Кусятина• 13 мая в 16:56

Операції у Києві для жінки ВПО

Добрий день.
Мені дуже потрібна допомога інформаційна, я не знаю куди звернутися.
Ситуація така. Є жінка ВПО, проживає у м. Ірпінь, майже 70 років, в неї виявили рак грудей. Треба робити операцію, їй сказали, що готуйте 50 000 грн. І приходьте. Це у Києві сказали.
В неї є син, він на війні зараз, її доньки за кордоном, щоб ви розуміли, що за неї нема кому зараз фізично вирішувати це питання.
Я хочу допомогти на відстані.
Можливо хтось знає, як правильно звернутися до НСЗУ, подати прохання чи як на безоплатну операцію. Я впевнена, що таку операцію їй повинні зробити безкоштовно
Допоможіть, хто проходив, хто з Києва,як це все дізнатися.
Це дуже важливо
Дякую заздалегідь. Якщо хтось по темі може сказати, дам телеграм, щоб там все пояснили.
Гарного дня
Yon-i• 13 мая в 17:03
Направление от семейного врача в онкоцентр на Ломоносова.
Там всё сделают. Я думаю дети смогут скинуться на анастезию.

Lv1107• 13 мая в 17:06
Нехай доньки забирають до себе. Це найкращий вихід.
ok1904• 13 мая в 17:07
Ответ дляYon-i
Підтримаю
автор Кусятина • 13 мая в 17:07
Ответ дляLv1107
Неможливо поки це, бо там ще є бабуся, мама цієї жіночки.
Incanto77• 13 мая в 17:16
Ответ дляКусятина
Тоді ще б правильніше, щоб доньки обох жіночок забрали. Бо наступна ваша тема буде як організувати похорон бабусі впо.

По темі - як в Києві не знаю, а в Полтаві операцію робили безкоштовно свекрусі (попередні аналізи і обстеження звісно платні, від себе після операції віддячили ’скільки змогли’ (оперував зав.відділенням). Хімії теж були безкоштовно.)
автор Кусятина • 13 мая в 18:19
Ответ дляYon-i
Спасибо, передала информацию. У вас есть опыт с этим учреждением?
ok1904• 13 мая в 18:25
Ответ дляКусятина
Майже в кожної родини хтось лікувався в інституті раку, це великий лікувальний заклад

Yon-i• 13 мая в 18:46
Ответ дляКусятина
У меня есть опыт с киевским онкоцентром на Житомирской
Свекровь (тоже впо) там лечилась.
Но так как она зарегистрирована в Киеве, то мы сразу туда ехали.
Практически все бесплатно там. И химия тоже.
Мы платили только там, где хотели ускорить процесс.
Например сканирование делали сами, чтобы не ждать месяц бесплатного по направлению.
Teonaa• 13 мая в 19:06
Ні. Знайдіть номер і дистанційно проконсультуйтеся в МОЗ в департаменті куди вас там пепеключать. І потім спираючись на них, йти до сімейного. Щоб він не відаладав і не відфутболював на непотрібні похождєнія.
автор Кусятина • 13 мая в 20:45
Ответ дляTeonaa
Вибачте, нічого не зрозуміла ((
Teonaa• 13 мая в 22:45
Ответ дляКусятина
Вибачте, нічого не зрозуміла ((
Спитати в МОЗі які доствпні безкоштовні варіанти. Куди йти, в які теоміни настане госпіталізація тощо
І потім якщо сімейний почне давати тупорилі напотрібні направлення, одразу повідомити що в Міністерстві ви отримали іншу інформацію. Вони зазвичай шевеляться краще після цього