Примарочка• 2 часа назад

Перший наручний годинник

Підкажіть, який кращий для дитини зі стрілочками і з якого віку?
Распутница• 2 часа назад
Навіщо він в наш час?

СМСница• 2 часа назад
Ну мій їх любить з 10 років. Не носить регулярно, а більше для понтів ’на вихід’.

З подивом узнала, що більшість сучасних дітей і навіть деякі дорослі взагалі не вміють визначати час за стрілочним годинником.
...аяприкольная• 2 часа назад
Смарт-годинник краще для дитини
автор Примарочка • 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
Навіщо він в наш час?
А чому б ні? Телефону в дитини ще немає
автор Примарочка • 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Смарт-годинник краще для дитини
Чому кращий?
Стильна штучка• 2 часа назад
Ответ дляСМСница

Так! Зараз знайти дитину, яка розуміє по стрілках на годиннику котра година це щось з області фантастики. І це при тому, що в початковій школі в них це було по програмі. Моїй 12 років, у нас є годинник зі стрілками і я ніяк не можу її навчити. Воно їй не треба і все. Носить еплвотчі
Банка з медом• 2 часа назад
Ответ дляПримарочка
Чому кращий?
Тому що час він і так бачить на телефоні.

Молчалка• 2 часа назад
моя в 6-8 лет очень любила. Брала в авроре, какие хотела, да и всё.
Банка з медом• 2 часа назад
Рекомендую смарт годинник.
Ніхто з дітей звичайні не носить. Це минуле століття для них
автор Примарочка • 2 часа назад
Ответ дляБанка з медом
Телефону в дитини ще немає
...аяприкольная• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Ого, нічого собі. У нас просто на стіні вітальні висить, вже старший 9р майже навчив молодшого 5р. Я малого цьому і не вчила.
А коли старший вчив годинник, то в його кімнаті повісила такого типу, щоб легше було сприймати і згадувати
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
А чому б ні? Телефону в дитини ще немає
Тому що це дитина 21 століття
Стильна штучка• 1 час назад
Авторе, обирайте годинник з круглим циферблатом і щоб були намальовані всі цифри, а не лише 12 та 6 чи 12-3-6-9. Для початку краще щоб візуалізувати дитина всі цифри. Ну і вік має бути такий, щоб легко в умі рахував 5-10-15 тощо
ПампушОК• 1 час назад
Я вперше одягла синочку в 5 років. Був якийсь період в садочку, що не хотів туди ходити. Боявся, що не заберу, або він там останній залишиться. І я купила йому простий дитячий годинник з машинкою. Показала, де мають бути стрілочки о 6 годині вечора. І що я вже в цей час точно буду і його заберу з садочка. На диво -подіяло . Вечорами вже дивився на годинник і знав, що скоро мама буде. Далі вже ходив в садочок нормально.
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ для...аяприкольная
Старшому 23 роки і він якось легко навчився, в якому віці вже не згадаю, напевно ще в молодшій школі. А донька не вміє, бо воно їй не треба і хоч ти трісні
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Телефону в дитини ще немає
Тоді навіщо дитини на руку годинник, якщо вона навіть до телефону не доросла і завжди знаходиться з батьками?
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
В садочку не з батьками
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
Це розвиток, загальний розвиток. Чули про таке?
Не можна людину і тим паче дитину повністю занурювати в цифровий простір
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
Тому що це дитина 21 століття
Думаєте, даремно я розказую про годинники? Може дійсно не треба

СМСница• 1 час назад
Ответ для...аяприкольная
Взагалі до всіх тих нуш і т.д. вміння визначати час за годинником зі стрілками, зав´язувати шнурки і знати дні тижня були критеріями готовності до школи.
...аяприкольная• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Ну от у нас необхідність забезпечує великий годинник на стіні, з яким діти звіряються весь час) Спеціально обирала з усіма цифрами, причому арабськими, щоб вони теж на нього дивилися.
У мене інша проблема: живемо не в Україні, діти пишуть у школі олівцем друкованими літерами, то не розуміє прописні і вчителька каже, що не всі підлітки можуть курсив прочитати через це. Теж проблема 21 сторіччя)
СМСница• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Зараз вам скажуть що взагалі нічого знати не треба, є чат джіпіті:)))
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ дляСМСница
Людей роблять тупими і вони вже цього не розуміють.
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ для...аяприкольная
Ого, про друковані та прописні літери я ще не чула. А годинник у нас теж висить у вітальні, але вона поєднана з кухнею і там на мікрохвильовці є цифри. Легше повернути голову в протилежний бік ніж рахувати по стрілках
всегдаДаДа• 1 час назад
Просто сходите с ребёнком и пусть сам выберет, моя попросила лет в 5-ть, увидела у подружки, купили розовые, дешёвые, в 7-мь лет она выбрала уже более взрослый вариант.
Щепотка_совести• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Чому кращий?
Бо звʼязок з дитиною є, якщо телефону нема. І Ви можете дитині зателефонувати щось сказати, і дитина Вам і зателефонує, і голосове відправить, і фото зробить )
У сина в 1 класі був смарт годинник, з 2 класу були телефон і фітнес браслет (бо телефон постійно десь в рюкзаку, і дзвінки пропускав. З браслетом бачив одразу що хтось телефонує)
Щепотка_совести• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
А мій навпаки на епл вотч поставив заставку де годинник зі стрілками :) каже «мені так подобається» :) хоча теж було що перший час вглядався та вираховував «скільки там натікало»
PORKA• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
В садочку не з батьками
вы странная. а шо она будет делать с часами в саду? воспитателя контролировать?
PORKA• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
я не слыщала. какое общее развитие от наличия часов со стрелочками именно на руке и в садике?
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляPORKA
Дивна ви, питання було чи постійно дитина з батьками. До чого тут вихователі і контроль?