100pudov• 2 часа назад
Знайомства з подругою
Моїй подрузі 28 років, вона не висока брюнетка з довгим волоссям, розлучена. І якось завжди так було, що з нею знайомляться постійно чоловіки. Разом працюємо і майже кожен день хтось з нею знайомиться. Виходимо кудись гуляти, то тож завжди хтось до неї підходить знайомитись. Вона мені вчора розповіла, що в квітні до неї вживу підійшло більше 10 чоловіків познайомитись. З моїми іншими подругами майже не знайомляться або дуже рідко, хоча вони теж симпатичні. З чим це пов´язано?
Блакитна устриця• 2 часа назад
У меня тоже есть такая подруга, но она блонда. Не знаю, как это работает
Ее реально останавливают, машины притормаживают, шампанское передают с других столиков в ресторане, закрывают счета, очень много внимания.
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляБлакитна устриця
Так само і в моєї подруги, не розумію чому так)
Блакитна устриця• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Причем есть другая подруга, на мой субъективный взгляд ещё более эффектная, но не знакомятся. А с первой везде, куда бы не пошли
Сірничок• 2 часа назад
Глазками стреляет, улыбается мужчинам. По виду, готовая к общению) Мужчины не бояться подойти, располагает к себе. Бичфейс не носит)
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляСірничок
Я б не сказала, що посміхатися чи заграє) вона навпаки доволі скромна, постійно в роботі.
Сірничок• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Вы можете не замечать) Ну значит, выглядит доброй, приятной. Если прям массово подходят, значит есть в ней что-то такое, что даёт мужчинам надежду, что она его не окатит холодным взглядом)
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляСірничок
Вона досить мила і в неї смішний голос
Томатико• 2 часа назад
Я така була в молодості. Зараз раз на пару місяців хтось підходить, але чоловік проти
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляПрагматик флегма
Брешет
Я сама постійно бачу спроби познайомитись
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляТоматико
Це енергетика?)
Томатико• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Це енергетика?)
Не знаю. Я не красуня, просто висока брюнетка смугла
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляТоматико
Подруга не висока, але фігуриста
Рожева юбка• 2 часа назад
Эх, девочки, ко мне тоже раньше было столько внимания, все прошло когда начала ходить с колясками, это в 30. Сейчас мне 42, вообще никто не смотрит даже. Не то что мне это нужно, но обидно