Гуляю босоніж• вчера в 12:28

А вы бы взяли фамилию мужа

Вьюн?
А шо сталося?• вчера в 12:30
а у вас какая?

А шо сталося?• вчера в 12:31
Нормальная фамилия
Ищу Аленя• вчера в 12:33
Прекрасная фамилия
Можно даже как псевдоним
Вероника Вьюн- Навроцкая
В кого тако було• вчера в 12:31
у меня знакомая взяла фамилию мужа Ебамирова. и что? живет, всем бы так жить.
Хочу барабульки• вчера в 12:32
Гарне прізвище
Квітка Миру• вчера в 12:33
А чому ні?
Манкоголік• вчера в 12:34
Будете Вьюнша.

ПриснитсяЖЕ• вчера в 12:35
Я бы просто не взяла фамилию мужа, пусть он мою берет, я так хочу
Захекалася читать• вчера в 12:35
Ответ дляХочу барабульки
Гарне прізвище
+1, абсолютно нормальная фамилия, моя подружка фамилию Козлова взяла и ребенок Козлов. Никого не смущает)
Болтушка Му• вчера в 12:35
Взяла б, чому ні? Гарне прізвище. Мені ще й личило би - Валерія Вʼюн.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:36
Нормальная фамилия. Взяла бы.
У моего намного хуже. Я на своей)
Хочу барабульки• вчера в 12:36
Ответ дляЗахекалася читать
Головне що б тато Козлов не був козлом а прізвище дрібниця, а автор взагалі нормальне написала
Захекалася читать• вчера в 12:38
Ответ дляВ кого тако було
Норм фамилия Ебамирова)
При моей памяти были фамилии у однокурсников Гей, Деревяшкин, Козлов, Давиборщ, Хрень)))
Захекалася читать• вчера в 12:39
Ответ дляХочу барабульки
Хороший отец семейства) фамилия ему не соответствует
Хочу барабульки• вчера в 12:39
Ответ дляЗахекалася читать
Це і головне
Само_достаточная• вчера в 12:40
я в принципе не понимаю зачем брать фамилию мужа.
Манкоголік• вчера в 12:41
Ответ дляЗахекалася читать
Норм фамилия Ебамирова)
Давиборщ это пипец
В кого тако було• вчера в 12:41
Ответ дляЗахекалася читать
Норм фамилия Ебамирова)
ветеринар моего кота Чернохуйский, вот эту фамилию я вряд ли носила бы
Млинець Мій• вчера в 12:42
Я тоже не хотела фамилию мужа брать, а потом подумала, что дети то все равно будут его фамилию носить и будут вечные проблемы с разными фамилиями.

Тракторні війська• вчера в 12:43
Я принципово не міняла прізвище. Нащо міняти моє зручне прізвище, на котрому всі документи? Щоб потішити його ЕГО? Що за патріархальна дічь... Тож мені нащадок королівського роду ’піпіськин’...
Тракторні війська• вчера в 12:45
Ответ дляМлинець Мій
Моя дитина на моєму прізвищі. Хто виношує і народжує того і прізвище. Наступного запишемо на його прізвище, якщо він виносить і народить. А то його участь аж цілих 5 хв, а прізвище чомусь давай... То було раніше актуальненько для майна та спадку. Зараз це взагалі не потрібно. Діти повинні бути на прізвищі матері, оскільки вона точно знає що то її діти.
Млинець Мій• вчера в 12:47
Ответ дляТракторні війська
У вас вообще муж есть? Он там хоть живой, раз детей не рожал?
Тракторні війська• вчера в 12:49
Ответ дляМлинець Мій
А чого то йому не бути живим? Уявіть не всі жінки терпіли котрі прогинаються під мотню: виносити, розірватися в пологах, народити і покірно написати дитину на чоловіка, наче то він там головна діюча особа.
MacOS-ница• вчера в 12:50
Ответ дляТракторні війська
Ну ваша мама же потешила
Тракторні війська• вчера в 12:52
Ответ дляMacOS-ница
Ну ваша мама же потешила
ну так часи на щастя змінюютсья.
і доречі в мами прізвище чисто життєво набагато зручніше і коротше, краще я б була на ньому... але зміна доументів того не варта звісно вже
Млинець Мій• вчера в 12:51
Ответ дляТракторні війська
Бедный муж 😂 Зачем он вам?
MacOS-ница• вчера в 12:52
Ответ дляТракторні війська
Как вы живёте с таким характером ужасным
Млинець Мій• вчера в 12:52
Ответ дляТракторні війська
ну так часи на щастя змінюютсья.
Так можно и от донора родить, зачем мужа брали?
Тракторні війська• вчера в 12:53
Ответ дляМлинець Мій
а чоловік то виключно щоб присунув і сперму злив? Більшого ваш не вміє? Тоді то вам краще донора було брати, спермоносіїв багато в світі
Млинець Мій• вчера в 12:55
Ответ дляТракторні війська
Так вы не ответили - вам конкретно с таким подходом зачем муж?