грешница кающаяся• Изменено 2 часа назад
Як можна мобілізувати народ, якщо офіційно СТАН ВІЙНИ не оголошено?
Як можна мобілізувати народ, якщо офіційно СТАН ВІЙНИ не оголошено? Давайте розберемо цей юридичний фокус, на якому тримається вся система примусу.
1. ЮРИДИЧНА ПАСТКА: ВОЄННИЙ СТАН vs СТАН ВІЙНИ
Воєнний стан — це особливий правовий режим (адміністративна диктатура), який вводиться Указом. Він дозволяє обмежувати ваші права, забирати майно та «пакувати» в буси.
Стан війни — це міжнародно-правовий статус. Згідно з Конституцією України (ст. 106, п. 19), саме Президент має вносити до Верховної Ради подання про оголошення стану війни.
Факт: Закону про оголошення СТАНУ ВІЙНИ в Україні не існує. Ми живемо в режимі «адміністративного регулювання».
2. ЧОМУ ВОНИ НЕ ОГОЛОШУЮТЬ ВІЙНУ?
1. Кредити та борги: Оголошення війни — це форс-мажор. Тоді Україна має право не платити за міжнародними кредитами. Фінансові клани цього не дозволять.
2. Торгівля: Під час офіційної війни неможливо вести бізнес так, як вони це роблять зараз.
3. Відповідальність: Оголошення війни накладає на державу колосальні зобов´язання перед кожною Людиною. А «воєнний стан» — це лише спосіб тримати «фізосіб» у покорі.
3. ЯК ЦЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ?
Коли ТЦК або командир вимагають від тебе «виконувати обов´язок», твоя відповідь як Суверен
«На підставі якого ЗАКОНУ про оголошення СТАНУ ВІЙНИ ви вимагаєте від мене жертвувати Життям? Покажіть мені цей документ з підписом та печаткою Держави. Якщо закону про війну немає — то ми перебуваємо в зоні адміністративних послуг, де я, як Жива Людина, не давав згоди на участь у ваших комерційних конфліктах».
🗝️ ВИСНОВОК СУВЕРЕНА:
Якщо система не називає речі своїми іменами — вона бреше. Якщо війни немає в документах, але вона є на полі — це комерційна утилізація Роду, замаскована під патріотизм. Жива Людина не зобов´язана грати в гру, правила якої приховані за юридичними маніпуляціями. Ваше Життя — це вища цінність, ніж фінансові звіти міжнародних кланів.(с)
2. ЧОМУ ВОНИ НЕ ОГОЛОШУЮТЬ ВІЙНУ?
3. ЯК ЦЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ?
🗝️ ВИСНОВОК СУВЕРЕНА: