Замурмишка• сегодня в 16:25

Як пройти у ботсад гришка безкоштовно?

Якщо є місцеві-поділіться, будь-ласка. Дуже треба на 1годину, але, нажаль, зп працівника укрпошти не дозволить такі витрати( знаю, що там багато стежок , була калитка.
Вранці вони наче вже не пускають. В церкву не пустять так само безкоштовно та ще й ввечері?
Дякую за розуміння.
Квітка папороті• 2 часа назад
Ответ дляБритоножка
Его за лечат и обрезают из местного бюджета, и большую часть времени этот сад бесплатный
Гришка всегда платный, вы путаете с ботсадом Фомина на Университете, тот бесплатный.

Я таке знаю• 1 час назад
Який сором! В тому ботсаді і так все на волонтерській роботі тримається, так ні, треба ще якимись партизанськими стежками туди лізти незрозуміло з якою метою. Якщо вам в церкву, ви і так знаєте, коли й як пройти безкоштовно, і нікого дурить не треба. Не маєте грошей на прогулянку - не йдете на прогулянку в Гришка і гуляєте безкоштовним сквером чи йдете у Фоміна. Або долучайтеся до волонтерів і матимете почесне право завжди безкоштовно потрапляти туди, де всім пересічним по 150 грн.
Бува і таке• 1 час назад
*тихо пошепки* Як вийшли з маршрутки, йдете вздовж паркану нижнього краю ботсаду, доходите до парковки ресторану, і приблизно там завжди були дірки в паркані, для худеньких. Залазите через дірку і стежкою лізете вгору-вгору, поки не долізете до вершини пагорба, з лавочкою для відпочинку. Ну все, ви вже на прогулянковій території. Нікому не кажіть, бо тут зібралися всі дуже правильні, і ніхто ніколи молодий не був...*тікає*
Аристократка-тунеядка• 49 минут назад
Ответ дляБабайко
а коли він платним став?
Проснулися корінні кияни, які далі свого дврз не виїжджають
Аристократка-тунеядка• 49 минут назад
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну якось получається дивно)
Людям без совісті нічого не дивно.
Аристократка-тунеядка• 48 минут назад
Ответ дляЗамурмишка
Так, я розумна і бідна людина, яка вірить у науку, була чесна, але вже не вивожу.
Сходіть на інші безкоштовні локації. Ботсад на м.Університет, парк Наталка.
автор Замурмишка • 6 минут назад
Ответ дляБува і таке
Дякую 😄🌻