IQ 80• 13 мая в 22:59

Киев, куда поступать мальчишке после 9 класса?

Учится очень плохо.
Нравится только история.
Я так понимаю, без экзаменов возьмут только в училище (оно же бывшее ПТУ)?
Возьмут ли в колледж на платное?
Может, у кого-то есть мысли, идеи.
Без осуждения
Дивне створіння• 13 мая в 23:01
І чим погане ПТУ, якщо дитина не бажає вчитися?
Як немає в голові, то хоч руками навчиться щось корисне робити.

автор IQ 80 • 13 мая в 23:02
Ответ дляДивне створіння
Ничего плохого
Луноходик_Ик• 13 мая в 23:03
Сгодна з коментатором вище: вчитись він буде так само погано будь-де. Може якщо якусь прикладну частину навчання освоє, що буде йому цікава (хоча це й під питанням теж).
Йому хоч щось цікаве?
Наодинцi• 13 мая в 23:04
Думаю ПТУ не плохой вариант, будет зарабатывать стабильные деньги
Дивне створіння• 13 мая в 23:05
Ответ дляIQ 80
Ничего плохого
Там, до речі, можна отримати професію з якою буде вистачати на хліб з червоною ікрою.
Наприклад автослюсарі різних напрямків від авто електриків до ремонту автоматів - без роботи не лишається ніколи і послуги їхні недешеві. І ніша ця не закрита.
Або електромеханіки, чи просто електрики.....
Уси Пуси• 13 мая в 23:07
Шукати, можна і в коледж вступати. Дітей зараз меньше, учбові заклади теж собі шукають учнів
автор IQ 80 • 13 мая в 23:08
Ответ дляДивне створіння
Боюсь, чтоб не попал в плохую компанию наркоманов и т п
Контингент там не особо, скорее всего

автор IQ 80 • 13 мая в 23:09
Ответ дляУси Пуси
Смотрю, везде вступительные экзамены, собеседования. Он не сдаст просто
автор IQ 80 • 13 мая в 23:09
Ответ дляЛуноходик_Ик
Йому хоч щось цікаве?
История, политика.
Уси Пуси• 13 мая в 23:11
Ответ дляIQ 80
Ну ось співбесіда - що не здасть?
Є більш затребовані спеціальності, є меньш. Ідете на день відкритих дверей, або безпосередньо на прийом і питаєте, наскільки реально дитині вступити
Автопортрет нурофена• 13 мая в 23:13
В девичник
Луноходик_Ик• 13 мая в 23:14
Ответ дляIQ 80
История, политика.
Политика в 9 классе? Ну, это вышка только, социологический факультет (и то, не для неуда).
Автопортрет нурофена• 13 мая в 23:14
Ответ дляIQ 80
Контингент там не особо, скорее всего
Вы либо снимите крестик, либо наденьте трусы...
Автопортрет нурофена• 13 мая в 23:14
Ответ дляIQ 80
История, политика.
О, депутатом
Залатавая• 13 мая в 23:22
Автор, как я вас понимаю. Может на ювелира, это если усидчивый. У них возраст сейчас такой, что ничего не хочет. И не знает кем хочет.
Повелитель бітка• 13 мая в 23:36
Якщо обере те, що йому цікаво, то вчитися буде краще і легше.
Гигиенишвили• 13 мая в 23:48
Коледж після 9го теж без іспитів за оцінками атестату.
У знайомої так син вчився з-під палки,пішов ЖД коледж у Харкові, вчиться сам, подобається більше, ніж у школі.
Гигиенишвили• 13 мая в 23:50
Ответ дляIQ 80
История, политика.
Ну, це напряму у депутати треба))
Та никада в жизни• 13 мая в 23:56
Ответ дляIQ 80
На контракт візьмуть практично скрізь. Зараз недобір.

Червона рута• 14 мая в 02:07
Ответ дляЗалатавая
А я думаю за повара , но сомневаюсь, наверное слишком тяжело.
Дивне створіння• 14 мая в 19:52
Ответ дляIQ 80
Контингент там не особо, скорее всего
Це ви по собі судите? З чого ви вирішили що діти, що навчаються робітничим професіям це наркомани і бидло? У вузах звісно мажорчики всі ідеальні?
Віддавайте свою булочку і інститут благородних дєвіца, там точно поганому не навчать.
Залатавая• 14 мая в 23:31
Ответ дляЧервона рута
это смотря что нравится. Мой в 15лет работал на кухне,после этого сказал, что никогда не пойдёт на повара и есть не будет в ресторанах.
Червона рута• вчера в 00:00
Ответ дляЗалатавая
Думаю мой тоже не захочет. Но и в слесаря, сварщики нет, там многие спиваются. У сына сдвг потому с мотивацией проблемы.