Боня своїм сльозним зверненням до Путіна зібрала 30 млн переглядів і мульйон лайків. Весь біль кацапського народу вилився у трьох мінутах позорного звернення до царя.
Добавили болі конкретно і надовго горящий туапсе, де дим столбом був тиждень, і красівєйші удари по Пєрьмі.
90 млр допомоги на підтримку трусів нам - плювок в харю путіну, який мріяв про швидке істощєніє і бліцкріг до бєрліна. Наявність і результативність фламінго зробили з путіна мичащєго невнятно дєда. 35й великий наступ росіян почався ше місяць назад, але кацапи досі не в києві.
Путіну пора застрелитись, росії розвалитись і почати війну з китаєм за сибір. Амінь
В рот не ложи• 2 часа назад
як це потужно, 90 млрд що вбити ще декілька мільйонів украінців, вояка ви наша.
За-ли. Нах нам сралося туаспе чи хуапсе, чи путін.
Ми живемо в Украіні? Нах нам новини і нах нам економіка раші?
Боти, піздуйте та здихайте, ви програли цю партію. Вам дарма платили
Ответ дляВ рот не ложи
Всі хочуть собі переговорну позицію. А не перемогу
В рот не ложи• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Хто що хоче - нав´язують гравці. Мені пох на все, думаю решті також. Це і мало так статися за планами шляп. Щоб пох було хто прийде і що буде. Пропоную кому не пох- лопату від кулеби, вібратор від його шалави, потужність - від потужного -і на убой
Головний кошак• 2 часа назад
Ответ дляВ рот не ложи
Подписываюсь под каждым Вашим словом 👍 зае…ли!!!
В рот не ложи• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви на опешну шнягу працюєте? Погано
мимАпроходила• 1 час назад
Ответ дляГоловний кошак
Остальное вообще не интересует
Ожидаемо. Мы дали время накопить.