Яйцеголовая• 12 мая в 23:20

Поняла, что нужно все таки рюкзачок для выхода по делам ..

А то все в руках несла(
Оцененная• 12 мая в 23:23
То, что вы школу ходили с портфелем, вас в детстве ни на какие мысли не наводило?

from Ukraine• 12 мая в 23:23
Ответ дляОцененная
from Ukraine• 12 мая в 23:23
Ще 20 років тому поняла що мені для цього машина потрібна
Вкаблучках• 12 мая в 23:25
Впервые вышли по делам?
torbochky.in.ua• 12 мая в 23:26
А ще краще сумка-рюкзак 💙
ВыФсеВрете• 12 мая в 23:28
Троли всё резвятся.
Меряю от 0• 12 мая в 23:28
Я поняла, що треба купить кравчучку, сьогодні дали 22 кіло гуманітарки.

Пік Антна• 12 мая в 23:28
Ответ дляОцененная
Мені іноді здається, що частина форумчанок до школи не ходила і з тих часів нічому не навчилися 🙈
Оцененная• 12 мая в 23:31
Ответ дляПік Антна
Судя по довоенным темам про стельку, таки да
Пік Антна• 12 мая в 23:31
Ответ дляОцененная
💯
З царем в голові• 12 мая в 23:32
Думала вы про какие-то загадочные дела. Тележку с сумкой лучше уже.
Пік Антна• 12 мая в 23:34
Ответ дляОцененная
Я після тих тем якщо продаю взуття, то намагаюсь зробити фото устілки з прикладеною см-стрічкою. Нехай самі рахують скільки см від нуля або від одиниці.
2 роки тому продавала пару взуття, де устілка не виймається. Чоловік був в шоці, коли я відповідала покупцю по телефону і пояснювала яка в мене см-стрічка. Він так і не зміг зрозуміти як це міряти від одиниці.
Пік Антна• 12 мая в 23:35
Ответ дляЗ царем в голові
Кравчучку?
Оцененная• 13 мая в 01:12
Ответ дляЗ царем в голові
Трупы перевозить?
Ух яка ж Я• 13 мая в 07:56
Ответ дляОцененная
Не всі ходили з рюкзаками.
Я попала в той період, коли ходили з портфелями без лямок, потім з дипломатами і навіть з пакетами. Тобто на спині не носили)

Але зараз рюкзаки це моя любов.
Ух яка ж Я• 13 мая в 07:57
Ответ дляПік Антна
Купила взуття, проліт. Виставила продати.
Такого хіта я ще не чула.
Що у людини немає сантиметра, лінійки, і вона поміряло смужкчкою картина і устілка повинна бути розміром як смужка її картону)
Пік Антна• 13 мая в 09:15
Ответ дляУх яка ж Я
Такого хіта я ще не чула.
Це шедевр. Я не знаю що коїться, можливо тривалий стрес через війну так впливає