Пік Антна• 2 часа назад
До гінеколога обов´язково вдягати шкарпетки?
Чи я можу бути з босими ногами на прийомі? Відправили на профілактичний медогляд для роботи, а я забула шкарпетки вдома.
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Эти вещи покупаются обычно в ближайшей торговой точке и не задаются подобные вопросы..
Не пириживай• 2 часа назад
Только вышла от гениколога. Бахил не было. Была в носках
Будете босиком. Ничего страшного
НичеНипанимаю• 2 часа назад
В гінекологічному наборі є бахіли. Неважливо, є шкарпетки, чи немає, бахіли вдягаються
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Ответ дляНе пириживай
Будете босиком. Ничего страшного
Раньше на двери всегда писали список. Носки там были.
Пік Антна
• 1 час назад
Я завжди вдягала шкарпетки. Але в позаминулому році на огляді лікарка попросила мене їх зняти. Тому і не знаю тепер чи це взагалі має значення)
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Все життя ходила до гінеколога боса. Ну як боса, взимку йдеш в колготах, гамашах, а там все знімаєш і боса. Головне щоб чиста після душа. А років 10 тому всі прям шкарпетки вдягають. Що за мода?
75В• 1 час назад
я хожу к платному, там бахилы дают. Их можно на босые ноги надеть, а можно на носки, как угодно. Если будете покупать набор для осмотра, спросите есть ли в нем бахилы. Если нет - купите в аптеке
Знаю бакси• 1 час назад
Дивлячись, де гінеколог. Наприклад, у Києві у жіночій консультації видають бахіли та пелюшку абсолютно безкоштовно у кабінеті (5 род.будинок). Якщо у вашому місті такого немає, купіть у найближчий аптеці. І ще пелюшку, або гінекологічний набір.
Летала_НаМетле• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
мабуть смерділи ноги
ЦібаФу• 1 час назад
Первый раз слышу про носки, приходила летом в босоножках и залазила с голыми ногами
Летала_НаМетле• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
брудними ногами? вперше чую про таку неповагу до лікаря
Пік Антна
• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
мабуть смерділи ноги
Ні, були чисті ноги і шкарпетки. Я тільки залазити зібралася, а вона мені: ’Снимите носки пожалуйста!’. Так і не зрозуміла для чого, ще й холодно було тоді в кабінеті.
Агент Пинкертона• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Бахилы
ЦібаФу• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
В мене вони не брудні, завжди чисті