva la revolución!
Каждой даме по стволу!!!!!!!!!!!!(не путать с членом)
Мона_Лиса• сегодня в 08:54
Ответ дляротцвеники
Полиция показала что она способна только мужиков ловить для штурмовиков.
ротцвеники
• сегодня в 08:54
Ответ дляМона_Лиса
Вот поэтому и необходимо разрешить населению боевые пистолеты в гражданском исполнении.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 08:56
Ответ дляротцвеники
Щоб самі себе перестріляли?
ротцвеники
• сегодня в 08:57
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Щоб самі себе перестріляли?
Сейчас много сами себя перестреливают, владея 1,2 млн карабинов, дробовиков, травматов, помповиков?
КаРаКаТиЦа• сегодня в 08:59
Ответ дляротцвеники
Ну так тоді навіщо ще щось придумувати?
Хто хоче, той має.
А на рахунок чи багато?- то читайте новини
Хто хоче, той має.
ротцвеники
• сегодня в 08:59
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну так тоді навіщо ще щось придумувати?
Хто хоче, той має.
С карабином в магазин не сходишь, как и на прогулку.
А я положу пистолет в сумочку и будут ходить где угодно.
ротцвеники
• сегодня в 08:59
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну так тоді навіщо ще щось придумувати?
Хто хоче, той має.
Не хто хоче, ст 263 УК Украины, а Законное разрешение гражданского оружия.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:00
Ответ дляротцвеники
Ааааа, ну то пишіть петицію. Аргументи у вас є
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:00
Ответ дляротцвеники
Ну то скористайтеся дозволом
ротцвеники
• сегодня в 09:00
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это уже лишнее. Комитет ВР по обороне и нацбезопасности уже начал работу над законопроектом.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:01
Ответ дляротцвеники
Бог в поміч, а вам дочекатися
ротцвеники
• сегодня в 09:01
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну то скористайтеся дозволом
Нельзя привезти с фронта боевой автомат или пистолет и пойти в РОВД оформить его как законный гражданский.
Нет Закона об оружии, как будет закон, так все и устанканится.
ротцвеники
• сегодня в 09:02
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бог в поміч, а вам дочекатися
Примет осенью.
Кстати, ради интереса почитала про Молдову, так у них тоже приняли такой же Закон во время войны в ПМР, так что ничего нового под Луной.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:02
Ответ дляротцвеники
Бачите, от вам і відповідь чому ще не перестріляли один одного.
Бо не вся зброя у сумочці вміщається
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:03
Ответ дляротцвеники
А ви з фронту маєте зброю 😂 і не можете з нею в парк вийти?
Тоді я вас розумію
ротцвеники
• сегодня в 09:03
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бо не вся зброя у сумочці вміщається
Личное оружие для самообороны должны быть круглые сутки при гражданине Украины, особенно во время войны, особенно у женщины, особенно если у женщины нет мужа.
ротцвеники
• сегодня в 09:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тоді я вас розумію
Я не имею сейчас никого, а хочу законный женский компактный пистолет.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:04
Ответ дляротцвеники
Примет осенью.
Можете до осені в Молдові пожити. Не втрачайте час
КаРаКаТиЦа• сегодня в 09:05
Ответ дляротцвеники
Никого?😂😂😂
Підете на полювання на чоловіків?
ротцвеники
• сегодня в 09:08
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Никого?😂😂😂
Підете на полювання на чоловіків?
У нас будет что-то по типу такого