Мрію про космос• вчера в 19:20

Київ, Русанівка, Березняки - чи було опалення зимою?

Дівчата,
Київ, Русанівка, Березняки - чи було опалення цієї зими на цих масивах? Я маю на увазі з початка лютого
дама_из_декрета• вчера в 19:24
вы были в коме?

Планшетница• вчера в 19:35
Я з ДВРЗ. З січня ми без опалення.
Я щодня думаю про наступну зиму. У мене уже голова скоро лусне від паніки. Що нам робити без опалення????
автор Мрію про космос • вчера в 19:43
Ответ длядама_из_декрета
вы были в коме?
Ні. Я намагалася вижити без опалення на Харківському масиві з +7 у квартирі. Тому не шастала по сусідніх районах і не питала, в кого що є. Тепер питаю, тому що треба.
Ви виср…сь і вам полегшало, я сподіваюсь? То йдіть в ту кому, в якій ви перебуваєте перманентно і не виходьте завідти до людей, не плескайте своїм лайном на всіх
автор Мрію про космос • вчера в 19:44
Ответ дляПланшетница
Я з ДВРЗ. З січня ми без опалення.
Співчуваю! В мене теж не було опалення, але з початку лютого
Электричка• сегодня в 00:05
Ответ дляПланшетница
Я з ДВРЗ. З січня ми без опалення.
Ми сусіди. Навіть думати страшно.
Стіни ще не висохли нормально, влітку треба буде обдерти шпалери біля вікна, обробити від плісняви, приклеїти інші.
У нас панелька і вистигає дуже швидко :(