Я таке знаю• сегодня в 15:14
Як ви готувалися до декрету?
Чи була фінансова подушка? (особиста або разом з чоловіком)? якого розміру вона має бути на вашу думку? і чи переживали перед декретом Ви? особливо цікавлять жінки, які завжди працювали і мали свої гроші?
Невидимка Майя• сегодня в 15:18
Никак. Работала до самых родов. Муж обеспечивает, если что, просто работу свою люблю😁
бювет_в_обед• сегодня в 15:18
На момент народження дітей ми з чоловіком були нищебродами, ну тільки що у чоловіка квартира була своя.
Фінансової подушки особої не було, але я мала можливість підробляти в декреті. Що я і робила, починаючи з 2го дня повернення з роддому.
Чу Ча• сегодня в 15:19
У мене 3 дитини. До першої вагітності готували тільки здоровʼя, фінанси брали на себе батьки, бо ми були на останньому курсі універу. До 2ї вагітності вже готувались фінансово: на все що треба купити відкладали + на непередбачувані витрати і запас на рік, щоб рівень життя не впав. Але я з 2х місяців сина почала працювати по трохи, а в 7 місяців вже повний день.
До 3 вагітності аналогічно. Але я вже не працюю і мабуть ще десь рік не буду.
Повелитель бітка• сегодня в 15:22
Не готовилась, моя зарплата и до декрета становила процентов 10 от общего дохода, работала ради работать. Все обеспечивал муж. В 3 года ребенка в сад и я назад на работу
Бадабум• сегодня в 15:28
Ответ дляГлубоководная селедка
Главное муж не мудак и не нужно готовиться будет
они все не мудаки, и до рождения ребенка такие, что хоть к ране прикладывай, а вот после рождения, 99% становятся другими...
Я таке знаю
• сегодня в 15:46
Ответ дляГлубоководная селедка
це звичайно, але думаю підготовка не завадить в будь-якому випадку
Я таке знаю
• сегодня в 15:54
Ответ длябювет_в_обед
я так розумію вирулили і все добре?
бювет_в_обед• 2 часа назад
Ответ дляЯ таке знаю
я так розумію вирулили і все добре?
Так. Але в мене чоловік адекватний.
В будь-якому разі, якщо у Вас є можливість відкласти гроші, це варто зробити