вентиляторная• сегодня в 13:48
Дитина захворіла вночі, температура 38.8. Що ви робите першим?
Автопортрет нурофена• сегодня в 13:52
Если спит, не мешаю, жду утро
Если не спит, даю Нурофен или Панадол и пить
Анонім Перший• сегодня в 13:56
збиваю температуру, бо для моєї дитини вище 38,5 то вже критично
А у нас макарошки• сегодня в 14:01
Сбиваю температуру, даю тёплое питьё. Когда ребенок был маленький, вливала из ’нурофенового’ шприца водичку по- чуть -чуть, чтобы быстрее усвоилась жидкость.
Даю поспать, сколько спится. Потом не кормлю, если не хочет .
Не боюся осуду• сегодня в 14:21
Даю жарознижувальне, якщо є інтоксикація ярко виражена, поки чекаю зниження, обтираю прохолодною водичкою акуратно, провітрію кімнату, включаю зволожувач,переодягаю в більш легкий натуральний одяг, даю попити ( ідеально якщо є Боржомі, або інше лужне) і можна дати підвищену дозу віт.С , обов´язково перевіряю горло.